Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Kit ambreiaj autoreglant

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Kit Ambreiaj Ford Galaxy 1.8 TDCi 92 kW 2006.05-
ProducătorNumăr
OE FORD1352894
OE FORD1352895
OE FORD1352896
OE FORD1364232
OE FORD1364233
OE FORD1364234
OE FORD1364236
OE FORD1376342
OE FORD1387086
OE FORD1387087
OE FORD1405847
OE FORD1405848
OE FORD1423914
OE FORD1447101
OE FORD1468699
OE FORD1495801
OE FORD1498312
OE FORD1516688
OE FORD1524558
OE FORD1672435
OE FORD1677271
OE FORD3M51-7540L-1B
OE FORD3M51-7540L-1C
OE FORD3M51-7540L-1D
OE FORD3M51-7540L-1E
OE FORD3M51-7540L-1F
OE FORD3M51-7540L-2B
OE FORD3M51-7540L-2D
OE FORD3M51-7540L-3D
OE FORD6G91-7540B-1B
OE FORD6G91-7540B-1C
OE FORD6G91-7540B-1D
OE FORD6G91-7540B-1E
OE FORD6G91-7540B-1F
OE FORD6G91-7540B-1G
OE FORD6G91-7540B-2C
OE FORDRM 3M 51754 0LD
OE FORDRM 3M 51754 0LE
OE FORDRM 3M 51754 0LF
OE FORDRM 6G 91754 0BF
Parametri generali
Cod bare4005108589187, 4005108589194
Cod tarifar87089390
Parametri tehnici
Articol extins/Info extins 2cu disc ambreiaj / fara rulment presiune / Pt. montaj necesita scula speciala / Verificati volanta cu masa dubla si daca e cazul inlocuiti-o
Diametru [mm]240
Articol extins/Info extinscu placa de presiune ambreiaj
Varianta motorpentru motoare cu volanta cu masa dubla
Reglarecu reglare automata

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Kit ambreiaj autoreglant

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 624 3378 09
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 979,70 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Kit ambreiaj autoreglant, LUK, 624337809, SFBC3E92, 1352894, 1352895, 1352896, 1364232, 1364233, 1364234, 1364236, 1376342, 1387086, 1387087, 1405847, 1405848, 1423914, 1447101, 1468699, 1495801, 1498312, 1516688, 1524558, 1672435, 1677271, 3M517540L1B, 3M517540L1C, 3M517540L1D, 3M517540L1E, 3M517540L1F, 3M517540L2B, 3M517540L2D, 3M517540L3D, 6G917540B1B, 6G917540B1C, 6G917540B1D, 6G917540B1E, 6G917540B1F, 6G917540B1G, 6G917540B2C, RM3M517540LD, RM3M517540LE, RM3M517540LF, RM6G917540BF, 4005108589194, 4005108589187, 87089390