Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Pompa combustibil electrica

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Pompa de combustibil electrica (universal; 3,0 bar) FIAT; FORD
ProducătorNumăr
PEX130.001
OE ALFA ROMEO46401860
OE ALFA ROMEO46405687
OE ALFA ROMEO46415938
OE ALFA ROMEO46448564
OE ALFA ROMEO46452464
OE ALFA ROMEO46453550
OE ALFA ROMEO46456433
OE ALFA ROMEO46456814
OE ALFA ROMEO46472793
OE ALFA ROMEO46472794
OE ALFA ROMEO46474140
OE ALFA ROMEO46474141
OE ALFA ROMEO46474144
OE ALFA ROMEO46831949
KAGER52-0017
SIDAT70002
OE ALFA ROMEO7750715
OE ALFA ROMEO7769932
OE ALFA ROMEO7779449
OE ALFA ROMEO7790856
OE FORDE99Z9H307A
OE FORDF17Z9H307B
OE FORDF29Z9H307A
OE FORDF2TZ9H307L
OE FORDF39Z9H307A
IC KrosyO2U051JC
IC KrosyO2U060JC
QUINTON HAZELLQFP701
  • Autoturisme
    • ALFA ROMEO
      • 155 (167)
        • 1.6 16V T.S. 05/1996 - 12/1997 120 CP 88 KW
        • 1.7 T.S. 04/1993 - 04/1996 113 CP 83 KW
        • 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 04/1993 - 04/1996 115 CP 85 KW
        • 1.8 T.S. 02/1992 - 12/1997 105 CP 77 KW
        • 2.0 T.S. (167.A2A) 02/1992 - 02/1995 141 CP 104 KW
    • FIAT
      • TEMPRA (159)
        • 1.8 i.e. (159.AZ) 09/1993 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (159.BY) 10/1994 - 08/1996 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (159.AV) 09/1993 - 08/1996 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. (159.AN) 03/1992 - 08/1996 105 CP 77 KW
        • 2.0 i.e. (159.AP) 10/1990 - 08/1996 113 CP 83 KW
      • TEMPRA S.W. (159)
        • 1.8 i.e. (159.AZ) 09/1993 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (159.BY) 10/1994 - 08/1996 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (159.AV) 09/1993 - 08/1996 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. (159.AN) 03/1992 - 12/1993 105 CP 77 KW
        • 2.0 i.e. (159.AP) 01/1991 - 03/1995 113 CP 83 KW
        • 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 03/1992 - 03/1995 113 CP 83 KW
      • TIPO (160)
        • 1.8 i.e. 09/1993 - 04/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) 10/1994 - 10/1995 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (160.ED) 04/1993 - 04/1995 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. (160.AY) 10/1990 - 06/1993 105 CP 77 KW
        • 1.8 i.e. 10/1990 - 06/1993 110 CP 81 KW
        • 1.8 i.e.16V Sport 11/1989 - 06/1992 136 CP 100 KW
        • 2.0 i.e. (160.AJ) 06/1990 - 03/1992 109 CP 80 KW
        • 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 03/1990 - 04/1995 113 CP 83 KW
        • 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 03/1993 - 04/1995 139 CP 102 KW
        • 2.0 16V (160.AV) 07/1991 - 04/1995 146 CP 107 KW
      • PUNTO (176)
        • 75 1.2 10/1993 - 09/1999 73 CP 54 KW
        • 1.2 16V 04/1997 - 09/1999 86 CP 63 KW
        • 1.4 GT Turbo 09/1996 - 09/1999 131 CP 96 KW
        • 1.4 GT Turbo 01/1994 - 09/1996 133 CP 98 KW
      • PUNTO kabriolet (176C)
        • 85 16V 1.2 04/1997 - 06/2000 86 CP 63 KW
      • BARCHETTA (183)
        • 1.8 16V 04/1995 - 05/2005 130 CP 96 KW
      • BRAVA (182)
        • 1.6 16V (182.BH) 10/1995 - 10/2001 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (182.BB) 02/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT 16V (182.BC) 10/1995 - 10/2001 113 CP 83 KW
      • BRAVO I (182)
        • 1.6 16V (182.AH) 10/1995 - 10/2001 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (182.AB) 03/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT (182.AC) 10/1995 - 10/2001 113 CP 83 KW
      • MAREA (185)
        • 1.6 100 16V 09/1996 - 05/2002 103 CP 76 KW
        • 1.6 100 16V Bipower 04/1999 - 05/2002 103 CP 76 KW
        • 1.8 115 16V 09/1996 - 05/2002 113 CP 83 KW
      • MAREA Weekend (185)
        • 1.6 100 16V 09/1996 - 05/2002 103 CP 76 KW
        • 1.8 115 16V 09/1996 - 05/2002 113 CP 83 KW
      • COUPE (FA/175)
        • 1.8 16V 03/1996 - 08/2000 131 CP 96 KW
        • 2.0 20V 08/1996 - 04/1998 147 CP 108 KW
        • 2.0 20V Turbo 08/1996 - 08/2000 220 CP 162 KW
      • PUNTO (188)
        • 1.2 Natural Power 09/2003 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.8 130 HGT (188.738, .718) 09/1999 - ... 130 CP 96 KW
    • LANCIA
      • DEDRA (835)
        • 1.6 LE (835EB) CAT 07/1994 - 07/1999 90 CP 66 KW
        • 1.8 16V LE (835FG) 03/1996 - 07/1999 113 CP 83 KW
        • 2.0 i.e. (835AI) 09/1989 - 07/1992 117 CP 86 KW
        • 2.0 16V (835ED) 07/1994 - 07/1999 139 CP 102 KW
        • 2.0 Turbo (835AQ) 11/1990 - 06/1994 177 CP 130 KW
      • DELTA I (831AB0)
        • 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027) 06/1993 - 01/1994 211 CP 155 KW
      • DELTA II (836)
        • 1.6 i.e. (836AP) 03/1996 - 08/1999 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 16V (836AO) 01/1996 - 08/1999 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. 16V (836AQ) 03/1996 - 08/1999 113 CP 83 KW
        • 2.0 16V Turbo (836AS) 07/1996 - 08/1999 193 CP 142 KW
      • DEDRA SW (835)
        • 1.8 16V LE (835FG) 03/1996 - 07/1999 113 CP 83 KW
        • 2.0 16V (835ED) 07/1994 - 07/1999 139 CP 102 KW
    • RENAULT
      • 19 II Cabriolet (D53_, 853_)
        • 1.7 (D53C) 04/1992 - 09/1993 90 CP 66 KW
        • 1.8 (D53V, 853F, D53C) 07/1994 - 06/1996 107 CP 79 KW
        • 1.8 16V (D53D) 04/1992 - 06/1996 135 CP 99 KW
      • 19 I (B/C53_)
        • 1.8 16V (B/C53D) 06/1989 - 04/1992 135 CP 99 KW
      • 19 I Chamade (L53_)
        • 1.7 (L53F) 08/1988 - 12/1992 107 CP 79 KW
        • 1.8 16V (L53D) 10/1989 - 04/1992 135 CP 99 KW
      • 19 II (B/C53_)
        • 1.7 (B/C53C) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 16V (B/C53D) 04/1992 - 12/1995 135 CP 99 KW
        • 1.8 (5/353F, B/C538) 05/1994 - 12/1995 107 CP 79 KW
        • 1.8 (B/C538) 04/1992 - 05/1994 110 CP 81 KW
      • 19 II Chamade (L53_)
        • 1.7 (L53C) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 16V (L53D) 04/1992 - 12/1995 135 CP 99 KW
        • 1.8 (L53V, L538) 05/1994 - 12/1995 107 CP 79 KW
        • 1.8 (L538) 04/1992 - 05/1994 110 CP 81 KW
      • 19 I Cabriolet (D53_)
        • 1.7 07/1991 - 04/1992 95 CP 70 KW
        • 1.8 16V (D53D) 07/1991 - 04/1992 137 CP 101 KW
Parametri generali
Cod tarifar84133080
Parametri tehnici
Mod de operareelectric
Tensiune [V]12

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa combustibil electrica

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: ENT100013
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 67,58 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Pompa combustibil electrica, ENGITECH, ENT100013, SFD4080A, 130001, 46401860, 46405687, 46415938, 46448564, 46452464, 46453550, 46456433, 46456814, 46472793, 46472794, 46474140, 46474141, 46474144, 46831949, 520017, 70002, 7750715, 7769932, 7779449, 7790856, E99Z9H307A, F17Z9H307B, F29Z9H307A, F2TZ9H307L, F39Z9H307A, O2U051JC, O2U060JC, QFP701, 84133080