Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Pompa combustibil electrica

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Pompa de combustibil electrica (universal; 3,0 bar; 90l/h) MAZDA; HYUNDAI; HONDA; GM; FORD; DAIHATSU
ProducătorNumăr
JAPANPARTS08U997
OE KIA0K01D-13-35Z
OE KIA0K24C-13-35ZA
OE KIA0K29T-13-35Z
OE SUZUKI15100-50G00
OE SUZUKI15100-50G10
OE SUZUKI15100-58B00
OE SUZUKI15100-58B10
OE SUZUKI15100-60G00
OE SUZUKI15100-60G20
OE SUZUKI15100-61AA0
OE SUZUKI15100-61AA1
OE SUZUKI15100-77E00
OE SUZUKI1510057B10
OE SUZUKI1510057B20
OE SUZUKI1510061A02
OE SUZUKI15110-50GT0
OE SUZUKI15110-60GT0
OE NISSAN17040-3S505
OE NISSAN17040-8B000
OE NISSAN17040-8B005
OE HONDA17040-S01-A30
OE HONDA17040-S02-L00
OE HONDA17040-S04-G30
OE HONDA17040-S04-G40
OE HONDA17040-S04-L00
OE HONDA17040-S10-A00
OE HONDA17040-S84-A01
OE HONDA17040-SR1-A30
OE HONDA17040-SR1-A31
OE HONDA17040-SR2-A32
OE HONDA17040-SR2-A50
OE HONDA17040-SS8-A00
OE HONDA17040-SS8-A02
OE HONDA17040-ST7-L00
OE HONDA17040-ST7-L31
OE HONDA17040-SV1-A30
OE HONDA17040-SV1-A31
OE HONDA17040-SV1-L00
OE HONDA17040-SV1-L01
OE HONDA17040-SV4-A30
OE HONDA17040-SW5-A30
OE HONDA17040-SW5-A31
OE HONDA17040-SW5-A32
OE HONDA17040-SX0-A32
OE HONDA17040-SY8-A01
OE NISSAN170404B000
OE HONDA17040S01A31
OE HONDA17040S04G31
OE HONDA17040S04G41
OE HONDA17040S10A01
OE HONDA17040S10C01
OE HONDA17040SR2A33
OE HONDA17040SR2A51
OE HONDA17040SV1A32
OE HONDA17040SV4A31
OE NISSAN17042-0W000
OE NISSAN17042-0W005
OE NISSAN17042-1W210
OE NISSAN17042-2B500
OE NISSAN17042-31U00
OE NISSAN17042-31U05
OE NISSAN17042-4B000
OE NISSAN170428B000
OE HONDA1770A-SR0-A000
OE TOYOTA2322003020
OE TOYOTA2322003030
OE TOYOTA2322003040
OE TOYOTA232200C010
OE TOYOTA2322020020
OE TOYOTA2322074020
OE TOYOTA2322074021
OE TOYOTA2322103010
OE TOYOTA232210D010
OE TOYOTA2322111050
OE TOYOTA2322116490
OE TOYOTA2322146010
OE TOYOTA2322146060
OE TOYOTA2322146070
OE TOYOTA2322146120
OE TOYOTA2322150060
OE TOYOTA2322162010
OE TOYOTA2322174110
OE TOYOTA2322176030
OE TOYOTA23322-03020
OE TOYOTA23322-03040
OE TOYOTA23322-74020
GENERAL MOTORS25164855
GENERAL MOTORS30010245
GENERAL MOTORS30013078
GENERAL MOTORS30014333
GENERAL MOTORS30018727
GENERAL MOTORS30019572
OE HYUNDAI31110-28100
OE HYUNDAI31110-33610
OE HYUNDAI3111028300
OE HYUNDAI31111-22050
OE HYUNDAI31111-28150
OE HYUNDAI31111-28300
OE HYUNDAI31111-37150
OE HYUNDAI31111-37200
OE HYUNDAI31111-37300
OE HYUNDAI3111123300
OE HYUNDAI3111137250
OE HYUNDAI3111138050
OE HYUNDAI31123-2500
OE HYUNDAI31123-25000
OE SUBARU42021-AA330
OE SUBARU42021-AC012
OE SUBARU42021-FA090
OE SUBARU42021-FA150
OE SUBARU42021-FA200
OE SUBARU42021-FA250
OE SUBARU42021-FC021
OE SUBARU42021AA020
OE SUBARU42021AA030
OE SUBARU42021AA350
OE SUBARU42021AC001
OE SUBARU42021AC010
OE SUBARU42021AC011
OE SUBARU42021AC013
OE ALFA ROMEO46472793
OE ALFA ROMEO46474142
OE CHRYSLER4762964
OE CHRYSLER4798941
OE CHRYSLER52018387
OE CHRYSLER52018390
OE CHRYSLER52018391
OE CHRYSLER52018796
OE ISUZU5862022350
OE ALFA ROMEO606.23.699
OE ALFA ROMEO606.29.615
OE LADA6443649
SIDAT70031
OE SUBARU7420-21360
OE SUBARU7420-21390
OE ALFA ROMEO7782620
OE ALFA ROMEO7789626
OE HONDA8-97118-512-0
OE ISUZU8943845280
OE ISUZU8943845281
OE ISUZU8944794181
OE ISUZU8944794182
OE ISUZU8970418761
OE ISUZU8970418763
OE ISUZU8971185120
OE ISUZU8971188580
GENERAL MOTORS91171624
GENERAL MOTORS91173412
GENERAL MOTORS94384528
GENERAL MOTORS94856915
OE OPEL97118512
OE CHRYSLERAW332718
OE CHRYSLERAW334174
OE CHRYSLERAW337327
OE MAZDAB3C7-13-350
OE MAZDAB3E7-13-350
OE MAZDAB3E7-13-350A
OE MAZDAB3E7-13-35ZB
OE MAZDAB61P-13-350B
OE MAZDAB61P-13-ZE0
OE MAZDAB6BF-13-35Z
OE MAZDAB6BG-13-35Z
OE MAZDAB6DA-13-350
OE MAZDABPE8-13-350
OE MAZDABPE8-13-35Z
OE FORDF2AZ9A407A
OE FORDF2VY9A407A
OE FORDF75Z9A407AA
OE FORDF75Z9A407BA
OE FORDF75Z9A407DA
OE FORDF75Z9A407EA
OE FORDF75Z9A407FA
OE FORDF75Z9H307AC
OE FORDF75Z9H307BC
OE FORDF75Z9H307CC
OE FORDF75Z9H307KB
OE FORDF75Z9H307KC
OE FORDF75Z9H307LB
OE FORDF75Z9H307MB
OE FORDF75Z9H307MC
OE FORDF7UZ9A307BC
OE FORDF7UZ9A307CC
OE FORDF7UZ9A307DB
OE FORDF7UZ9A407BB
OE FORDF7UZ9A407CB
OE FORDF7UZ9A407DA
OE MAZDAJE45-13-35ZB
OE MAZDAJE47-13-35ZA
OE MAZDAJE48-13-350C
OE MAZDAJE481335ZC
OE MAZDAKL11-13-350G
OE MAZDAKL22-13-350
OE MAZDAKL47-13-350
OE MAZDAKL47-13-35ZB
OE MAZDAKLK1-13-35Z
OE CHRYSLERMB658436
OE CHRYSLERMB678038
OE CHRYSLERMB698623
OE CHRYSLERMB698857
OE CHRYSLERMB831262
OE CHRYSLERMB831263
OE CHRYSLERMB831264
OE CHRYSLERMB831333
OE CHRYSLERMB831560
OE CHRYSLERMB831561
OE CHRYSLERMB831562
OE CHRYSLERMB831691
OE CHRYSLERMB893666
OE CHRYSLERMB912304
OE MITSUBISHIMB923662
OE CHRYSLERMB923663
OE CHRYSLERMB927016
OE CHRYSLERMB959729
OE CHRYSLERMB959730
OE CHRYSLERMB959847
OE CHRYSLERMR124765
OE CHRYSLERMR124881
OE CHRYSLERMR124999
OE CHRYSLERMR134284
OE CHRYSLERMR134804
OE CHRYSLERMR134806
OE CHRYSLERMR134868
OE CHRYSLERMR208665
OE CHRYSLERMR241080
OE CHRYSLERMR241083
OE CHRYSLERMR241351
OE CHRYSLERMR241394
OE CHRYSLERMR325884
OE MITSUBISHIMR508115
OE MITSUBISHIMR831562
OE MITSUBISHIMR912304
IC KrosyO2U001JC
IC KrosyO2U002JC
IC KrosyO2U003JC
IC KrosyO2U004JC
IC KrosyO2U005JC
IC KrosyO2U007JC
IC KrosyO2U008JC
VDOX10240016001
Parametri generali
Cod tarifar84133080
Parametri tehnici
Mod de operareelectric
Articol extins/Info extinscu garnituri
Presiune [bar]3,4

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa combustibil electrica

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: ENT100024
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 58,60 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Pompa combustibil electrica, ENGITECH, ENT100024, SFD40830, 08U997, 0K01D1335Z, 0K24C1335ZA, 0K29T1335Z, 1510050G00, 1510050G10, 1510057B10, 1510057B20, 1510058B00, 1510058B10, 1510060G00, 1510060G20, 1510061A02, 1510061AA0, 1510061AA1, 1510077E00, 1511050GT0, 1511060GT0, 170403S505, 170404B000, 170408B000, 170408B005, 17040S01A30, 17040S01A31, 17040S02L00, 17040S04G30, 17040S04G31, 17040S04G40, 17040S04G41, 17040S04L00, 17040S10A00, 17040S10A01, 17040S10C01, 17040S84A01, 17040SR1A30, 17040SR1A31, 17040SR2A32, 17040SR2A33, 17040SR2A50, 17040SR2A51, 17040SS8A00, 17040SS8A02, 17040ST7L00, 17040ST7L31, 17040SV1A30, 17040SV1A31, 17040SV1A32, 17040SV1L00, 17040SV1L01, 17040SV4A30, 17040SV4A31, 17040SW5A30, 17040SW5A31, 17040SW5A32, 17040SX0A32, 17040SY8A01, 170420W000, 170420W005, 170421W210, 170422B500, 1704231U00, 1704231U05, 170424B000, 170428B000, 1770ASR0A000, 2322003020, 2322003030, 2322003040, 232200C010, 2322020020, 2322074020, 2322074021, 2322103010, 232210D010, 2322111050, 2322116490, 2322146010, 2322146060, 2322146070, 2322146120, 2322150060, 2322162010, 2322174110, 2322176030, 2332203020, 2332203040, 2332274020, 25164855, 30010245, 30013078, 3001433