Elemente montare sistem evacure

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

FORD arc BOSAL
ProducătorNumăr
IC Krosy0219-15-0019P
FISCHER135-902
OE SUZUKI1449282001
OE FORD1640227
OE FORD6156718
OE FORD6634402
OE FORD6688870
IC KrosyTE430131
Parametri generali
Cod bare3351642518079
Cod tarifar73202089

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Elemente montare sistem evacure

  • Numar produs: BOS251-807
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 4,92 Lei
  • Fără taxe: 4,14 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Elemente montare sistem evacure, BOSAL, BOS251807, SF455548, 0219150019P, 135902, 1449282001, 1640227, 6156718, 6634402, 6688870, TE430131, 3351642518079, 73202089