Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Disc frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Disc frana punte spate FORD COUGAR, MONDEO I, II, SCORPIO II 1.6-5.8 01.79-
ProducătorNumăr
OE FORD1025911
BRADI1174364
PEX140201
CAR142248
MAPCO15827
A.B.S.16191
NK202535
METELLI230317
IC Krosy24.0320-0146.1
METZGER24440
ZIMMERMANN2501333
ZIMMERMANN250133300
ZIMMERMANN250133320
ZIMMERMANN250133350
ZIMMERMANN250133352
NK312535
OE FORD4044280
OE FORD4111208
OE FORD4112996
OE FORD4115996
IC Krosy431602042890
OE FORD5026786
PAGID51027
PAGID51027PRO
IC Krosy5201-01-0629P
IC Krosy5201-01-0629PTU
BENDIX561679B
BENDIX561679BC
JURID561679J
JURID561679JC
GIRLING6026232
METZGER616010
OE FORD6784095
MEYLE7155237008
MEYLE7155237008PD
TRISCAN812016123
OE FORD93BX2A315AD
AC DelcoAC2267D
BORG & BECKBBD4984
QUINTON HAZELLBDC3910
FTEBS3910
QUINTON HAZELLBSF3910
IC KrosyC4G000JC
IC KrosyC4G000LP
GRAFDF29317
Brake ENGINEERIDI955254
OE FORDF5RZ2C026A
IC KrosyHP300 267
CARHPD248
MINTEXMDC774
MINTEXMDK0164
NATIONALNBD435
IC KrosySAS9004819J
PILENGAV277
Parametri generali
Cod bare.3262FD, 3322937076468, PU-9A76B4
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Disc frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: DF2623
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 140,41 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Disc frana, TRW AUTOMOTIVE, DF2623, SF9A76B4, 1025911, 1174364, 140201, 142248, 15827, 16191, 202535, 230317, 24032001461, 24440, 2501333, 250133300, 250133320, 250133350, 250133352, 312535, 4044280, 4111208, 4112996, 4115996, 431602042890, 5026786, 51027, 51027PRO, 5201010629P, 5201010629PTU, 561679B, 561679BC, 561679J, 561679JC, 6026232, 616010, 6784095, 7155237008, 7155237008PD, 812016123, 93BX2A315AD, AC2267D, BBD4984, BDC3910, BS3910, BSF3910, C4G000JC, C4G000LP, DF29317, DI955254, F5RZ2C026A, HP300267, HPD248, MDC774, MDK0164, NBD435, SAS9004819J, V277, 3322937076468, PU9A76B4, 3262FD, 87083091