Momentan indisponibil Kit distributie cu pompa de apa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Rozrz¹d kpl. ALFA ROMEO GUILIETTA, MITO; FIAT 500L, BRAVO II, DOBLO II, GRANDE PUNTO, IDEA 1.6D Multijet 03.08-
ProducătorNumăr
OE SUZUKI12781-79J50
OE SUZUKI12810-79J51
OE VAUXHALL13 34 153
OE VAUXHALL13 34 284
OE FIAT16 29 019
INA530 0561 30
OE SAAB55 212 159
OE ALFA ROMEO55183527
OE ALFA ROMEO55187100
OE ALFA ROMEO55191315
OE ALFA ROMEO55192323
OE FIAT55200072
OE ALFA ROMEO55209993
OE ALFA ROMEO55212159
OE VAUXHALL552200072
OE ALFA ROMEO55230434
OE ALFA ROMEO55238027
OE ALFA ROMEO55268918
OE VAUXHALL55568637
OE VAUXHALL56 36 456
OE VAUXHALL56 36 475
OE VAUXHALL56 36 743
OE VAUXHALL56 36 745
OE VAUXHALL6 36 270
OE ALFA ROMEO60813592
OE ALFA ROMEO71747799
OE FIAT71754562
OE ALFA ROMEO71771498
OE ALFA ROMEO71777946
OE ALFA ROMEO7778565
OE SAAB93 178 807
OE SAAB93 178 816
OE SAAB93 186 866
OE VAUXHALL93178807
OE VAUXHALL93178816
OE VAUXHALL93181966
OE VAUXHALL93186866
OE VAUXHALL93191762
OE FIAT95512576
IC KrosyEVR56036701
GATESKP15646XS
DAYCOKTBWP7610
Parametri generali
Cod bare7316575607937
Cod tarifar84099900

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Kit distributie cu pompa de apa

  • Numar produs: VKMC 02199-2
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 527,06 Lei
  • Fără taxe: 442,90 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Kit distributie cu pompa de apa, SKF, VKMC021992, SFCF1C39, 1278179J50, 1281079J51, 1334153, 1334284, 1629019, 530056130, 55183527, 55187100, 55191315, 55192323, 55200072, 55209993, 55212159, 552200072, 55230434, 55238027, 55268918, 55568637, 5636456, 5636475, 5636743, 5636745, 60813592, 636270, 71747799, 71754562, 71771498, 71777946, 7778565, 93178807, 93178816, 93181966, 93186866, 93191762, 95512576, EVR56036701, KP15646XS, KTBWP7610, 7316575607937, 84099900