Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Pompa centrala frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

LPR pompa hamulcowa sys. FORD Fusion 1.4, 1.4 TDCI, 1.6 08/02- -ABS œr. 23,81
ProducătorNumăr
ATE - TEVES03.4153-0015.3
IC Krosy03.4153-0015.4
METELLI05-0455
BOSCH0986481063
OE FORD1146125
OE FORD1325330
BENDIX133138B
JURID133138J
OE FORD1430780
OE FORD1463553
OE FORD1553141
CIFAM202-455
OE FORD2S612140AA
OE FORD4S612140HA
OE FORD4S612140HB
OE FORD4S612140HC
OE FORD4S612140HD
PAGID80519
MAGNETI MARELLIBSM0404
OE MAZDADDY04340ZB
OE MAZDADDY94340Z
OE MAZDADEY04340Z
OE MAZDADEY04340ZA
OE MAZDADEY04340ZB
FTEH23908071
Brake ENGINEERIMC1012BE
FRI.TECH.PF531
TRWPMK668
  • Autoturisme
    • CITROËN
      • BERLINGO nadwozie pe³ne (M_)
        • 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 07/1996 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 07/1996 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 i bivalent (MBKFW) 04/2003 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.6 16V (MBNFU) 10/2000 - ... 109 CP 80 KW
        • 1.8 i 08/1999 - 10/2002 90 CP 66 KW
        • 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 04/1999 - ... 69 CP 51 KW
      • BERLINGO (MF)
        • 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 07/1996 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 07/1996 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 i bivalent (MFKFW) 04/2003 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.6 16V (MFNFU) 10/2000 - ... 109 CP 80 KW
        • 1.8 i (MFLFX) 05/1997 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.8 i 4WD (MFLFX) 04/1997 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.9 D (MFWJZ) 07/1998 - 10/2005 70 CP 51 KW
        • 1.9 D 4WD (MFWJZ) 07/1998 - ... 69 CP 51 KW
        • electrique 01/2000 - ... 22 CP 16 KW
      • XSARA PICASSO (N68)
        • 1.6 12/1999 - ... 88 CP 65 KW
        • 1.6 12/1999 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 16V 09/2005 - ... 109 CP 80 KW
        • 1.8 16V 02/2000 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.0 16V 01/2003 - ... 136 CP 100 KW
        • 1.6 HDi 09/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 HDi 05/2004 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDi 12/1999 - ... 90 CP 66 KW
    • FORD
      • FIESTA IV (JA_, JB_)
        • 1.25 i 16V 08/1995 - 01/2002 75 CP 55 KW
        • 1.3 i 08/1995 - 01/2002 50 CP 37 KW
        • 1.3 i 08/1995 - 01/2002 60 CP 44 KW
        • 1.6 16V Sport 02/2000 - 01/2002 103 CP 76 KW
      • FIESTA nadwozie pe³ne (J5_, J3_)
        • 1.3 02/1996 - ... 60 CP 44 KW
      • FIESTA V (JH_, JD_)
        • 1.25 16V 03/2003 - 06/2008 70 CP 51 KW
        • 1.25 16V 05/2002 - 06/2008 75 CP 55 KW
        • 1.3 11/2001 - 06/2008 60 CP 44 KW
        • 1.3 11/2001 - 06/2008 69 CP 51 KW
        • 1.4 16V 11/2001 - 06/2008 80 CP 59 KW
        • 1.6 16V 11/2001 - 06/2008 100 CP 74 KW
        • ST150 03/2005 - 06/2008 150 CP 110 KW
        • 1.4 TDCi 11/2001 - 06/2008 68 CP 50 KW
        • 1.6 TDCi 11/2004 - 06/2008 90 CP 66 KW
      • FUSION (JU_)
        • 1.25 08/2004 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 08/2002 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.4 LPG 01/2010 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.6 08/2002 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.4 TDCi 08/2002 - ... 68 CP 50 KW
        • 1.6 TDCi 11/2004 - ... 90 CP 66 KW
      • FIESTA Van
        • 1.3 10/2003 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.4 TDCi 10/2003 - ... 68 CP 50 KW
    • MAZDA
      • 2 (DY)
        • 1.25 04/2003 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 04/2003 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.6 04/2003 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.4 CD 04/2003 - ... 68 CP 50 KW
    • PEUGEOT
      • PARTNER nadwozie pe³ne (5)
        • 1.1 06/1996 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.4 06/1996 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 BiFuel 04/2003 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.9 D 4x4 04/2004 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.9 D 06/1996 - ... 69 CP 51 KW
        • Electric 04/1996 - 12/2002 34 CP 25 KW
      • PARTNER Combispace (5F)
        • 1.1 06/1996 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.4 11/2002 - 10/2006 73 CP 54 KW
        • 1.4 06/1996 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.6 16V 07/2001 - ... 109 CP 80 KW
        • 1.8 05/1997 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.9 D 12/1998 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.9 D 4x4 04/2004 - 08/2005 69 CP 51 KW
Parametri generali
Cod bare8032532031124
Cod tarifar87083099
Parametri tehnici
Dimensiune filet10 x 1 (3) / 12 x 1 (1)
Alezaj-? [mm]23,81
Materialaluminiu
Diametru [mm]23,81
Sistem frânareATE
pentru numar articol1035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa centrala frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: LPR1035
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 333,58 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Pompa centrala frana, LPR, LPR1035, SFA999C7, 03415300153, 03415300154, 050455, 0986481063, 1146125, 1325330, 133138B, 133138J, 1430780, 1463553, 1553141, 202455, 2S612140AA, 4S612140HA, 4S612140HB, 4S612140HC, 4S612140HD, 8032532031124, 80519, 87083099, BSM0404, DDY04340ZB, DDY94340Z, DEY04340Z, DEY04340ZA, DEY04340ZB, H23908071, MC1012BE, PF531, PMK668