Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Sabot frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Saboti de frana set FORD B-MAX, FOCUS III, TOURNEO, TRANSIT 1.0-2.0TDCI 04.11-
ProducătorNumăr
KAWE01132
FRI.TECH.1040165
ZIMMERMANN109901559
OE FORD1696629
OE FORD1755477
OE FORD1821037
OE FORD1833934
SBS18492725819
NK2725819
REMSA425600
GIRLING5188069
TRISCAN810016015
BORG & BECKBBS6460
OE FORDBV612200AB
OE FORDBV612200AC
OE FORDBV612200BA
OE FORDEY162200AA
MINTEXMFR727
METZGERMG128
  • Autoturisme
    • FORD
      • FOCUS III
        • 1.0 EcoBoost 02/2012 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.0 EcoBoost 02/2012 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.6 Ti 08/2011 - ... 85 CP 63 KW
        • 1.6 Ti 04/2011 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 Ti 04/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.6 LPG 02/2012 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 Flexifuel 04/2011 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 EcoBoost 04/2011 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.6 EcoBoost 04/2011 - ... 182 CP 134 KW
        • 1.6 TDCi 04/2011 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 TDCi 04/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 TDCi 04/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 TDCi 04/2011 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 TDCi 04/2011 - ... 163 CP 120 KW
      • FOCUS III sedan
        • 1.0 EcoBoost 02/2012 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.0 EcoBoost 02/2012 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.6 Ti 08/2011 - ... 85 CP 63 KW
        • 1.6 Ti 04/2011 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 Ti 04/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.6 Flexifuel 04/2011 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 EcoBoost 04/2011 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.6 EcoBoost 04/2011 - ... 182 CP 134 KW
        • 1.6 TDCi 04/2011 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 TDCi 04/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 TDCi 04/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 TDCi 04/2011 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 TDCi 04/2011 - ... 163 CP 120 KW
      • FOCUS III Turnier
        • 1.6 Ti 08/2011 - ... 85 CP 63 KW
        • 1.6 Ti 05/2011 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 Ti 05/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.6 Flexifuel 05/2011 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 EcoBoost 05/2011 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.6 EcoBoost 05/2011 - ... 182 CP 134 KW
        • 1.6 TDCi 05/2011 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 TDCi 05/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 TDCi 05/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 TDCi 05/2011 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 TDCi 05/2011 - ... 163 CP 120 KW
      • B-MAX (JK)
        • 1.0 EcoBoost 10/2012 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.0 EcoBoost 10/2012 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.0 EcoBoost 10/2012 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.4 10/2012 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.4 LPG 08/2013 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 Ti 10/2012 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.5 TDCi 10/2012 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.6 TDCi 10/2012 - ... 95 CP 70 KW
Parametri generali
Cod bare3322938188269
Cod tarifar87083099
Parametri tehnici
Diametru [mm]230
Latime [mm]40
AprobareE9-90R-02A0116/3730
Pozitie de montareRear

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Sabot frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: GS8806
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 157,88 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Sabot frana, TRW AUTOMOTIVE, GS8806, SFD492A9, 01132, 1040165, 109901559, 1696629, 1755477, 1821037, 1833934, 18492725819, 2725819, 425600, 5188069, 810016015, BBS6460, BV612200AB, BV612200AC, BV612200BA, EY162200AA, MFR727, MG128, 3322938188269, 87083099