Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Kit tambur (sabot, cilindru, arcuri)

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

pantofi de frânã - SEAT kit - VOLKSWAGEN Cordoba / Cordoba Vario / Ibiza / Toledo / Derby / Golf / Golf Cabrio / Jetta / Polo / Polo Classic / Polo Estate / varianta / Polo Van (hatchback) / Polo Van
ProducătorNumăr
BOSCH0204113510
BOSCH0204114053
ATE - TEVES03042006173
ATE - TEVES03052006173
BOSCH204113510
BOSCH204114053
ATE - TEVES3042006173
ATE - TEVES3052006173
OE VOLKSWAGEN331698100
BENDIX381093B
BENDIX391093B
JURID391093J
GIRLING5315019
VALEO553122
VALEO554529
BOSCH9000075424
BENDIXB334093
BORG & BECKBBS1002K
QUINTON HAZELLKBS91
PEXKIT3
METZGERKT2003
METZGERKV9003
METZGERKV9506
REMSASPK304503
FTETK1709
  • Autoturisme
    • AUDI
      • 80 (81, 85, B2)
        • 1.6 08/1978 - 02/1983 85 CP 63 KW
        • 1.6 GLE 01/1979 - 12/1986 110 CP 81 KW
      • A2 (8Z0)
        • 1.4 02/2000 - 08/2005 75 CP 55 KW
        • 1.4 TDI 02/2000 - 08/2005 75 CP 55 KW
        • 1.4 TDI 11/2003 - 08/2005 90 CP 66 KW
    • SEAT
      • CORDOBA (6K1, 6K2)
        • 1.0 i 09/1996 - 06/1999 50 CP 37 KW
        • 1.4 i 06/1994 - 06/1999 60 CP 44 KW
        • 1.6 i 05/1994 - 06/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 02/1993 - 06/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 07/1996 - 10/1999 101 CP 74 KW
      • TOLEDO I (1L)
        • 1.6 i 05/1991 - 12/1993 71 CP 52 KW
        • 1.6 i 05/1991 - 03/1999 73 CP 54 KW
        • 1.6 i 01/1993 - 03/1999 75 CP 55 KW
      • IBIZA II (6K1)
        • 1.0 i 09/1996 - 08/1999 50 CP 37 KW
        • 1.0 03/1993 - 09/1996 45 CP 33 KW
        • 1.3 i 03/1993 - 08/1999 54 CP 40 KW
        • 1.4 i 16V 06/1997 - 08/1999 101 CP 74 KW
        • 1.6 i 03/1993 - 08/1999 75 CP 55 KW
      • AROSA (6H)
        • 1.0 10/1998 - 01/2001 50 CP 37 KW
        • 1.0 05/1997 - 06/2004 50 CP 37 KW
        • 1.4 05/1997 - 06/2004 60 CP 44 KW
        • 1.7 SDI 08/1997 - 06/2004 60 CP 44 KW
      • CORDOBA Vario (6K5)
        • 1.4 i 09/1996 - 06/1999 60 CP 44 KW
        • 1.6 i 05/1997 - 06/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 09/1996 - 06/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 09/1996 - 06/1999 101 CP 74 KW
      • CORDOBA (6K2)
        • 1.0 06/1999 - 10/2002 50 CP 37 KW
        • 1.4 06/1999 - 10/2002 60 CP 44 KW
        • 1.6 06/1999 - 10/2002 75 CP 55 KW
        • 1.6 06/1999 - 10/2002 101 CP 74 KW
      • CORDOBA Vario (6K5)
        • 1.4 06/1999 - 12/2002 60 CP 44 KW
        • 1.6 06/1999 - 12/2002 75 CP 55 KW
        • 1.6 06/1999 - 12/2002 101 CP 74 KW
      • IBIZA III (6K1)
        • 1.0 08/1999 - 02/2002 50 CP 37 KW
        • 1.4 16V 08/1999 - 02/2002 100 CP 74 KW
        • 1.6 08/1999 - 02/2002 75 CP 55 KW
    • VW
      • JETTA I (16)
        • 1.6 08/1978 - 02/1984 85 CP 63 KW
        • 1.6 GLI 08/1978 - 07/1982 110 CP 81 KW
        • 1.8 08/1982 - 02/1984 112 CP 82 KW
        • 1.6 D 08/1980 - 02/1984 54 CP 40 KW
        • 1.6 TD 03/1982 - 02/1984 70 CP 51 KW
      • SANTANA (32B)
        • 1.6 D 08/1981 - 12/1984 54 CP 40 KW
        • 1.6 TD 12/1981 - 12/1984 70 CP 51 KW
      • SCIROCCO (53)
        • 1.6 08/1975 - 07/1979 75 CP 55 KW
        • 1.6 08/1975 - 07/1980 85 CP 63 KW
        • 1.6 06/1976 - 07/1980 110 CP 81 KW
      • SCIROCCO (53B)
        • 1.3 08/1983 - 07/1984 55 CP 40 KW
        • 1.3 08/1980 - 12/1983 60 CP 44 KW
        • 1.5 08/1980 - 12/1983 70 CP 51 KW
        • 1.6 01/1983 - 12/1989 75 CP 55 KW
        • 1.6 08/1980 - 04/1984 85 CP 63 KW
        • 1.6 08/1980 - 07/1982 110 CP 81 KW
        • 1.6 04/1986 - 07/1990 72 CP 53 KW
        • 1.8 08/1983 - 07/1992 90 CP 66 KW
        • 1.8 11/1985 - 07/1992 95 CP 70 KW
        • 1.8 08/1982 - 12/1989 112 CP 82 KW
      • DERBY (86C, 80)
        • 1.1 10/1981 - 07/1983 50 CP 37 KW
        • 1.3 08/1983 - 12/1984 55 CP 40 KW
        • 1.3 08/1981 - 07/1983 60 CP 44 KW
      • PASSAT (32B)
        • 1.3 08/1980 - 07/1986 60 CP 44 KW
      • POLO (6N1)
        • 50 1.0 09/1996 - 10/1999 50 CP 37 KW
        • 45 1.0 10/1994 - 09/1996 45 CP 33 KW
        • 55 1.3 10/1994 - 07/1995 55 CP 40 KW
        • 55 1.4 08/1995 - 10/1999 55 CP 40 KW
        • 60 1.4 07/1995 - 10/1999 60 CP 44 KW
        • 100 1.4 16V 04/1996 - 10/1999 100 CP 74 KW
        • 75 1.6 10/1994 - 10/1999 75 CP 55 KW
        • 1.7 SDI 04/1997 - 10/1999 57 CP 42 KW
        • 60 1.7 SDI 08/1997 - 10/1999 60 CP 44 KW
        • 64 1.9 D 10/1994 - 10/1999 64 CP 47 KW
        • 64 1.9 SDI 07/1996 - 10/1999 64 CP 47 KW
      • POLO (86)
        • 0.9 09/1975 - 09/1981 40 CP 29 KW
        • 1.1 03/1975 - 09/1981 50 CP 37 KW
        • 1.1 03/1975 - 09/1981 60 CP 44 KW
        • 1.3 12/1976 - 09/1981 60 CP 44 KW
      • POLO (86C, 80)
        • 0.9 10/1981 - 12/1981 39 CP 29 KW
        • 1.0 10/1981 - 10/1986 40 CP 29 KW
        • 1.1 10/1981 - 09/1989 50 CP 37 KW
        • 1.3 08/1983 - 07/1988 55 CP 40 KW
        • 1.3 10/1981 - 07/1983 60 CP 44 KW
        • 1.3 09/1982 - 09/1989 75 CP 55 KW
        • 1.3 CAT 10/1989 - 03/1991 75 CP 55 KW
        • 1.4 D 10/1990 - 09/1994 48 CP 35 KW
      • POLO coupe (86C, 80)
        • 1.0 05/1982 - 10/1986 40 CP 29 KW
        • 1.1 10/1981 - 07/1983 50 CP 37 KW
        • 1.3 08/1983 - 06/1987 55 CP 40 KW
        • 1.3 10/1981 - 07/1983 60 CP 44 KW
        • 1.3 09/1982 - 09/1989 75 CP 55 KW
        • 1.3 CAT 10/1989 - 09/1994 75 CP 55 KW
      • GOLF I Cabriolet (155)
        • 1.6 04/1986 - 02/1990 72 CP 53 KW
        • 1.6 08/1983 - 04/1992 75 CP 55 KW
        • 1.6 08/1979 - 07/1982 110 CP 81 KW
        • 1.8 08/1983 - 09/1992 90 CP 66 KW
        • 1.8 08/1983 - 04/1993 95 CP 70 KW
        • 1.8 08/1989 - 03/1993 98 CP 72 KW
        • 1.8 08/1982 - 12/1989 112 CP 82 KW
      • GOLF I (17)
        • 1.5 08/1977 - 07/1983 70 CP 51 KW
        • 1.6 08/1975 - 02/1984 75 CP 55 KW
        • 1.6 GTI 08/1976 - 07/1982 110 CP 81 KW
        • 1.6 D 08/1980 - 07/1983 54 CP 40 KW
        • 1.6 TD 03/1982 - 07/1983 70 CP 51 KW
      • GOLF II (19E, 1G1)
        • 1.0 11/1983 - 08/1985 45 CP 33 KW
        • 1.0 08/1985 - 10/1991 50 CP 37 KW
        • 1.3 08/1983 - 06/1987 55 CP 40 KW
        • 1.3 CAT 06/1986 - 12/1992 55 CP 40 KW
        • 1.6 02/1986 - 10/1991 72 CP 53 KW
        • 1.8 08/1986 - 01/1990 84 CP 62 KW
        • 1.8 08/1984 - 10/1991 90 CP 66 KW
        • 1.8 i CAT 08/1987 - 10/1991 90 CP 66 KW
        • 1.8 GTI 01/1985 - 07/1985 105 CP 77 KW
        • 1.8 GTI 08/1985 - 10/1987 107 CP 79 KW
        • 1.8 GTI CAT 01/1987 - 10/1991 107 CP 79 KW
        • 1.6 D 08/1983 - 10/1991 54 CP 40 KW
        • 1.6 TD 08/1983 - 10/1991 70 CP 51 KW
        • 1.6 TD 04/1989 - 10/1991 80 CP 59 KW
      • GOLF III (1H1)
        • 1.4 10/1991 - 08/1997 60 CP 44 KW
        • 1.8 11/1991 - 08/1997 90 CP 66 KW
        • 1.9 TDI 09/1993 - 08/1997 90 CP 66 KW
      • PASSAT sedan (32B)
        • 1.6 TD 01/1985 - 03/1988 70 CP 51 KW
      • POLO CLASSIC (6KV2)
        • 60 1.4 12/1995 - 09/2001 60 CP 44 KW
        • 75 1.6 11/1995 - 09/1997 75 CP 55 KW
        • 100 1.6 12/1995 - 09/2001 100 CP 74 KW
        • 75 1.6 11/1995 - 09/2001 75 CP 55 KW
        • 57 1.7 SDI 07/1997 - 09/2001 57 CP 42 KW
        • 64 1.9 SDI 12/1995 - 08/1999 64 CP 47 KW
        • 68 1.9 SDI 08/1999 - 01/2002 68 CP 50 KW
        • 90 1.9 TDI 09/1996 - 09/2001 90 CP 66 KW
      • POLO Variant (6KV5)
        • 1.4 12/1998 - 09/2001 54 CP 40 KW
        • 1.4 05/1997 - 09/2001 60 CP 44 KW
        • 1.6 05/1997 - 09/2001 75 CP 55 KW
        • 1.6 05/1997 - 09/2001 101 CP 74 KW
        • 1.7 SDI 08/1997 - 09/2001 57 CP 42 KW
        • 1.9 SDI 06/1997 - 09/2001 64 CP 47 KW
        • 1.9 SDI 08/1999 - 09/2001 68 CP 50 KW
        • 1.9 TDI 05/1997 - 09/2001 90 CP 66 KW
      • LUPO (6X1, 6E1)
        • 1.0 10/1998 - 05/2000 50 CP 37 KW
        • 1.0 09/1998 - 07/2005 50 CP 37 KW
        • 1.4 10/2000 - 07/2005 60 CP 44 KW
        • 1.4 16V 09/1998 - 07/2005 75 CP 55 KW
        • 1.4 TDI 01/1999 - 07/2005 75 CP 55 KW
        • 1.7 SDI 09/1998 - 07/2005 60 CP 44 KW
      • JETTA II (19E, 1G2, 165)
        • 1.3 01/1984 - 06/1987 55 CP 40 KW
        • 1.3 CAT 06/1987 - 12/1991 55 CP 40 KW
        • 1.6 10/1986 - 10/1991 70 CP 51 KW
        • 1.6 03/1986 - 10/1991 72 CP 53 KW
        • 1.6 01/1984 - 07/1992 75 CP 55 KW
        • 1.8 08/1986 - 01/1990 84 CP 62 KW
        • 1.8 08/1984 - 10/1991 90 CP 66 KW
        • 1.8 CAT 08/1987 - 10/1991 90 CP 66 KW
        • 1.8 08/1985 - 10/1987 107 CP 79 KW
        • 1.8 CAT 01/1987 - 10/1991 107 CP 79 KW
        • 1.8 01/1984 - 10/1991 112 CP 82 KW
        • 1.6 D 01/1984 - 10/1991 54 CP 40 KW
        • 1.6 TD 01/1990 - 10/1991 60 CP 44 KW
        • 1.6 TD 01/1984 - 10/1991 70 CP 51 KW
        • 1.6 TD 04/1989 - 10/1991 80 CP 59 KW
      • POLO CLASSIC (86C, 80)
        • 1.0 01/1985 - 10/1986 40 CP 29 KW
        • 1.3 01/1985 - 07/1987 55 CP 40 KW
      • POLO nadwozie pe³ne (86CF)
        • 1.4 D 08/1992 - 07/1994 48 CP 35 KW
      • POLO nadwozie pe³ne (6NF)
        • 1.0 10/1994 - 12/1999 45 CP 33 KW
        • 1.4 05/1998 - 12/1999 60 CP 44 KW
        • 1.7 SDI 08/1997 - 12/1999 60 CP 44 KW
        • 1.9 D 10/1994 - 12/1999 64 CP 47 KW
        • 1.9 SDI 07/1996 - 12/1999 64 CP 47 KW
      • POLO (6N2)
        • 1.0 10/1999 - 09/2001 50 CP 37 KW
        • 1.4 10/1999 - 09/2001 54 CP 40 KW
        • 1.4 10/1999 - 09/2001 60 CP 44 KW
        • 1.4 16V 10/1999 - 09/2001 101 CP 74 KW
        • 1.7 SDI 10/1999 - 09/2001 60 CP 44 KW
        • 1.9 D 10/1999 - 09/2001 64 CP 47 KW
        • 1.9 SDI 10/1999 - 09/2001 64 CP 47 KW
Parametri generali
Cod bare3322936600626
Cod tarifar87083099
Parametri tehnici
Materialaluminiu
Diametru [mm]180
Articol extins/Info extinscu cilindru receptor frâna
Specificatii de asamblarepreasamblat
Latime [mm]31
Restrictiile producatoruluiVAG
AprobareE1 90R 01195/017
Alezaj piston [mm]17,5
Brake drum diameter [mm]180
Cylinder piston diameter [mm]17,5
Cod de producGS8166, 1 bucati

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Kit tambur (sabot, cilindru, arcuri)

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: GSK1501
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 231,60 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Kit tambur sabot cilindru arcuri, TRW AUTOMOTIVE, GSK1501, SFA1311B, 0204113510, 0204114053, 03042006173, 03052006173, 204113510, 204114053, 3042006173, 3052006173, 331698100, 3322936600626, 381093B, 391093B, 391093J, 5315019, 553122, 554529, 87083099, 9000075424, B334093, BBS1002K, KBS91, KIT3, KT2003, KV9003, KV9506, SPK304503, TK1709

Piese componente disponibile
CodNumeProducatorPretNr. buc.CantitateActiuni
BWC107 TRW AUTOMOTIVE
33,92 Lei
2
GS8166 TRW AUTOMOTIVE
62,95 Lei
1