Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Radiator racire cu apa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Nissens lichid radiator PB 1117-1120 (OM366/A/LA 84 -) (545x625x42)
ProducătorNumăr
IC Krosy12.635.10.000
IC Krosy1202186
VAN WEZEL31002173
OE MERCEDES-BEN676 500 00 03
OE MERCEDES-BEN676 500 01 03
OE MERCEDES-BEN676 500 04 03
OE MERCEDES-BEN676 500 10 03
OE MERCEDES-BEN677 500 01 03
OE MERCEDES-BEN677 500 02 03
OE MERCEDES-BEN677 500 09 03
OE MERCEDES-BEN677 500 15 03
OE MERCEDES-BEN677 500 20 03
OE MERCEDES-BEN677 500 22 03
OE MERCEDES-BENA6765000003
OE MERCEDES-BENA6765000103
OE MERCEDES-BENA6765000403
OE MERCEDES-BENA6765001003
OE MERCEDES-BENA6775000103
OE MERCEDES-BENA6775000203
OE MERCEDES-BENA6775000903
OE MERCEDES-BENA6775001503
OE MERCEDES-BENA6775002003
OE MERCEDES-BENA6775002203
Parametri generali
Cod bare13839841, 5707286205604
Cod tarifar87089135

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Radiator racire cu apa

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: NIS 62743
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 1.598,71 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Radiator racire cu apa, NISSENS, NIS62743, C0002279, 1202186, 1263510000, 31002173, 6765000003, 6765000103, 6765000403, 6765001003, 6775000103, 6775000203, 6775000903, 6775001503, 6775002003, 6775002203, A6765000003, A6765000103, A6765000403, A6765001003, A6775000103, A6775000203, A6775000903, A6775001503, A6775002003, A6775002203, 13839841, 5707286205604, 87089135