Kit distributie cu pompa de apa

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

calendarul stabilit. (Roll bar + apa + pompa) Fiat Palio 1.2 06/98-08/01 54KW 178E2.000 Mot-nr. -> 9042883
ProducătorNumăr
METELLI30-0286-3
MAPCO41004
OE FIAT46423351
OE FIAT46531183
INA530020410
INA530020430
OE FIAT5973713
OE FIAT71713727
OE FIAT7640163
OE FIAT7691820
OE FIAT7715242
TRISCAN8647150002
IC Krosy8MP376 801-861
IC KrosyEVR55801731
FLENNORFP04300V
GATESK015411XS
GATESKP15411XS
GRAFKP286-3
BREDA LORETTKPA0074A
OPTIBELTKT1120W1
DAYCOKTB154
DAYCOKTBWP1540
QUINTON HAZELLQBPK1580
FAI AUTOPARTSTBK683141
Parametri generali
Cod bare4250093480807
Cod tarifar84099900

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Kit distributie cu pompa de apa

  • Numar produs: PK00941
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 217,64 Lei
  • Fără taxe: 182,89 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Kit distributie cu pompa de apa, HEPU, PK00941, SFB0BFEB, 3002863, 41004, 46423351, 46531183, 530020410, 530020430, 5973713, 71713727, 7640163, 7691820, 7715242, 8647150002, 8MP376801861, EVR55801731, FP04300V, K015411XS, KP15411XS, KP2863, KPA0074A, KT1120W1, KTB154, KTBWP1540, QBPK1580, TBK683141, 4250093480807, 84099900