Kit distributie cu pompa de apa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Rozrz¹d kpl. VW - GOLF IV (1J1) - 1.9 TDI 00-
ProducătorNumăr
OE SEAT038 109 119 L
OE SEAT038 109 119 N
OE SEAT038 109 119 P
OE SEAT038 109 243 M
OE SEAT038 109 244 J
OE SEAT038 109 244 N
OE SEAT038 109 454 A
OE SEAT038 121 011 C
OE SEAT038 121 011 J
OE SEAT03L 121 011 B
OE SEAT045 109 243 F
IC Krosy1 987 948 869
OE FORD1100556
OE FORD1100635
OE FORD1118997
OE FORD1124944
OE FORD1131812
OE FORD1221490
OE FORD1221491
OE FORD1225896
OE FORD1250636
OE FORD1250855
OE FORD1457395
OE FORD2M21 6K254 AA
OE FORD2M21 6K297 AA
METELLI30-0762-1
OE FORD3M21 6268 AA
INA530 0201 32
OE DODGE68000678AA
GATESKP55569XS-1
GRAFKP762-1
GRAFKP878-1
DAYCOKTBWP2961
OE MITSUBISHIMN980103
OE MITSUBISHIMN980104
OE MITSUBISHIMN980105
OE MITSUBISHIMN980296
OE SEATN 015 083 15
OE SEATN 015 083 3
OE SEATN 104 447 02
OE SEATN 106 092 01
OE SEATN 909 055 01
OE SEATN 909 055 02
OE FORDN909055 VX01
OE FORDN909055 VX02
OE FORDN909349 VX01
QUINTON HAZELLQBPK6252
OE FORDRMXM21 8501 AA
OE FORDXM21 6268 BA
OE FORDXM21 8501 AA
OE FORDYM21 8A663 AA
Parametri generali
Cod bare7316574568055
Cod tarifar84099900

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Kit distributie cu pompa de apa

  • Numar produs: VKMC 01250-1
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 497,91 Lei
  • Fără taxe: 418,41 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Kit distributie cu pompa de apa, SKF, VKMC012501, SFC487FD, 038109119L, 038109119N, 038109119P, 038109243M, 038109244J, 038109244N, 038109454A, 038121011C, 038121011J, 03L121011B, 045109243F, 1100556, 1100635, 1118997, 1124944, 1131812, 1221490, 1221491, 1225896, 1250636, 1250855, 1457395, 1987948869, 2M216K254AA, 2M216K297AA, 3007621, 3M216268AA, 530020132, 68000678AA, KP55569XS1, KP7621, KP8781, KTBWP2961, MN980103, MN980104, MN980105, MN980296, N01508315, N0150833, N10444702, N10609201, N90905501, N90905502, N909055VX01, N909055VX02, N909349VX01, QBPK6252, RMXM218501AA, XM216268BA, XM218501AA, YM218A663AA, 7316574568055, 84099900