Cuplaj elastic planetara

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

flexibil ax comun napêdoweo BMW 240260740760, 3 (E 30), 3 (E 36 - Z3), 3 (E 46), 5 (E 12), 5 (E 28), 5 (E 34), 5 (E 39), 6 (E 24), 7 (E 23), 7 (E 32), 7 (E 38)
ProducătorNumăr
OE VOLVO12208435
OE BMW26111209168
OE BMW26111227420
OE BMW26111227717
OE BMW26111229080
OE BMW26111229360
OE MERCEDES-BEN26117511454
IC Krosy4301-01-0001P
BIRTH50430
BIRTH5290
IC Krosy88-065-A
IC KrosyHP500 293
IC KrosyLMI10482
IC KrosyV20-18005
  • Autoturisme
    • BMW
      • 3 (E30)
        • 325 i X 12/1986 - 08/1991 170 CP 125 KW
        • 325 i X 03/1986 - 12/1987 171 CP 126 KW
        • 325 e 2.7 10/1983 - 12/1988 122 CP 90 KW
        • 325 e 2.7 01/1985 - 08/1987 129 CP 95 KW
        • M3 2.3 07/1986 - 06/1991 195 CP 143 KW
        • M3 2.3 02/1987 - 05/1989 200 CP 147 KW
        • M3 2.3 06/1989 - 06/1991 215 CP 158 KW
        • M3 EVO I 2.3 10/1988 - 10/1990 220 CP 162 KW
        • M3 EVO II 2.5 01/1990 - 01/1992 238 CP 175 KW
        • 324 td 09/1987 - 08/1991 115 CP 85 KW
      • 3 Touring (E30)
        • 325 i X 06/1988 - 10/1993 170 CP 125 KW
        • 324 td 01/1988 - 06/1993 115 CP 85 KW
      • 3 Compact (E36)
        • 323 ti 08/1997 - 08/2000 170 CP 125 KW
      • 3 (E36)
        • 323 i 2.5 03/1995 - 02/1998 170 CP 125 KW
        • 325 i 09/1990 - 09/1995 192 CP 141 KW
        • 328 i 01/1995 - 02/1998 193 CP 142 KW
        • 325 td 09/1991 - 02/1998 115 CP 85 KW
        • 325 tds 05/1993 - 02/1998 143 CP 105 KW
      • 3 coupe (E36)
        • 323 i 03/1995 - 04/1999 170 CP 125 KW
        • 325 i 03/1992 - 04/1999 192 CP 141 KW
        • 328 i 01/1995 - 04/1999 193 CP 142 KW
      • 3 kabriolet (E30)
        • M3 2.3 06/1988 - 06/1991 195 CP 143 KW
      • 3 kabriolet (E36)
        • 323 i 06/1995 - 04/1999 170 CP 125 KW
        • 325 i 03/1993 - 03/1995 192 CP 141 KW
        • 328 i 03/1995 - 04/1999 193 CP 142 KW
      • 5 (E28)
        • 525 i 06/1981 - 12/1987 150 CP 110 KW
        • 525 e 09/1981 - 12/1987 122 CP 90 KW
        • 525 e 05/1983 - 12/1987 125 CP 92 KW
        • 525 e 12/1984 - 12/1987 129 CP 95 KW
        • 528 i 06/1981 - 12/1987 184 CP 135 KW
        • 535 i, M 535 i 01/1985 - 12/1987 185 CP 136 KW
        • 535 i, M 535 i 01/1985 - 12/1987 192 CP 141 KW
        • 535 i, M 535 i 01/1985 - 12/1987 218 CP 160 KW
        • M 3.5 08/1985 - 12/1987 286 CP 211 KW
        • 524 td 09/1983 - 12/1987 115 CP 85 KW
      • 5 (E12)
        • 525 08/1973 - 10/1976 146 CP 107 KW
        • 525 08/1976 - 05/1981 150 CP 110 KW
        • 528 i 04/1977 - 05/1981 177 CP 130 KW
        • 528 i 04/1977 - 05/1981 184 CP 135 KW
        • M 3.4 06/1980 - 08/1981 218 CP 160 KW
      • 5 Touring (E34)
        • 525 i 11/1991 - 01/1997 192 CP 141 KW
        • 525 ix 02/1992 - 01/1997 192 CP 141 KW
        • 530 i V8 09/1992 - 01/1997 218 CP 160 KW
        • 525 td 03/1993 - 01/1997 115 CP 85 KW
        • 525 tds 12/1991 - 01/1997 143 CP 105 KW
      • 5 (E34)
        • 525 i 01/1988 - 08/1991 170 CP 125 KW
        • 525 i 24V 09/1989 - 09/1995 192 CP 141 KW
        • 525 iX 24V 10/1991 - 09/1995 192 CP 141 KW
        • 530 i 01/1988 - 08/1991 188 CP 138 KW
        • 530 i V8 09/1992 - 09/1995 218 CP 160 KW
        • 535 i 01/1988 - 09/1995 211 CP 155 KW
        • 524 td 03/1988 - 09/1995 115 CP 85 KW
        • 525 td 04/1993 - 09/1995 115 CP 85 KW
        • 525 tds 09/1991 - 09/1995 143 CP 105 KW
      • 6 (E24)
        • 628 CSi 09/1979 - 08/1987 184 CP 135 KW
        • 630 CS 04/1976 - 08/1979 185 CP 136 KW
        • 630 CS 04/1976 - 08/1979 184 CP 135 KW
        • 633 CSi 04/1976 - 09/1978 200 CP 147 KW
        • 633 CSi 09/1978 - 08/1984 197 CP 145 KW
        • 635 CSi 01/1985 - 05/1989 185 CP 136 KW
        • 635 CSi 04/1985 - 09/1990 192 CP 141 KW
        • 635 CSi 08/1987 - 05/1989 211 CP 155 KW
        • 635 CSi 06/1978 - 08/1988 218 CP 160 KW
        • M 635 CSi 10/1986 - 10/1988 260 CP 191 KW
        • M 635 CSi 03/1984 - 05/1989 286 CP 211 KW
      • 7 (E23)
        • 728 05/1977 - 08/1979 170 CP 125 KW
        • 728 i 07/1978 - 08/1986 184 CP 135 KW
        • 730 05/1977 - 08/1979 184 CP 135 KW
        • 733 i 05/1977 - 08/1986 197 CP 145 KW
        • 735 i 01/1985 - 08/1986 185 CP 136 KW
        • 735 i 04/1985 - 08/1986 192 CP 141 KW
        • 735 i 09/1979 - 08/1986 218 CP 160 KW
        • 745 i 04/1980 - 04/1983 252 CP 185 KW
        • 745 i 05/1983 - 08/1986 252 CP 185 KW
      • 7 (E32)
        • 730 i,iL 12/1986 - 09/1994 188 CP 138 KW
        • 730 i,iL 12/1986 - 09/1994 197 CP 145 KW
        • 730 i,iL V8 04/1992 - 09/1994 218 CP 160 KW
        • 735 i,iL 09/1986 - 09/1992 211 CP 155 KW
        • 735 i,iL 09/1986 - 12/1987 220 CP 162 KW
      • 7 (E38)
        • 728 i,iL 08/1995 - 11/2001 193 CP 142 KW
        • 730 i,iL 10/1994 - 11/2001 211 CP 155 KW
        • 730 i,iL 10/1994 - 11/2001 218 CP 160 KW
        • 735 i,iL 01/1996 - 11/2001 235 CP 173 KW
      • 3 Touring (E36)
        • 323 i 09/1995 - 10/1999 170 CP 125 KW
        • 328 i 01/1995 - 10/1999 193 CP 142 KW
        • 325 tds 01/1995 - 10/1999 143 CP 105 KW
      • 5 (E39)
        • 520 i 04/1999 - 06/2003 136 CP 100 KW
        • 520 i 01/1996 - 09/2000 150 CP 110 KW
        • 520 i 09/2000 - 06/2003 170 CP 125 KW
        • 523 i 11/1995 - 09/2000 170 CP 125 KW
        • 525 i 09/2000 - 06/2003 192 CP 141 KW
        • 528 i 11/1995 - 09/2000 193 CP 142 KW
        • 535 i 04/1996 - 03/1999 235 CP 173 KW
        • 535 i 04/1999 - 06/2003 245 CP 180 KW
        • 525 td 01/1997 - 06/2003 116 CP 85 KW
        • 525 tds 01/1996 - 06/2003 143 CP 105 KW
      • 5 Touring (E39)
        • 520 i 04/1999 - 05/2004 136 CP 100 KW
        • 520 i 01/1997 - 09/2000 150 CP 110 KW
        • 520 i 09/2000 - 05/2004 170 CP 125 KW
        • 523 i 01/1997 - 09/2000 170 CP 125 KW
        • 528 i 01/1997 - 09/2000 193 CP 142 KW
        • 525 tds 03/1997 - 05/2004 143 CP 105 KW
      • Z3 coupe (E36)
        • 2.8 07/1997 - 06/2000 192 CP 141 KW
      • 3 (E46)
        • 316 i 02/2002 - 02/2005 115 CP 85 KW
        • 318 i 09/2001 - 02/2005 143 CP 105 KW
        • 320 i 03/1998 - 09/2000 150 CP 110 KW
        • 320 i 09/2000 - 02/2005 170 CP 125 KW
        • 323 i 03/1998 - 09/2000 170 CP 125 KW
        • 325 i 09/2000 - 02/2005 192 CP 141 KW
        • 328 i 02/1998 - 06/2000 193 CP 142 KW
        • 330 i 06/2000 - 02/2005 231 CP 170 KW
        • 318 d 09/2001 - 03/2003 116 CP 85 KW
        • 318 d 03/2003 - 02/2005 116 CP 85 KW
        • 320 d 04/1998 - 09/2001 136 CP 100 KW
        • 330 d 10/1999 - 02/2005 184 CP 135 KW
      • Z3 (E36)
        • 2.0 04/1999 - 01/2003 150 CP 110 KW
        • 2.2 08/2000 - 01/2003 170 CP 125 KW
        • 2.8 04/1997 - 06/2000 192 CP 141 KW
      • 3 coupe (E46)
        • 318 Ci 09/2001 - ... 143 CP 105 KW
        • 318 Ci 03/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 320 Ci 08/1999 - 09/2000 150 CP 110 KW
        • 320 Ci 09/2000 - ... 170 CP 125 KW
        • 323 Ci 04/1999 - 09/2000 170 CP 125 KW
        • 325 Ci 09/2000 - ... 192 CP 141 KW
        • 328 Ci 04/1999 - 06/2000 193 CP 142 KW
        • 330 xi 06/2000 - ... 231 CP 170 KW
      • 3 Touring (E46)
        • 316 i 03/2002 - 02/2005 115 CP 85 KW
        • 318 i 09/2001 - 02/2005 143 CP 105 KW
        • 320 i 10/1999 - 09/2000 150 CP 110 KW
        • 320 i 09/2000 - 02/2005 170 CP 125 KW
        • 325 i 09/2000 - 02/2005 192 CP 141 KW
        • 328 i 10/1999 - 06/2000 193 CP 142 KW
        • 330 i 06/2000 - 02/2005 231 CP 170 KW
        • 318 d 03/2002 - 02/2005 115 CP 85 KW
        • 318 d 03/2003 - 02/2005 116 CP 85 KW
        • 320 d 03/2000 - 09/2001 136 CP 100 KW
        • 330 d 10/1999 - 02/2005 184 CP 135 KW
      • X5 (E53)
        • 4.4 i 05/2000 - ... 286 CP 210 KW
        • 4.6 is 02/2002 - ... 347 CP 255 KW
      • 3 kabriolet (E46)
        • 318 Ci 09/2001 - ... 143 CP 105 KW
        • 320 Ci 09/2000 - ... 170 CP 125 KW
        • 323 Ci 04/2000 - 09/2000 170 CP 125 KW
        • 325 Ci 09/2000 - ... 192 CP 141 KW
        • 330 Ci 06/2000 - ... 231 CP 170 KW
      • 3 Compact (E46)
        • 316 ti 06/2001 - 02/2005 115 CP 85 KW
        • 318 ti 09/2001 - 02/2005 143 CP 105 KW
        • 325 ti 06/2001 - 02/2005 192 CP 141 KW
        • 318 td 03/2003 - 02/2005 115 CP 85 KW
      • Z4 (E85)
        • 2.2 i 10/2003 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.5 i 02/2003 - ... 192 CP 141 KW
        • 3.0 i 02/2003 - ... 231 CP 170 KW
      • 1 (E81)
        • 116 i 03/2007 - 09/2012 115 CP 85 KW
        • 120 d 09/2006 - 09/2012 163 CP 120 KW
      • 3 (E90)
        • 320 i 01/2005 - 03/2007 150 CP 110 KW
        • 325 i 01/2005 - 12/2011 218 CP 160 KW
      • 3 Touring (E91)
        • 320 i 09/2005 - ... 150 CP 110 KW
    • VOLVO
      • 940 II (944)
        • 2.3 08/1994 - 10/1998 131 CP 96 KW
      • 240 (P242, P244)
        • 2.0 08/1974 - 07/1976 82 CP 60 KW
        • 2.0 08/1976 - 07/1979 90 CP 66 KW
        • 2.0 09/1978 - 08/1983 97 CP 71 KW
        • 2.0 08/1984 - 07/1985 103 CP 76 KW
        • 2.0 10/1982 - 08/1984 136 CP 100 KW
        • 2.1 08/1974 - 07/1975 97 CP 71 KW
        • 2.1 08/1975 - 07/1980 100 CP 74 KW
        • 2.1 08/1980 - 07/1984 107 CP 79 KW
        • 2.1 08/1974 - 07/1980 122 CP 90 KW
        • 2.1 Turbo 08/1980 - 07/1984 155 CP 114 KW
        • 2.3 08/1984 - 07/1986 110 CP 81 KW
        • 2.3 08/1980 - 07/1984 112 CP 82 KW
        • 2.3 08/1986 - 07/1987 113 CP 83 KW
        • 2.3 i CAT 08/1986 - 07/1993 115 CP 85 KW
        • 2.3 08/1983 - 07/1985 131 CP 96 KW
        • 2.3 08/1984 - 12/1989 133 CP 98 KW
        • 2.3 08/1980 - 07/1983 136 CP 100 KW
        • 2.3 08/1978 - 07/1980 140 CP 103 KW
        • 2.4 Diesel 08/1987 - 08/1993 79 CP 58 KW
        • 2.4 Diesel 08/1978 - 07/1985 82 CP 60 KW
      • 240 Kombi (P245)
        • 2.0 08/1974 - 07/1975 82 CP 60 KW
        • 2.0 08/1976 - 01/1982 90 CP 66 KW
        • 2.0 08/1984 - 07/1985 103 CP 76 KW
        • 2.0 10/1982 - 08/1984 136 CP 100 KW
        • 2.1 08/1974 - 07/1975 97 CP 71 KW
        • 2.1 08/1975 - 07/1980 100 CP 74 KW
        • 2.1 08/1980 - 07/1984 109 CP 80 KW
        • 2.1 08/1974 - 07/1979 122 CP 90 KW
        • 2.1 Turbo 08/1980 - 07/1985 155 CP 114 KW
        • 2.3 08/1984 - 07/1986 110 CP 81 KW
        • 2.3 08/1980 - 07/1984 112 CP 82 KW
        • 2.3 08/1986 - 07/1987 113 CP 83 KW
        • 2.3 i CAT 08/1986 - 07/1993 115 CP 85 KW
        • 2.3 08/1984 - 07/1985 131 CP 96 KW
        • 2.3 08/1984 - 12/1988 133 CP 98 KW
        • 2.3 01/1983 - 12/1984 136 CP 100 KW
        • 2.3 CAT 08/1991 - 07/1992 136 CP 100 KW
        • 2.4 Diesel 04/1979 - 08/1993 82 CP 60 KW
      • 740 (744)
        • 2.0 09/1988 - 08/1990 103 CP 76 KW
        • 2.0 01/1987 - 08/1988 117 CP 86 KW
        • 2.0 08/1985 - 07/1992 121 CP 89 KW
        • 2.0 12/1983 - 07/1984 150 CP 110 KW
        • 2.0 01/1986 - 08/1990 160 CP 118 KW
        • 2.0 01/1985 - 12/1985 163 CP 120 KW
      • 760 (704, 764)
        • 2.3 01/1988 - 07/1992 165 CP 121 KW
        • 2.8 (704, 764) 08/1981 - 07/1988 156 CP 115 KW
      • 760 Kombi (704, 765)
        • 2.8 (765) 08/1986 - 08/1990 156 CP 115 KW
      • 740 Kombi (745)
        • 2.0 09/1988 - 08/1990 103 CP 76 KW
        • 2.0 08/1989 - 07/1991 112 CP 82 KW
        • 2.0 01/1987 - 08/1988 117 CP 86 KW
        • 2.0 08/1985 - 07/1992 121 CP 89 KW
Parametri generali
Cod bare8033989007823
Cod tarifar40169952
Parametri tehnici
MaterialCauciuc/Metal
Numar bucati necesare1
Diametru exterior12 / 135
Grosime [mm]30
Numar gauri6
Diametru interior [mm]50
Masa [g]560

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Cuplaj elastic planetara

  • Numar produs: IMP2439
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 89,98 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Etichete: Cuplaj elastic planetara, IMPERGOM, IMP2439, H0147973, 12208435, 26111209168, 26111227420, 26111227717, 26111229080, 26111229360, 26117511454, 4301010001P, 50430, 5290, 88065A, HP500293, LMI10482, V2018005, 8033989007823, 40169952