Momentan indisponibil Pompa ambreiaj

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

0012951406 LPR 19.05 mm pompa de ambreiaj W123/W124/W201 PB
ProducătorNumăr
OE MERCEDES-BEN0002959106
IC Krosy001 295 44 06
OE MERCEDES-BEN0012951406
OE MERCEDES-BEN0012953406
OE MERCEDES-BEN0012953906
OE MERCEDES-BEN0012954406
GIRLING1204120
GIRLING1204154
BENDIX122022B
KAGER18-0018
IC Krosy24.2419-0901.3
OE HYSTER3063837
IC Krosy4106-00-0001P
CIFAM505-022
METELLI55-0022
BENDIX61201001
PAGID82073
NK833306
OE MERCEDES-BENA0002959106
OE MERCEDES-BENA0012951406
OE MERCEDES-BENA0012954406
IC KrosyF9M001FL
JC AUTOF9M001LP
IC KrosyFE12274
FTEKG1900017
IC KrosyKG190004.1.4
FTEKG19000414
FTEKG19000415
FTEKG19000416
FTEKG19000417
IC KrosyKG19055.1.1
FTEKG1905511
IC KrosyLCC 8252
IC KrosyLUC PND120
IC KrosyLUC PND154
Brake ENGINEERIMC1633BE
FRI.TECH.PZ022
IC KrosySA F17750
Parametri generali
Cod bare5900427732209, 8032532027547, 8032532027561
Cod tarifar87089390

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa ambreiaj

  • Numar produs: LPR2700
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 2 zile
  • 88,88 Lei
  • Fără taxe: 74,69 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Pompa ambreiaj, LPR, LPR2700, H0030065, 0002959106, 0012951406, 0012953406, 0012953906, 0012954406, 1204120, 1204154, 122022B, 180018, 24241909013, 3063837, 4106000001P, 505022, 550022, 61201001, 82073, 833306, A0002959106, A0012951406, A0012954406, F9M001FL, F9M001LP, FE12274, KG1900017, KG19000414, KG19000415, KG19000416, KG19000417, KG1905511, LCC8252, LUCPND120, LUCPND154, MC1633BE, PZ022, SAF17750, 8032532027561, 5900427732209, 8032532027547, 87089390