Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Perna aer suspensie pneumatica

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

4Max (FD200-19S) burdufurile bară de suspensie aer / se cauciuc / GIANT

ProducătorNumăr
OE VOLVO000365431
OE VOLVO000365461
OE VOLVO00365431
OE VOLVO00365461
OE VOLVO006882797
OE VOLVO0365431
OE VOLVO0365461
OE VOLVO06882797
IC Krosy2 B 12 R 50827
FIRESTONE20CT
OE VOLVO365 431
OE VOLVO365 461
OE VOLVO6 882 797
IC KrosyFD200-19S 60508
Parametri generali
Cod bare.P4110.30.2005
Cod tarifar40169957

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Perna aer suspensie pneumatica

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 5002-03-0114P
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 104,66 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Perna aer suspensie pneumatica, MAGNUM TECHNOLOGY, 5002030114P, SFB328AF, 000365431, 000365461, 00365431, 00365461, 006882797, 0365431, 0365461, 06882797, 20CT, 2B12R50827, 365431, 365461, 6882797, FD20019S60508, P4110302005, 40169957