Pompa ambreiaj

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

0679323 pompa de ambreiaj Opel Vectra B 95 - (15.87 mm)
ProducătorNumăr
GIRLING1202541
BENDIX122125B
IC Krosy4106-00-0003P
OE OPEL4477876
OE SAAB4579637
OE SAAB4926952
CIFAM505-131
OE SAAB5258728
METELLI55-0131
OE OPEL679323
PAGID82095
NK833603
NK834107
OE OPEL90470878
OE SAAB90490763
OE VAUXHALL90522656
OE OPEL90522657
OE VAUXHALL90578370
IC KrosyFE28656
IC KrosyHP205 256 DE5
FTEKG1501302
FTEKG1502105
IC KrosyLCC 8268
Brake ENGINEERIMC1580BE
FRI.TECH.PZ098
Parametri generali
Cod bare8032532026953
Cod tarifar87089390

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Pompa ambreiaj

  • Numar produs: LPR2219
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 183,47 Lei
  • Fără taxe: 154,17 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Pompa ambreiaj, LPR, LPR2219, SF9DD2B3, 1202541, 122125B, 4106000003P, 4477876, 4579637, 4926952, 505131, 5258728, 550131, 679323, 82095, 833603, 834107, 90470878, 90490763, 90522656, 90522657, 90578370, FE28656, HP205256DE5, KG1501302, KG1502105, LCC8268, MC1580BE, PZ098, 8032532026953, 87089390