Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Lampa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

spate lampă L FORD TRANSIT 2000 - 06 (versiunea furgon)
ProducătorNumăr
VAN WEZEL01898931
OE FORD110042012
OE FORD1102374
OE FORD1113577
OE FORD1116630
OE FORD1205706
VAN WEZEL18 98 931
OE FORD4041627
IC Krosy5402-04-0334E
HERTH+BUSS82840777
IC KrosyLCCF 01005
OE FORDYC1513405AD
OE FORDYC1513405AE
OE FORDYC1513405AF
OE FORDYC1513405AG
OE FORDYC1X13451AD
  • Autoturisme
    • FORD
      • TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
        • 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 08/2000 - 05/2006 75 CP 55 KW
        • 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 08/2000 - 05/2006 86 CP 63 KW
        • 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 08/2000 - 05/2006 100 CP 74 KW
        • 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) 08/2002 - 05/2006 125 CP 92 KW
        • 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 08/2000 - 05/2006 146 CP 107 KW
        • 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_) 01/2000 - 05/2006 75 CP 55 KW
        • 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) 01/2000 - 05/2006 90 CP 66 KW
        • 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 01/2000 - 05/2006 120 CP 88 KW
        • 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) 07/2001 - 05/2006 125 CP 92 KW
      • TRANSIT nadwozie pe³ne (FA_ _)
        • 2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_) 04/2001 - 05/2006 146 CP 107 KW
        • 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 08/2000 - 05/2006 75 CP 55 KW
        • 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 08/2000 - 05/2006 86 CP 63 KW
        • 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 08/2000 - 05/2006 100 CP 74 KW
        • 2.0 TDCi 08/2002 - 05/2006 125 CP 92 KW
        • 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 01/2000 - 05/2006 75 CP 55 KW
        • 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 01/2000 - 05/2006 90 CP 66 KW
        • 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 01/2000 - 05/2006 120 CP 88 KW
        • 2.4 TDE 07/2001 - 05/2006 125 CP 92 KW
      • TRANSIT platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _)
        • 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 04/2001 - 05/2006 146 CP 107 KW
        • 2.0 DI (F_E_, F_F_) 08/2000 - 05/2006 75 CP 55 KW
        • 2.0 DI (F_E_, F_F_) 08/2000 - 05/2006 86 CP 63 KW
        • 2.0 DI (F_E_, F_F_) 08/2000 - 05/2006 100 CP 74 KW
        • 2.0 TDCi (F_E_, F_F_) 08/2002 - 05/2006 125 CP 92 KW
        • 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 01/2000 - 05/2006 75 CP 55 KW
        • 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 01/2000 - 05/2006 90 CP 66 KW
        • 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 01/2000 - 05/2006 120 CP 88 KW
        • 2.4 TDE 07/2001 - 05/2006 125 CP 92 KW
Parametri generali
Cod bare431-1933L-UE 0001, 5410909211127
Cod tarifar85122000
Parametri tehnici
Partea de montarestanga
TIp lampaP21/5W / P21W
Sectiunepartea exterioara

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Lampa

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 431-1933L-UE
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 76,36 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Lampa, DEPO, 4311933LUE, SF539240, 01898931, 110042012, 1102374, 1113577, 1116630, 1205706, 1898931, 4041627, 5402040334E, 82840777, LCCF01005, YC1513405AD, YC1513405AE, YC1513405AF, YC1513405AG, YC1X13451AD, 4311933LUE0001, 5410909211127, 85122000