Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Disc ambreiaj

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

VALEO ambreiaj Disc
ProducătorNumăr
OE IVECO1903921
IC Krosy3.40022
IC Krosy343 0025 10
IC Krosy343 0144 10
IC Krosy343 0144 20
OE IVECO42100578
OE IVECO42102091
OE IVECO42102093
OE IVECO500301459
OE IVECO500372081
OE IVECO500392646
OE IVECO98435802
OE IVECO98435804
OE IVECO98496005
OE IVECO98496006
OE IVECO99445713
OE IVECO99445716
OE IVECO99448462
OE IVECO99463434
OE IVECO99463435
BORG & BECKHB9596
  • Camioane
    • IVECO
      • TurboStar
        • 190-36 07/1987 - 06/1990 360 CP 265 KW
        • 190-36 07/1990 - 12/1993 377 CP 277 KW
        • 190-36 P 07/1987 - 06/1990 360 CP 265 KW
        • 190-36 P 07/1990 - 12/1993 377 CP 277 KW
        • 190-42 07/1984 - 09/1986 420 CP 309 KW
        • 190-42 10/1986 - 12/1990 420 CP 309 KW
      • EuroStar
        • LD 190 E 39 P, LD 190 E 39 FP 11/1999 - 02/2002 390 CP 287 KW
        • LD 190 E 42, LD 190 E 42 P 01/1993 - 02/2002 420 CP 309 KW
        • LD 190 E 43, LD 190 E 43 P, LD 190 E 43 FP 11/1999 - 02/2002 430 CP 316 KW
        • LD 190 E 47 01/1993 - 02/2002 469 CP 345 KW
        • LD 190 E 52 01/1993 - 02/2002 514 CP 378 KW
        • LD 240 E 42 FS, LD 240 E 42 PS 01/1993 - 02/2002 420 CP 309 KW
        • LD 240 E 47 PS 01/1993 - 02/2002 469 CP 345 KW
        • LD 240 E 52 PS 01/1993 - 02/2002 514 CP 378 KW
        • LD 260 E 39 P, LD 260 E 39 FP 11/1999 - 02/2002 390 CP 287 KW
        • LD 260 E 42 P 01/1993 - 02/2002 420 CP 309 KW
        • LD 260 E 43 Y/PS, LD 260 E 43 FP 01/1993 - 02/2002 430 CP 316 KW
        • LD 260 E 47 01/1993 - 02/2002 469 CP 345 KW
        • LD 260 E 52 01/1993 - 02/2002 514 CP 378 KW
        • LD 400 E 42 TX/P,LD 440 E 42 TX/P 01/1993 - 02/2002 420 CP 309 KW
        • LD 440 E 39 T, LD 440 E 39 T/P 11/1999 - 02/2002 390 CP 287 KW
        • LD 440 E 39 TX, LD 440 E 39 TX/P 11/1999 - ... 390 CP 287 KW
        • LD 440 E 42 T/P 01/1993 - 02/2002 420 CP 309 KW
        • LD 440 E 42 TZ 01/1993 - 02/2002 420 CP 309 KW
        • LD 440 E 43 T/P 01/1993 - 02/2002 430 CP 316 KW
        • LD 440 E 43 TX/P 11/1999 - 02/2002 430 CP 316 KW
        • LD 440 E 47 T/P 01/1993 - 02/2002 469 CP 345 KW
        • LD 440 E 47 TZ 01/1993 - 02/2002 469 CP 345 KW
        • LD 440 E 52 T 01/1993 - 02/2002 514 CP 378 KW
        • LD 440 E 52 TZ 01/1993 - 02/2002 514 CP 378 KW
      • EuroTrakker
        • MP 190 E 37 H 01/2000 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 190 E 37 H 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 190 E 37 W 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 190 E 37 W 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 190 E 38 W Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 190 E 38 W Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 190 E 42 H 11/1999 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 190 E 42 H 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 190 E 42 W 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 260 E 37 H 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 260 E 37 W 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 260 E 37 W 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 260 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 260 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 260 E 38 W Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 260 E 38 W Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 260 E 42 H 11/1999 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 260 E 42 H 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 260 E 42 W 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 260 E 44 H Cursor 01/2000 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 260 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 260 E 44 W Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 260 E 44 W Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 340 E 37 H 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 340 E 37 H 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 340 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 340 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 340 E 38 HB Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 340 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 340 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 340 E 44 HB Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 380 E 37 H 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 380 E 37 H 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 380 E 37 W 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 380 E 37 W 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 380 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 380 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 380 E 38 W Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 380 E 38 W Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 380 E 42 H 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 380 E 42 H 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 380 E 42 W 11/1999 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 380 E 42 W 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 380 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 380 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 380 E 44 W Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 380 E 44 W Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 400 E 37 HT 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 400 E 37 WT 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 400 E 42 HT 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 400 E 42 WT 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 410 E 37 H 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 410 E 37 H 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 410 E 37 W 11/1999 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 410 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 410 E 38 H Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 410 E 38 HB Cursor 01/2001 - 11/2004 380 CP 280 KW
        • MP 410 E 42 H 11/1999 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 410 E 42 H 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 410 E 42 W 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 410 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 410 E 44 H Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 410 E 44 HB Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 440 E 37 HT 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 440 E 42 HT 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 440 E 44 HT Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 720 E 37 HT 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 720 E 37 WT 01/1993 - 11/2004 370 CP 272 KW
        • MP 720 E 42 HT 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 720 E 42 WT 01/1993 - 11/2004 420 CP 309 KW
        • MP 720 E 44 HT Cursor 01/2001 - 11/2004 440 CP 324 KW
        • MP 720 E 48 HT Cursor 01/2001 - 11/2004 480 CP 354 KW
      • TurboTech
        • 220-36 PT 01/1990 - 12/1992 377 CP 277 KW
      • EuroTech MP
        • 180 E 42 01/1992 - 12/1993 420 CP 309 KW
        • 190 E 39, 190 E 39 /P, 190 E39 /FP 11/1999 - ... 390 CP 287 KW
        • 190 E 42, 190 E 42 /P 01/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • 190 E 43, 190 E 43 /P 01/2001 - ... 430 CP 316 KW
        • 240 E 42 01/1992 - ... 420 CP 309 KW
        • 260 E 39 Y, 260 E 39 Y/P, 260 E 39 Y/FP, 260 E 39 Y/FS 11/1999 - ... 390 CP 287 KW
        • 260 E 42 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 260 E 43 Y, 260 E 43 Y/P 11/1999 - ... 430 CP 316 KW
        • 440 E 39 T, 440 E 39 T/P, 440 E 39 T/FP-CT 11/1999 - ... 390 CP 287 KW
        • 440 E 39 TX/P 11/1999 - ... 390 CP 287 KW
        • 400 E 42 T, 440 E 42 T, 440 E 42 T/P 01/1992 - ... 420 CP 309 KW
        • 440 E 42 TZ 01/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • 440 E 43 T, 440 E 43 T/P 11/1999 - ... 430 CP 316 KW
        • 440 E 43 TX/P 11/1999 - ... 430 CP 316 KW
      • Stralis
        • AD 190S40, AT 190S40 03/2003 - ... 400 CP 294 KW
        • AS 190S40 02/2002 - ... 400 CP 294 KW
        • AD 190S43, AT 190S43 06/2003 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 190S43 02/2002 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 190S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
        • AD 260S40, AT 260S40 06/2003 - ... 400 CP 294 KW
        • AS 260S40 05/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • AS 260S40 02/2002 - ... 400 CP 294 KW
        • AD 260S43, AT 260S43 06/2003 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 260S43 05/2005 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 260S43 02/2002 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 260S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
        • AS 260S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
        • AD 440S40, AT 440S40 06/2003 - ... 400 CP 294 KW
        • AS 440S40 02/2002 - ... 400 CP 294 KW
        • AD 440S40, AT 440S40 03/2003 - ... 400 CP 294 KW
        • AS 440S40 02/2002 - ... 400 CP 294 KW
        • AD 440S40, AT 440S40 06/2003 - ... 400 CP 294 KW
        • AS 440S40 02/2002 - ... 400 CP 294 KW
        • AD 440S43, AT 440S43 06/2003 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 440S43 02/2002 - ... 430 CP 316 KW
        • AT 440S43 06/2003 - ... 430 CP 316 KW
        • AD 440S43, AT 440S43 06/2003 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 440S43 02/2002 - ... 430 CP 316 KW
        • AT 440S43 06/2003 - ... 430 CP 316 KW
        • AS 440S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
        • ES 440S48 10/2004 - ... 480 CP 353 KW
        • AS 440S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
        • AS 440S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
        • AS 440S48 02/2002 - ... 480 CP 353 KW
    • ASTRA
      • HD 7
        • 42.42 01/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 42.42 T 01/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 44.38 01/1996 - ... 370 CP 272 KW
        • 44.38 T 01/1996 - ... 370 CP 272 KW
        • 64.38 01/1996 - ... 370 CP 272 KW
        • 64.38 T 01/1996 - ... 370 CP 272 KW
        • 64.42 01/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 64.42 T 01/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 64.45 01/1996 - ... 440 CP 324 KW
        • 64.45 T 01/1996 - ... 440 CP 324 KW
        • 64.52 01/1996 - ... 514 CP 378 KW
        • 64.52 T 01/1996 - ... 514 CP 378 KW
        • 66.38 01/1996 - ... 370 CP 272 KW
        • 66.42 01/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 66.42 T 01/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 66.45 01/1996 - ... 440 CP 324 KW
        • 66.45 T 01/1996 - ... 440 CP 324 KW
        • 66.52 01/1996 - ... 514 CP 378 KW
        • 66.52 T 01/1996 - ... 514 CP 378 KW
        • 84.52 01/1996 - ... 514 CP 378 KW
        • 86.45 01/1996 - ... 440 CP 324 KW
        • 86.52 01/1998 - ... 514 CP 378 KW
      • HD 8
        • 42.36 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 42.40 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 42.40 T 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 42.45 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 42.45 T 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 44.36 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 44.36 T 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 44.40, 44.41 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 44.40 T 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 44.44, 44.45 01/2005 - ... 440 CP 324 KW
        • 44.45 T 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 44.50 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 64.36 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 64.36 T 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 64.40 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 64.40 T 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 64.45 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 64.45 T 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 64.50 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 64.50 T 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 66.36 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 66.36 T 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 66.40 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 66.40 T 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 66.45 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 66.45 T 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 66.50 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 66.50 T 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 84.36 01/2005 - ... 360 CP 265 KW
        • 84.40, 84.41 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 84.44, 84.45 01/2005 - ... 440 CP 324 KW
        • 84.50 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 84.54 01/2005 - ... 540 CP 397 KW
        • 86.40 01/2005 - ... 400 CP 294 KW
        • 86.44, 86.45 01/2005 - ... 440 CP 324 KW
        • 86.50 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 86.54 01/2005 - ... 540 CP 397 KW
        • 88.45 01/2005 - ... 450 CP 330 KW
        • 88.50 01/2005 - ... 500 CP 367 KW
        • 88.54 01/2005 - ... 540 CP 397 KW
      • HD 7-C
        • 42.36 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 42.36 T 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 42.40 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 42.40 T 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 42.45 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 42.45 T 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 44.36 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 44.36 T 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 44.40 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 44.40 T 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 44.45 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 44.45 T 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 64.36 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 64.36 T 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 64.40 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 64.40 T 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 64.45 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 64.45 T 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 64.50 01/2000 - ... 500 CP 367 KW
        • 64.50 T 01/2000 - ... 500 CP 367 KW
        • 66.36 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 66.36 T 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 66.40 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 66.40 T 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 66.45 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 66.45 T 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 66.50 01/2000 - ... 500 CP 367 KW
        • 66.50 T 01/2000 - ... 500 CP 367 KW
        • 84.36 01/2000 - ... 360 CP 265 KW
        • 84.40 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 84.45 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 84.50 01/2000 - ... 500 CP 367 KW
        • 86.40 01/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 86.45 01/2000 - ... 450 CP 330 KW
        • 86.50 01/2000 - ... 500 CP 367 KW
    • IRISBUS
      • DOMINO
        • HD 06/2006 - ... 380 CP 280 KW
Parametri generali
Cod bare3276428075570
Cod tarifar87089390
Parametri tehnici
Numar dinti10
Diametru exterior cuzinet430
Diametru interior cuzinet242

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Disc ambreiaj

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: VAL807557
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 1.437,40 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Disc ambreiaj, VALEO1, VAL807557, SF573552, 1903921, 340022, 343002510, 343014410, 343014420, 42100578, 42102091, 42102093, 500301459, 500372081, 500392646, 98435802, 98435804, 98496005, 98496006, 99445713, 99445716, 99448462, 99463434, 99463435, HB9596, 3276428075570, 87089390