Material etansare motor

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

40X58X10 CORTECO simering
ProducătorNumăr
OE CITROËN236210
OE CITROËN312123
OE CITROËN312139
OE CITROËN312144
OE NISSAN383426F900
MAPCO70762
OE FIAT9403121440
OE FIAT9456182580
OE CITROËN96033706
OE FIAT9603370680
OE ALFA ROMEO9948922
IC KrosyCO20015494
JC AUTOCRT20020137
PAYENNA5205
Parametri generali
Cod bare3358960201379
Cod tarifar84879090

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Material etansare motor

  • Numar produs: CO20020137B
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 37,86 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Etichete: Material etansare motor, CORTECO, CO20020137, H0182670, 236210, 312123, 312139, 312144, 383426F900, 70762, 9403121440, 9456182580, 96033706, 9603370680, 9948922, CO20015494, CRT20020137, NA5205, 3358960201379, 84879090