Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Far fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

reflector P FIAT BRAVO 95-01 H1/H1 (electro / manual.)
ProducătorNumăr
IC Krosy0 318 019 016
VAN WEZEL01756962
OE FIAT085775
VAN WEZEL1756962
OE FIAT30103E-300
OE FIAT46454649
OE FIAT46476199
OE FIAT46523120
OE FIAT46523122
IC Krosy5410-04-0414P
IC Krosy712378601129
IC Krosy712378611129
IC Krosy712378621129
OE FIAT7767725
OE FIAT7779077
IC KrosyFT1374823
IC KrosyVAL85771
IC KrosyVAL85773
  • Autoturisme
    • FIAT
      • BRAVA (182)
        • 1.2 16V 80 10/2000 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.2 16V 80 12/1998 - 12/2002 82 CP 60 KW
        • 1.4 (182.BG) 10/1995 - 10/2001 75 CP 55 KW
        • 1.4 12 V (182.BA) 10/1995 - 08/1998 80 CP 59 KW
        • 1.6 16V (182.BH) 10/1995 - 10/2001 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (182.BB) 02/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT 16V (182.BC) 10/1995 - 10/2001 113 CP 83 KW
        • 1.9 D 10/1995 - 10/2001 65 CP 48 KW
        • 1.9 TD 75 S (182.BF) 03/1996 - 10/2001 75 CP 55 KW
        • 1.9 TD 100 S (182.BF) 03/1996 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 09/2000 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 105 12/1998 - 10/2001 105 CP 77 KW
      • BRAVO I (182)
        • 1.2 16V 80 10/2000 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.2 16V 80 12/1998 - 10/2000 82 CP 60 KW
        • 1.4 (182.AG) 10/1995 - 10/2001 75 CP 55 KW
        • 1.4 (182.AA) 10/1995 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.6 16V (182.AH) 10/1995 - 10/2001 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (182.AB) 03/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT (182.AC) 10/1995 - 10/2001 113 CP 83 KW
        • 2.0 HGT 20V (182.AD) 10/1995 - 07/1998 147 CP 108 KW
        • 2.0 HGT 20V (182AQ) 07/1998 - 10/2001 154 CP 113 KW
        • 1.9 D 10/1995 - 10/2001 65 CP 48 KW
        • 1.9 TD 75 S (182.AF) 03/1996 - 10/2001 75 CP 55 KW
        • 1.9 TD 100 S (182.AF) 03/1996 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 09/2000 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 105 12/1998 - 10/2001 105 CP 77 KW
Parametri generali
Cod bare661-1120R-LD-EM 0001
Cod tarifar85122000
Parametri tehnici
Mod de operareelectric
Partea de montaredreapta
TIp lampaH1/H1 / PY21W / W5W

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Far fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 661-1120R-LD-EM
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 267,64 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Etichete: Far fata, DEPO, 6611120RLDEM, H0108848, 01756962, 0318019016, 085775, 1756962, 30103E300, 46454649, 46476199, 46523120, 46523122, 5410040414P, 712378601129, 712378611129, 712378621129, 7767725, 7779077, FT1374823, VAL85771, VAL85773, 6611120RLDEM0001, 85122000