Etansare cutie viteze/element etansare

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

634307367 25x35x7/10mm ZF simering (S6-90, AK6-90, 5K/S-90/92/110, 16S-130/151)
ProducătorNumăr
OE RVI00 24 477 132
OE MERCEDES-BEN000 267 00 97
OE MERCEDES-BEN000 267 02 96
OE MERCEDES-BEN000 267 03 83
OE MERCEDES-BEN000 267 03 96
OE MERCEDES-BEN000 267 04 96
OE DAF0140 336
OE IVECO0296 1558
ZF0634 307 367
OE IVECO2961558
OE RVI50 00 240 260
OE RVI50 00 280 182
OE VOLVO6 876 347-0
IC Krosy6.45177
OE VOLVO-TRUCK634307367
OE VOLVO-TRUCK6876347
OE MAN81.96510.0002
OE STEYR880.22.1541
OE STEYR880.22.1547
OE STEYR990.12.22.1218
Parametri generali
Cod bare4041248126646, 4041248535806
Cod tarifar84879090
Parametri tehnici
MaterialNBR (cauciuc nitril butadin)
Diametru exterior35
Latime [mm]10
Diametru interior [mm]25

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Etansare cutie viteze/element etansare

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: EL046264
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 11,22 Lei
  • Fără taxe: 9,43 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Etansare cutie viteze, element etansare, ELRING, EL046264, C0003591, 0002670097, 0002670296, 0002670383, 0002670396, 0002670496, 0024477132, 0140336, 02961558, 0634307367, 2961558, 5000240260, 5000280182, 634307367, 645177, 6876347, 68763470, 81965100002, 880221541, 880221547, 99012221218, 4041248126646, 4041248535806, 84879090