Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Pompa combustibil electrica

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Pompa combustibil electrica Volvo
ProducătorNumăr
OE VOLVO3501615
OE VOLVO3501619
OE VOLVO9135418
OE VOLVO9135419
OE VOLVO9135605
OE VOLVO9438756
OE VOLVO9438759
OE VOLVO9470674
OE VOLVO9480152
  • Autoturisme
    • SKODA
    • VOLVO
      • 850 kombi (LW)
        • 2.0 08/1994 - 12/1996 126 CP 93 KW
        • 2.0 Turbo 02/1993 - 12/1996 210 CP 155 KW
        • 2.3 T5 02/1993 - 12/1996 226 CP 166 KW
        • 2.3 T5-R 08/1995 - 12/1996 250 CP 184 KW
      • 940 (944)
        • 2.0 Turbo 08/1990 - 12/1994 155 CP 114 KW
      • 940 II kombi (945)
        • 2.0 Turbo 04/1996 - 10/1998 155 CP 114 KW
      • 960 II (964)
        • 2.5 07/1994 - 12/1996 170 CP 125 KW
        • 2.9 07/1994 - 12/1996 204 CP 150 KW
      • 960 II kombi (965)
        • 2.5 08/1994 - 12/1996 170 CP 125 KW
        • 2.9 09/1994 - 12/1996 204 CP 150 KW
      • V70 I (LV)
        • 2.0 01/1997 - 03/2000 126 CP 93 KW
        • 2.0 01/1997 - 03/2000 143 CP 105 KW
        • 2.0 01/1997 - 03/2000 163 CP 120 KW
        • 2.0 01/1997 - 03/2000 180 CP 132 KW
        • 2.0 Turbo 01/1997 - 03/2000 211 CP 155 KW
        • 2.0 Turbo 01/1997 - 03/2000 226 CP 166 KW
        • 2.0 Turbo AWD 01/1997 - 03/2000 226 CP 166 KW
        • 2.3 T-5 01/1997 - 03/2000 239 CP 176 KW
        • 2.3 Turbo 01/1997 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • 2.4 08/1999 - 05/2000 140 CP 103 KW
        • 2.5 01/1997 - 03/2000 144 CP 106 KW
        • 2.5 06/1998 - 03/2000 165 CP 121 KW
        • 2.4 01/1997 - 05/2000 170 CP 125 KW
        • 2.4 Turbo 01/1997 - 03/2000 193 CP 142 KW
      • S90
        • 2.9 01/1997 - 05/1998 180 CP 132 KW
        • 2.9 01/1997 - 05/1998 204 CP 150 KW
      • C70 I coupe
        • 2.0 T 03/2000 - 09/2002 163 CP 120 KW
        • 2.0 03/1997 - 09/2002 180 CP 132 KW
        • 2.0 T 03/1997 - 09/2002 226 CP 166 KW
        • 2.3 T-5 03/1997 - 09/2002 240 CP 176 KW
        • 2.5 03/1999 - 09/2002 165 CP 121 KW
        • 2.5 05/1999 - 09/2002 170 CP 125 KW
        • 2.5 T 03/1997 - 09/2002 193 CP 142 KW
      • S70 (LS)
        • 2.0 01/1997 - 11/2000 126 CP 93 KW
        • 2.0 01/1997 - 11/2000 143 CP 105 KW
        • 2.0 01/1997 - 11/2000 163 CP 120 KW
        • 2.0 01/1997 - 11/2000 180 CP 132 KW
        • 2.0 Turbo 01/1997 - 11/2000 210 CP 155 KW
        • 2.0 Turbo 01/1997 - 11/2000 226 CP 166 KW
        • 2.3 T-5 01/1997 - 11/2000 239 CP 176 KW
        • 2.3 Turbo 01/1997 - 11/2000 250 CP 184 KW
        • 2.4 08/1999 - 11/2000 140 CP 103 KW
        • 2.5 01/1997 - 11/2000 144 CP 106 KW
        • 2.5 Bifuel 10/1998 - 11/2000 144 CP 106 KW
        • 2.5 06/1998 - 11/2000 165 CP 121 KW
        • 2.4 01/1997 - 11/2000 170 CP 125 KW
        • 2.4 Turbo 01/1997 - 11/2000 193 CP 142 KW
      • C70 I kabriolet
        • 2.0 T 03/2000 - 10/2005 163 CP 120 KW
        • 2.0 03/1998 - 10/2005 180 CP 132 KW
        • 2.0 T 03/1998 - 10/2005 226 CP 166 KW
        • 2.3 T5 03/1998 - 10/2005 239 CP 176 KW
        • 2.3 T5 07/2002 - 10/2005 245 CP 180 KW
        • 2.4 T 07/2002 - 10/2005 200 CP 147 KW
        • 2.5 06/1998 - 10/2005 170 CP 125 KW
        • 2.5 T 03/1998 - 10/2005 193 CP 142 KW
      • 850 (LS)
        • 2.0 08/1994 - 12/1996 126 CP 93 KW
        • 2.0 Turbo 08/1993 - 12/1996 210 CP 155 KW
        • 2.3 T5 08/1993 - 07/1996 226 CP 166 KW
        • 2.3 T5-R 08/1995 - 12/1996 250 CP 184 KW
        • 2.5 08/1994 - 12/1996 144 CP 106 KW
Parametri generali
Cod bare5012759455531
Cod tarifar84133080
Parametri tehnici
Mod de operareelectric
Voltaj [V]13,5
Amperaj [A]2,2
Presiune [bar]3
ModelElectric fuel pump
Length [mm]137
Voltage [V]13,5
Operation modeelectric
Pressure [bar]3
Current rate [A]2,2
Number of connections [pcs]2

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa combustibil electrica

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: FE0439-12B1
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 257,58 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Pompa combustibil electrica, DELPHI, FE043912B1, SFBEE316, 3501615, 3501619, 9135418, 9135419, 9135605, 9438756, 9438759, 9470674, 9480152, 5012759455531, 84133080