Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Perna aer suspensie pneumatica

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

4MAX (884N) burdufurile bară de suspensie aer MAN F90, M90
ProducătorNumăr
OE IVECO0 0818 8539
OE IVECO0818 8539
FIRESTONE1R1B 415 270
IC Krosy2884 A
OE MAN5.000.301.452
OE RVI5000 301 452
OE RVI5010 294 385
OE MERCEDES-BEN658 328 00 01
OE MAN81.43601.0066
OE MAN81.43601.0068
OE MAN81.43601.0069
OE MAN81.43601.0106
OE MAN81.43601.0108
OE MAN81.43601.0122
OE MAN81.43601.0124
OE MAN81.43601.0131
OE MAN81.43601.0133
OE MAN81.43601.0141
OE MAN81.43601.0142
OE IVECO818 8539
SAMPAF 55884
IC KrosyMER MLF7084
DAYCOV1F20A
  • Camioane
    • MAN
      • NG
        • NG 262, NG 272 08/1992 - 07/1998 260 CP 191 KW
        • NG 262 06/1997 - 07/1998 260 CP 191 KW
        • NG 262, NG 263 07/1998 - ... 260 CP 191 KW
        • NG 312 09/1995 - 07/1998 310 CP 228 KW
        • NG 312, NG 313 07/1998 - ... 310 CP 228 KW
      • NL
        • NL 202 09/1989 - 04/1994 214 CP 157 KW
        • NL 202, NL 222, NL 223 08/1992 - ... 214 CP 157 KW
        • NL 202, NL 262, NL 263 04/1991 - ... 250 CP 184 KW
        • NL 262 06/1997 - ... 260 CP 191 KW
        • NL 262, NL 263 07/1998 - ... 260 CP 191 KW
        • NL 312 11/1995 - 07/1998 310 CP 228 KW
      • ÜL
        • ÜL 272 03/1993 - ... 270 CP 198 KW
        • ÜL 312,ÜL 322 04/1992 - 09/1996 310 CP 228 KW
        • ÜL 242 09/1989 - 03/1993 241 CP 177 KW
        • ÜL 292 09/1989 - 03/1993 290 CP 213 KW
      • F 2000
        • 26.233 FVLC CNG 09/1996 - ... 231 CP 170 KW
        • 26.233 FVL-KO 03/2000 - ... 231 CP 170 KW
        • 26.273 FNLC,26.273 FNLLC,26.273 FVLC 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.273 FNLS,26.273 FVLS 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.293 FNLC,26.293 FNLLC,26.293 FVLC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.293 FNLS,26.293 FVLS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.314 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 FVL-KO 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.323 FNLC,26.323 FNLLC,26.323 FVLC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.323 FNLS,26.323 FVLS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.343 FNLC,26.343 FNLLC,26.343 FVLC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.343 FNLS,26.343 FVLS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.364 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 FVL-KO 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.373 FNLC,26.373 FNLLC,26.373 FVLC 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.373 FNLS,26.373 FVLS 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.403 FNLC,26.403 FNLLC,26.403 FVLC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.403 FNLS,26.403 FVLS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.414 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 FVL-KO 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.423 FNLC,26.423 FNLLC,26.423 FVLC 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.423 FNLS,26.423 FVLS 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.463 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.463 FNLS, FVLS, FVLRS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FVL-KO 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.314 FVL 06/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.364 FVL 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.414 FVL 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.464 FVL 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
      • F 90
        • 19.242 F,19.242 FL,19.242 FLL 01/1988 - 01/1989 241 CP 177 KW
        • 19.242 FS,19.242 FLS,19.242 FLLS 01/1988 - 01/1989 241 CP 177 KW
        • 19.262 F,19.262 FL,19.262 FLL 01/1988 - 02/1990 260 CP 191 KW
        • 19.262 FS,19.262 FLS,19.262 FLLS 01/1988 - 02/1990 260 CP 191 KW
        • 19.272 F,19.272 FL,19.272 FLL 02/1990 - 05/1995 269 CP 198 KW
        • 19.272 FS,19.272 FLS,19.272 FLLS 02/1990 - 05/1995 269 CP 198 KW
        • 19.292 F,19.292 FL,19.292 FLL 07/1986 - 02/1990 290 CP 213 KW
        • 19.292 FS,19.292 FLS,19.292 FLLS 07/1986 - 02/1990 290 CP 213 KW
        • 19.322 F,19.322 FL,19.322 FLL 02/1990 - 05/1995 320 CP 235 KW
        • 19.322 FS,19.322 FLS,19.322 FLLS 02/1990 - 05/1995 320 CP 235 KW
        • 19.332 F,19.332 FL,19.332 FLL 07/1986 - 02/1990 330 CP 243 KW
        • 19.332 FS,19.332 FLS,19.332 FLLS 07/1986 - 02/1990 330 CP 243 KW
        • 19.342 F,19.342 FL,19.342 FLL 05/1994 - 05/1995 340 CP 250 KW
        • 19.342 FS,19.342 FLS,19.342 FLLS 05/1994 - 05/1995 340 CP 250 KW
        • 19.362 F,19.362 FL,19.362 FLL 07/1986 - 02/1990 360 CP 265 KW
        • 19.362 FS,19.362 FLS,19.362 FLLS 07/1986 - 02/1990 360 CP 265 KW
        • 19.372 F,19.372 FL,19.372 FLL 02/1990 - 05/1995 370 CP 272 KW
        • 19.372 FS,19.372 FLS,19.372 FLLS 02/1990 - 05/1995 370 CP 272 KW
        • 19.372 F,19.372 FL,19.372 FLL 05/1990 - 04/1995 339 CP 249 KW
        • 19.372 FS,19.372 FLS,19.372 FLLS 05/1990 - 04/1995 339 CP 249 KW
        • 19.402 F,19.402 FL,19.402 FLL 05/1994 - 05/1995 400 CP 294 KW
        • 19.402 FS,19.402 FLS,19.402 FLLS 05/1994 - 05/1995 400 CP 294 KW
        • 19.422 F,19.422 FL,19.422 FLL 02/1990 - 05/1995 420 CP 309 KW
        • 19.422 FS,19.422 FLS,19.422 FLLS 02/1990 - 05/1995 420 CP 309 KW
        • 19.462 F,19.462 FL 05/1987 - 02/1990 460 CP 338 KW
        • 19.462 FS,19.462 FLS 05/1987 - 02/1990 460 CP 338 KW
        • 24.242 FNL,24.242 FNLL,24.242 FVL 01/1988 - 02/1990 241 CP 177 KW
        • 24.262 FNL,24.262 FNLL,24.262 FVL 01/1988 - 02/1990 260 CP 191 KW
        • 24.272 FNL,24.272 FNLL,24.272 FVL 02/1990 - 05/1995 269 CP 198 KW
        • 24.272 FNLS,24.272 FVLS 02/1990 - 05/1995 269 CP 198 KW
        • 24.292 FNL,24.292 FNLL,24.292 FVL 10/1986 - 02/1990 290 CP 213 KW
        • 24.292 FNLS,24.292 FVLS 10/1986 - 02/1990 290 CP 213 KW
        • 24.302 FNL,24.302 FNLL,24.302 FVL 05/1990 - 10/1990 299 CP 220 KW
        • 24.322 FNL,24.322 FNLL,24.322 FVL 02/1990 - 05/1995 320 CP 235 KW
        • 24.322 FNLS,24.322 FVLS 02/1990 - 05/1995 320 CP 235 KW
        • 24.332 FNL,24.332 FNLL,24.332 FVL 10/1986 - 02/1990 330 CP 243 KW
        • 24.332 FNLS,24.332 FVLS 10/1986 - 02/1990 330 CP 243 KW
        • 24.362 FNL,24.362 FNLL,24.362 FVL 10/1986 - 02/1990 360 CP 265 KW
        • 24.362 FNLS,24.362 FVLS 10/1986 - 02/1990 360 CP 265 KW
        • 24.372 FVL 05/1990 - 12/1990 339 CP 249 KW
        • 24.372 FVLS 05/1990 - 12/1990 339 CP 249 KW
        • 24.372 FNL,24.372 FNLL,24.372 FVL 02/1990 - 05/1995 370 CP 272 KW
        • 24.372 FNLS,24.372 FVLS 02/1990 - 05/1995 370 CP 272 KW
        • 24.422 FNL,24.422 FNLL,24.422 FVL 02/1990 - 05/1995 420 CP 309 KW
        • 24.462 FVLS 05/1987 - 07/1987 460 CP 338 KW
        • 25.272 FNL,25.272 FNLL,25.272 FVL 09/1990 - 10/1993 269 CP 198 KW
        • 25.302 FNL, 25.302 FNLL, 25.302 FVL 09/1990 - 12/1991 299 CP 220 KW
        • 25.302 FNLS, 25.302 FVLS 09/1990 - 12/1991 299 CP 220 KW
        • 25.322 FNL, 25.322 FNLL, 25.322 FVL 09/1990 - 12/1992 320 CP 235 KW
        • 25.322 FNLS,25.322 FVLS 09/1990 - 12/1992 320 CP 235 KW
        • 25.372 FVLS 09/1990 - 10/1993 339 CP 249 KW
        • 25.372 FNL, 25.372 FNLL, 25.372 FVL 09/1990 - 12/1992 370 CP 272 KW
        • 25.372 FNLS,25.372 FVLS 09/1990 - 10/1993 370 CP 272 KW
        • 25.422 FNL,25.422 FNLL 09/1990 - 12/1992 420 CP 309 KW
        • 25.422 FNLS,25.422 FVLS 09/1990 - 12/1992 420 CP 309 KW
        • 26.272 FNLS,26.272 FVLS 09/1990 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.302 FNLS,26.302 FVLS 09/1990 - 12/1991 299 CP 220 KW
        • 26.322 FNLS,26.322 FVLS 09/1990 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.372 FNL,26.372 FNLL,26.372 FVL 09/1990 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.372 FNLS,26.372 FVLS 01/1992 - 06/1996 370 CP 272 KW
        • 26.402 FNL,26.402 FNLL,26.402 FVL 05/1994 - 06/1996 400 CP 294 KW
        • 26.402 FNLS,26.402 FVLS 05/1994 - 06/1996 400 CP 294 KW
        • 26.422 FNL,26.422 FNLL,26.422 FVL 09/1990 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.422 FNLS,26.422 FVLS 01/1992 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 33.272 FVL 10/1992 - 04/1995 260 CP 191 KW
        • 33.322 FVL 09/1991 - 06/1996 320 CP 235 KW
      • F 90 Unterflur
        • 19.322 U, 19.322 UL, 19.322 ULL 02/1990 - 05/1994 320 CP 235 KW
        • 19.372 U,19.372 ULL 02/1990 - 05/1994 370 CP 272 KW
        • 19.422 U,19.422 ULL 02/1990 - 05/1994 420 CP 309 KW
        • 24.322 UNL,24.322 UNLL 02/1990 - 12/1990 320 CP 235 KW
        • 24.372 UNL,24.372 UNLL 02/1990 - 12/1990 370 CP 272 KW
        • 24.422 UNL,24.422 UNLL 02/1990 - 12/1990 420 CP 309 KW
        • 25.322 UNL,25.322 UNLL 09/1990 - 12/1992 320 CP 235 KW
        • 25.372 UNL,25.372 UNLL 09/1990 - 12/1992 370 CP 272 KW
        • 25.422 UNL,25.422 UNLL 09/1990 - 12/1992 420 CP 309 KW
        • 26.322 UNL,26.322 UNLL 09/1990 - 05/1994 320 CP 235 KW
        • 26.372 UNL,26.372 UNLL 09/1990 - 05/1994 370 CP 272 KW
        • 26.422 UNL,26.422 UNLL 09/1990 - 05/1994 420 CP 309 KW
      • E 2000
        • 41.460 DFVS, DFVLS 06/2000 - ... 460 CP 338 KW
        • 41.600 DFVS, DFVLS 06/2000 - ... 600 CP 441 KW
Parametri generali
Cod tarifar40169957
Parametri tehnici
Partea de montareAxa fata ambele parti / Axa spate ambele parti
Articol extins/Info extins 2fara piston
Diametru exterior131 / 230
Grosime [mm]420

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Perna aer suspensie pneumatica

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 5002-03-0095P
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 146,27 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Perna aer suspensie pneumatica, MAGNUM TECHNOLOGY, 5002030095P, SFB2E304, 008188539, 08188539, 1R1B415270, 2884A, 5000301452, 5010294385, 6583280001, 81436010066, 81436010068, 81436010069, 81436010106, 81436010108, 81436010122, 81436010124, 81436010131, 81436010133, 81436010141, 81436010142, 8188539, F55884, MERMLF7084, V1F20A, 40169957