Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Grila aer

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

manechinului FIAT DUCATO 94 -
ProducătorNumăr
OE FIAT1304722080
OE FIAT1316994080
VAN WEZEL1747666
IC KrosyCI9502001
IC KrosyEM 19102024
IC KrosyFT9192001
IC KrosyIS 0106510
IC KrosyK 2092990
IC KrosyMC 09440104
IC KrosyOLM 99500300
  • Autoturisme
    • FIAT
      • DUCATO nadwozie pe³ne (230L)
        • 2.0 03/1994 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 1.9 D 04/1998 - 04/2002 68 CP 50 KW
        • 1.9 TD 04/1998 - 04/2002 90 CP 66 KW
        • 1.9 D 03/1994 - 04/2002 69 CP 51 KW
        • 1.9 TD CAT 08/1994 - 04/2002 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD 03/1994 - 04/2002 82 CP 60 KW
        • 2.0 JTD 10/2001 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.0 4x4 11/1994 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 2.5 D 03/1994 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 TDI 03/1994 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 2.5 TDI 03/1994 - 04/2002 116 CP 85 KW
        • 2.5 TDI 4x4 05/1998 - 04/2002 116 CP 85 KW
        • 2.8 JTD 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD 4x4 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 D 05/1998 - 04/2002 87 CP 64 KW
        • 2.8 D 4x4 08/1998 - 04/2002 87 CP 64 KW
        • 2.8 TDI 10/1997 - 04/2002 122 CP 90 KW
        • 2.8 TDI 4x4 06/1999 - 04/2002 122 CP 90 KW
      • DUCATO Autobus (230)
        • 2.0 Panorama/Combinato 03/1994 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 2.0 4x4 11/1994 - 11/2001 109 CP 80 KW
        • 1.9 D 04/1998 - 04/2002 68 CP 50 KW
        • 1.9 TD 04/1998 - 04/2002 90 CP 66 KW
        • 1.9 D Combinato 06/1995 - 04/2002 69 CP 51 KW
        • 1.9 TD Combinato 08/1994 - 04/2002 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD Panorama/Combinato 03/1994 - 04/2002 82 CP 60 KW
        • 2.0 JTD 10/2001 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 D Combinato 08/1994 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 TDI Panorama/Combinato 07/1994 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 2.5 TDI Panorama/Combinato 03/1994 - 04/2002 116 CP 85 KW
        • 2.5 TDI 4x4 04/1997 - 04/2002 116 CP 85 KW
        • 2.8 D 02/1998 - 04/2002 87 CP 64 KW
        • 2.8 TDI 10/1997 - 04/2002 122 CP 90 KW
        • 2.8 TDI 4x4 07/1999 - 04/2002 122 CP 90 KW
        • 2.8 JTD 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD 4x4 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
      • DUCATO platforma / podwozie (230)
        • 2.0 06/1998 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 1.9 D 04/1998 - 04/2002 68 CP 50 KW
        • 1.9 TD 04/1998 - 04/2002 90 CP 66 KW
        • 1.9 D 03/1994 - 04/2002 69 CP 51 KW
        • 1.9 TD CAT 08/1994 - 04/2002 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD 03/1994 - 04/2002 82 CP 60 KW
        • 2.0 JTD 07/2001 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 D 4x4 03/1994 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 D 03/1994 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 TDI 03/1994 - 04/2002 109 CP 80 KW
        • 2.5 TDI 03/1994 - 04/2002 116 CP 85 KW
        • 2.5 TDI 4x4 06/1998 - 04/2002 116 CP 85 KW
        • 2.8 JTD 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD 4x4 10/2001 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 iDTD 4x4 05/1998 - 09/2001 122 CP 90 KW
        • 2.8 JTD 03/2001 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 D 02/1998 - 04/2002 87 CP 64 KW
        • 2.8 TDI 12/1998 - 04/2002 122 CP 90 KW
Parametri generali
Cod bare5900744073429
Cod tarifar87082990
Parametri tehnici
Materialotel

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Grila aer

  • Numar produs: 6502-07-2092990P
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 127,72 Lei
  • Fără taxe: 107,33 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Grila aer, BLIC, 6502072092990P, SF9A533C, 1304722080, 1316994080, 1747666, CI9502001, EM19102024, FT9192001, IS0106510, K2092990, MC09440104, OLM99500300, 5900744073429, 87082990