Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Disc frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set disc frana (2buc.) punte fata RENAULT LAGUNA, MEGANE, SCENIC, SAFRANE 1.8-2.2 11.93-08.03
ProducătorNumăr
IC Krosy09.7292.75
IC Krosy09.7386.20
IC Krosy09.8137.21
BRADI1.4025.2.4
SBS1815203911
NK203911
METELLI23-0550
KAGER37-0180
ZIMMERMANN470241000
IC Krosy5201-01-0799P
IC Krosy5201-01-0817P
IC Krosy5201-01-0863PTUO
PAGID52831
BENDIX561592B
BENDIX561592BC
JURID561592J
JURID561592JC
REMSA6227.10
REMSA646420
OE RENAULT77 01 205 842
OE RENAULT7700802232
OE RENAULT7700841563
OE RENAULT7701204300
OE RENAULT7701204495
OE RENAULT7701204499
OE RENAULT7701205085
OE RENAULT7701205228
OE RENAULT7701205840
OE RENAULT7701209228
OE RENAULT8481665
Brake ENGINEERI955316
QUINTON HAZELLBDC4338
QUINTON HAZELLBDC4338P
FTEBS4338
IC KrosyC3R012JC
IC KrosyC3R015ABE
IC KrosyDF1032BP
GRAFDF29550
Brake ENGINEERIDI955316
IC KrosyFE19925
IC KrosyLUC DF1032BP
MINTEXMDC777
NATIONALNBD489
IC KrosyPILV746
IC KrosyREN130
IC KrosySAS4004273J
NECTOWN926
Parametri generali
Cod bare5016687207392
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Disc frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: DDF1006
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 214,12 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Disc frana, FERODO, DDF1006, H0144537, 09729275, 09738620, 09813721, 1402524, 1815203911, 203911, 230550, 370180, 470241000, 5201010799P, 5201010817P, 5201010863PTUO, 52831, 561592B, 561592BC, 561592J, 561592JC, 622710, 646420, 7700802232, 7700841563, 7701204300, 7701204495, 7701204499, 7701205085, 7701205228, 7701205840, 7701205842, 7701209228, 8481665, 955316, BDC4338, BDC4338P, BS4338, C3R012JC, C3R015ABE, DF1032BP, DF29550, DI955316, FE19925, LUCDF1032BP, MDC777, NBD489, PILV746, REN130, SAS4004273J, WN926, 5016687207392, 87083091