Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Disc frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Disc frana punte fata RENAULT LAGUNA I, MEGANE, I, SAFRANE I 1.6i-2.2 04.92-03.01
ProducătorNumăr
IC Krosy09.5586.10
IC Krosy09.5586.95
IC Krosy09.7292.10
IC Krosy09.7292.75
IC Krosy09.7386.20
IC Krosy09.7386.44
BRADI1402524
PEX140490
CAR142557
MAPCO151142
MAPCO151172
MEYLE16155210001
A.B.S.16924
NK203911
METZGER22126E
METELLI230550
METZGER24721E
NK313911
ZIMMERMANN4702410
ZIMMERMANN470241000
ZIMMERMANN470241050
ZIMMERMANN470241250
IC Krosy5201-01-0799P
IC Krosy5201-01-0799PTU
IC Krosy5201-01-0817P
IC Krosy5201-01-0863PTU
IC Krosy5201-01-0863PTUO
PAGID52831
PAGID52831PRO
PAGID54139
BENDIX561592B
BENDIX561592BC
JURID561592J
JURID561592JC
JURID561593J
OE RENAULT6001001601
GIRLING6010321
METZGER622710
OE RENAULT7700627732
OE RENAULT7700802232
OE RENAULT7700841563
OE RENAULT7701204300
OE RENAULT7701204495
OE RENAULT7701204499
OE RENAULT7701205085
OE RENAULT7701205228
OE RENAULT7701205840
TRISCAN812025109
QUINTON HAZELL820801
QUINTON HAZELL820804
AC DelcoAC2091D
AC DelcoAC2188D
BORG & BECKBBD5018
QUINTON HAZELLBDC4338
QUINTON HAZELLBDC4338BD
QUINTON HAZELLBDC4403
QUINTON HAZELLBDC5143
FTEBS4338
FTEBS4403
QUINTON HAZELLBSF4338
QUINTON HAZELLBSF4403
QUINTON HAZELLBSF5143
IC KrosyC3R012JC
IC KrosyDF1032BP
GRAFDF29326
Brake ENGINEERIDI955316
IC KrosyFE19925
CARHPD557
IC KrosyLUC DF1032BP
MINTEXMDC1083
MINTEXMDC777
MINTEXMDK0025
MINTEXMDK0160
NATIONALNBD1000
NATIONALNBD489
IC KrosyPILV746
IC KrosyREN130
IC KrosySAS4004273J
PILENGAV742
PILENGAV746
APX24721
Parametri generali
Cod bare3322936103202, PU-9A77CE
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Disc frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: DF1032
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 184,16 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Disc frana, TRW AUTOMOTIVE, DF1032, SF9A77CE, 09558610, 09558695, 09729210, 09729275, 09738620, 09738644, 1402524, 140490, 142557, 151142, 151172, 16155210001, 16924, 203911, 22126E, 230550, 24721E, 313911, 4702410, 470241000, 470241050, 470241250, 5201010799P, 5201010799PTU, 5201010817P, 5201010863PTU, 5201010863PTUO, 52831, 52831PRO, 54139, 561592B, 561592BC, 561592J, 561592JC, 561593J, 6001001601, 6010321, 622710, 7700627732, 7700802232, 7700841563, 7701204300, 7701204495, 7701204499, 7701205085, 7701205228, 7701205840, 812025109, 820801, 820804, AC2091D, AC2188D, BBD5018, BDC4338, BDC4338BD, BDC4403, BDC5143, BS4338, BS4403, BSF4338, BSF4403, BSF5143, C3R012JC, DF1032BP, DF29326, DI955316, FE19925, HPD557, LUCDF1032BP, MDC1083, MDC777, MDK0025, MDK0160, NBD1000, NBD489, PILV746, REN130, SAS4004273J, V742, V746, X24721, 3322936103202, PU9A77CE, 87083091