Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Senzor ABS

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

WABCO senzor ABS în lubrifiant și manșon d³.ca³kowita 400mm (Unghi)
ProducătorNumăr
OE DB-TRUCK0025423118
OE DAF0082826
IC Krosy02.3317.05.00
IC Krosy0486000134
ZF0501.316.950
OE SOLARIS0820.352.136
IC Krosy09.00972
IC Krosy094.700-00
OE SOLARIS1102.905.340
OE DAF1238548
OE DAF1506005
OE KOGEL175123
OE KOGEL175123N
OE SCANIA1784588
IC Krosy3 029 0231 00
IC Krosy3550 301 808 0
IC Krosy441 032 808 0
IC Krosy441 032 921 2BP
OE IVECO5006041993
OE RVI5021170125
OE LIEBHERR692301708N
OE KOGEL75847
EVOBUS7788047000
EVOBUS77880750000
OE KOGEL80376
OE DAF82826
OE FRUEHAUFAJB0049
OE MANN2255200061
OE VOLVOWA4410329212
  • Camioane
    • DAF
      • 95 XF
        • FA 95 XF 430 01/1997 - 09/2002 428 CP 315 KW
        • FAC 95 XF 380 01/1997 - 09/2002 381 CP 280 KW
        • FAC 95 XF 430 01/1997 - 09/2002 428 CP 315 KW
        • FAC 95 XF 480 01/1997 - 09/2002 483 CP 355 KW
        • FAS 95 XF 380 01/1997 - 09/2002 381 CP 280 KW
        • FAS 95 XF 430 01/1997 - 09/2002 428 CP 315 KW
        • FAS 95 XF 480 01/1997 - 09/2002 483 CP 355 KW
        • FT 95 XF 380 01/1997 - 09/2002 381 CP 280 KW
        • FT 95 XF 430 01/1997 - 09/2002 428 CP 315 KW
        • FT 95 XF 480 01/1997 - 09/2002 483 CP 355 KW
        • FTG 95 XF 380 01/1997 - 09/2002 381 CP 280 KW
        • FTG 95 XF 430 01/1997 - 09/2002 428 CP 315 KW
      • 65 CF
        • FA 65 CF 180 02/1998 - 12/2000 181 CP 133 KW
        • FA 65 CF 210 02/1998 - 12/2000 212 CP 156 KW
        • FAV 65 CF 180 02/1998 - 12/2000 181 CP 133 KW
        • FAV 65 CF 210 02/1998 - 12/2000 212 CP 156 KW
      • 75 CF
        • FA 75 CF 250 02/1998 - 12/2000 249 CP 183 KW
        • FA 75 CF 290 02/1998 - 12/2000 288 CP 212 KW
        • FA 75 CF 320 02/1998 - 12/2000 320 CP 235 KW
        • FAG 75 CF 250,FAN 75 CF 250 02/1998 - 12/2000 249 CP 183 KW
        • FAG 75 CF 290,FAN 75 CF 290 02/1998 - 12/2000 288 CP 212 KW
        • FAR 75 CF 250,FAS 75 CF 250 02/1998 - 12/2000 249 CP 183 KW
        • FAR 75 CF 290,FAS 75 CF 290 02/1998 - 12/2000 288 CP 212 KW
        • FAR 75 CF 320,FAS 75 CF 320 02/1998 - 12/2000 320 CP 235 KW
        • FT 75 CF 250 02/1998 - 12/2000 249 CP 183 KW
        • FT 75 CF 290 02/1998 - 12/2000 288 CP 212 KW
        • FT 75 CF 320 02/1998 - 12/2000 320 CP 235 KW
      • 85 CF
        • FA 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
        • FA 85 CF 380 02/1998 - 12/2000 381 CP 280 KW
        • FA 85 CF 430 02/1998 - 12/2000 428 CP 315 KW
        • FAC 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
        • FAC 85 CF 380 02/1998 - 12/2000 381 CP 280 KW
        • FAC 85 CF 430 02/1998 - 12/2000 428 CP 315 KW
        • FAG 85 CF 340,FAN 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
        • FAG 85 CF 380,FAN 85 CF 380 02/1998 - 12/2000 381 CP 280 KW
        • FAG 85 CF 430,FAN 85 CF 430 02/1998 - 12/2000 428 CP 315 KW
        • FAR 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
        • FAS 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
        • FAS 85 CF 380 02/1998 - 12/2000 381 CP 280 KW
        • FAS 85 CF 430 02/1998 - 12/2000 428 CP 315 KW
        • FT 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
        • FT 85 CF 380 02/1998 - 12/2000 381 CP 280 KW
        • FT 85 CF 430 02/1998 - 12/2000 428 CP 315 KW
        • FTG 85 CF 340 02/1998 - 12/2000 340 CP 250 KW
  • Axe
    • SAF
      • B
        • B9-19K 01/2006 - ...
        • B9-22K01 01/2006 - ...
        • B9-19W 01/2006 - ...
Parametri generali
Cod bare.2129230144, 00&010, 00975515220010, 00977481880010, 00978473590010, 00978517870010, 00979888700020, 00980297210020, 00980598560010, 00980821090010, 00982409540090, 00982893090020, 00982925550010, 00983215300070, 00983516500010, 00984199640020, 00984896440010, 00985774450020, 7895851077331
Cod tarifar90328900

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 28 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Senzor ABS

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 441 032 921 2
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 109,44 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Senzor ABS, WABCO2, 4410329212, C0005126, 0025423118, 0082826, 0233170500, 0486000134, 0501316950, 0820352136, 0900972, 09470000, 1102905340, 1238548, 1506005, 175123, 175123N, 1784588, 3029023100, 35503018080, 4410328080, 4410329212BP, 5006041993, 5021170125, 692301708N, 75847, 7788047000, 77880750000, 80376, 82826, AJB0049, N2255200061, WA4410329212, 00975515220010, 00978473590010, 00977481880010, 00978517870010, 2129230144, 00980297210020, 00980598560010, 00980821090010, 00979888700020, 00984199640020, 00984896440010, 00983215300070, 00982925550010, 7895851077331, 00010, 00985774450020, 00982409540090, 00982893090020, 00983516500010, 90328900