Exhaust gases radiator

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Recyrkulator spalin (kompletny, nowy, silnik D26) MAN TGA, TGS, TGX

ProducătorNumăr
OE MAN51081007106
OE MAN51081007107
OE MAN51081007141
OE MAN51081007152
OE MAN51081007176
OE MAN51081007196
OE MAN51081007197
IC KrosyREC.REGD26WYP
Parametri generali
Cod tarifar87089235

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Exhaust gases radiator

  • Numar produs: REC.NEWD26
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 6.649,71 Lei
  • Fără taxe: 5.587,99 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Exhaust gases radiator, VANCOOLER, RECNEWD26, SFDEACCD, 51081007106, 51081007107, 51081007141, 51081007152, 51081007176, 51081007196, 51081007197, RECREGD26WYP, 87089235