Kit distributie cu pompa de apa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

calendarul stabilit. (Roll bar + apa + pompa) Opel Astra F 1.4 55kW 14NV 09/91-09/93
ProducătorNumăr
OE OPEL09192793
IC Krosy1 987 948 509
NK10936001
OE OPEL1334010
OE OPEL1334025
OE OPEL1334065
OE OPEL1334098
OE OPEL1334132
OE OPEL1606368
OE OPEL1606369
METELLI30-0442-1
MAPCO41722
INA530 0004 30
INA530000410
TRISCAN8647240008
IC Krosy8MP376 807-891
OE OPEL90144227
OE VAUXHALL90325660
OE VAUXHALL90349239
OE VAUXHALL9192793
OE OPEL93188125
OE OPEL93188126
OE CHEVROLET96351969
OE CHEVROLET96352648
FLENNORFP0429V
GATESKP15310XS
GATESKP25310XS
GRAFKP442-1
BREDA LORETTKPA0019A
OPTIBELTKT1002W2
DAYCOKTB221
DAYCOKTBWP2210
DAYCOKTBWP2212
QUINTON HAZELLMBPK3140
QUINTON HAZELLQBK331
QUINTON HAZELLQBPK3140
QUINTON HAZELLQBPK3312
OE VAUXHALLR1160012
FAI AUTOPARTSTBK531350
METZGERWMZ600WP
Parametri generali
Cod bare4250093480029
Cod tarifar84099900

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Kit distributie cu pompa de apa

  • Numar produs: PK03121
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 250,23 Lei
  • Fără taxe: 210,28 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Kit distributie cu pompa de apa, HEPU, PK03121, SFB0BFD6, 09192793, 10936001, 1334010, 1334025, 1334065, 1334098, 1334132, 1606368, 1606369, 1987948509, 3004421, 41722, 530000410, 530000430, 8647240008, 8MP376807891, 90144227, 90325660, 90349239, 9192793, 93188125, 93188126, 96351969, 96352648, FP0429V, KP15310XS, KP25310XS, KP4421, KPA0019A, KT1002W2, KTB221, KTBWP2210, KTBWP2212, MBPK3140, QBK331, QBPK3140, QBPK3312, R1160012, TBK531350, WMZ600WP, 4250093480029, 84099900