Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Disc frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Disc frana punte fata FORD FIESTA III, IV, KA; MAZDA 121 III 1.0i-1.8D 03.89-
ProducătorNumăr
IC Krosy08.6903.75
OE FORD1006505
OE FORD1013581
OE FORD1018348
OE FORD1019598
OE FORD1112542
BRADI1174914
PEX140207
PEX140207N
CAR142243
METZGER14672E
MAPCO15825
OE MAZDA1E0333251
OE MAZDA1E0333251A
OE MAZDA1E0333251D
OE MAZDA1E0433251
NK202543
METELLI230377
ZIMMERMANN250134100
ZIMMERMANN250134120
ZIMMERMANN250134150
NK312543
PAGID51034
PAGID51034PRO
IC Krosy5201-01-0352P
IC Krosy5201-01-0352PTU
BENDIX562038B
BENDIX562038BC
JURID562038J
JURID562038JC
GIRLING6027523
METZGER642700
MEYLE7155217007
TRISCAN812016135
QUINTON HAZELL828501
OE FORD96FX1125A1B
OE FORD96FX1125AB
AC DelcoAC2258D
BLUE PRINTADM54352
IC KrosyATM0725
BORG & BECKBBD4025
BORG & BECKBBD4077
QUINTON HAZELLBDC3727
QUINTON HAZELLBDC4577
FTEBS3727
FTEBS4577
QUINTON HAZELLBSF3727
QUINTON HAZELLBSF4577
IC KrosyC33065
IC KrosyC33065JC
IC KrosyDF2752BP
Brake ENGINEERIDI955615
CARHPD243
NIPPARTSJ3303066
IC KrosyLUBKIOTH0149
MINTEXMDC844
MINTEXMDK0022
MINTEXMDK0147
NATIONALNBD689
IC KrosySAS9004515J
METZGERX14672
Parametri generali
Cod bare3322937136797
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Disc frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: DF2752
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 81,25 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Disc frana, TRW AUTOMOTIVE, DF2752, SF9A76C3, 08690375, 1006505, 1013581, 1018348, 1019598, 1112542, 1174914, 140207, 140207N, 142243, 14672E, 15825, 1E0333251, 1E0333251A, 1E0333251D, 1E0433251, 202543, 230377, 250134100, 250134120, 250134150, 312543, 51034, 51034PRO, 5201010352P, 5201010352PTU, 562038B, 562038BC, 562038J, 562038JC, 6027523, 642700, 7155217007, 812016135, 828501, 96FX1125A1B, 96FX1125AB, AC2258D, ADM54352, ATM0725, BBD4025, BBD4077, BDC3727, BDC4577, BS3727, BS4577, BSF3727, BSF4577, C33065, C33065JC, DF2752BP, DI955615, HPD243, J3303066, LUBKIOTH0149, MDC844, MDK0022, MDK0147, NBD689, SAS9004515J, X14672, 3322937136797, 87083091