Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Pompa centrala frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Pompa hamulcowa FIAT MULTIPLA 1.6 16V/1.9 JTD 04.99-06.10
ProducătorNumăr
BOSCH0204024917
BOSCH0204055022
METELLI05-0667
CIFAM202-667
GIRLING4005502
OE FIAT46814638
OE FIAT51726721
OE FIAT77362164
MAGNETI MARELLIBSM0408
BOSCHF026003022
FRI.TECH.PF630
TRWPMF502
  • Autoturisme
    • FIAT
      • MULTIPLA (186)
        • 1.6 16V Blupower (186AMA1A) 04/1999 - 06/2010 95 CP 70 KW
        • 1.6 16V Bipower (186AMB1A) 04/1999 - 06/2010 103 CP 76 KW
        • 1.6 100 16V (186AXA1A) 04/1999 - 06/2010 103 CP 76 KW
        • 1.6 16V (186AGB1A) 04/2002 - 06/2010 95 CP 70 KW
        • 1.6 09/2000 - 06/2010 103 CP 76 KW
        • 1.6 16V Bipower (186AXC1A) 10/2001 - 06/2010 103 CP 76 KW
        • 1.9 JTD 105 (186AXB1A) 04/1999 - 06/2010 105 CP 77 KW
        • 1.9 JTD 110 03/2001 - 07/2002 110 CP 81 KW
        • 1.9 JTD 115 07/2002 - 06/2010 115 CP 85 KW
        • 1.9 JTD (186AXE1A) 04/2002 - 06/2010 120 CP 88 KW
Parametri generali
Cod bare8032928093248
Cod tarifar87083099
Parametri tehnici
Dimensiune filet12 x 1 (2)
Alezaj-? [mm]20,64
MaterialFonta
Diametru [mm]20,64
Sistem frânareBosch
pentru numar articol1686

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa centrala frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: LPR1686
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 230,81 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Pompa centrala frana, LPR, LPR1686, SFBDC973, 0204024917, 0204055022, 050667, 202667, 4005502, 46814638, 51726721, 77362164, 8032928093248, 87083099, BSM0408, F026003022, PF630, PMF502