Kit distributie cu pompa de apa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

calendarul stabilit. (Roll bar + + pompa de apa) Peugeot 307 2.0 HDI, FORD FOCUS 2.0 TDCi 02/04-
ProducătorNumăr
OE CITROËN0831.K0
OE CITROËN1201.00000000
OE CITROËN1201.E8
OE FORD1231979
OE FORD1232499
OE ALFA ROMEO1400971480
OE FORD1432630
OE FORD1562255
OE CITROËN1609.525480
OE FIAT1609402180
OE FORD1707009
OE FORD1761941
OE FORD1870053
METELLI30-08612
OE VOLVO30725831
OE VOLVO30788221
OE VOLVO31460184
OE FORD3M5Q-8B596-BA
OE FORD3M5Q8591AA
OE FORD3M5Q8591DA
OE FORD3M5Q8591EA
INA530 0449 30
INA530044910
OE FIAT71771583
OE VOLVO8653649
OE VOLVO8653806
IC Krosy8MP376 811-881
OE FIAT9400831929
OE FIAT9463623088
IC KrosyEVR55973701
GATESKP15606XS
GRAFKP861-2
BREDA LORETTKPA0082A
OPTIBELTKT1428W1
DAYCOKTB455
DAYCOKTBWP4550
QUINTON HAZELLQBK756
QUINTON HAZELLQBPK6470
METZGERWMZ321WP
Parametri generali
Cod bare4250093481507
Cod tarifar84099900

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Kit distributie cu pompa de apa

  • Numar produs: PK08010
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 427,19 Lei
  • Fără taxe: 358,98 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Kit distributie cu pompa de apa, HEPU, PK08010, SFB0C01C, 0831K0, 120100000000, 1201E8, 1231979, 1232499, 1400971480, 1432630, 1562255, 1609402180, 1609525480, 1707009, 1761941, 1870053, 3008612, 30725831, 30788221, 31460184, 3M5Q8591AA, 3M5Q8591DA, 3M5Q8591EA, 3M5Q8B596BA, 530044910, 530044930, 71771583, 8653649, 8653806, 8MP376811881, 9400831929, 9463623088, EVR55973701, KP15606XS, KP8612, KPA0082A, KT1428W1, KTB455, KTBWP4550, QBK756, QBPK6470, WMZ321WP, 4250093481507, 84099900