Etansare cutie viteze/element etansare

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

CORTECO 110.23 X145X10/12 garnitura de cap ax din spate FL6 2000 - Nr B265000-cadru / MIDLUM DXI5 / 7 din 2005 R
ProducătorNumăr
OE VOLVO20832385
OE VOLVO3096279
OE IVECO42534850
OE IVECO42538856
OE IVECO42560428
OE RVI7420832385
MERITORA1205E1955S
IC KrosyCO01031695
TIMKENK152849
Parametri generali
Cod bare3358960134981
Cod tarifar84879090

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Etansare cutie viteze/element etansare

  • Numar produs: CO01031695B
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 415,03 Lei
  • Fără taxe: 348,76 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Etansare cutie viteze, element etansare, CORTECO, CO01031695, SFB09760, 20832385, 3096279, 42534850, 42538856, 42560428, 7420832385, A1205E1955S, K152849, 3358960134981, 84879090