Conector furtune

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Szybkoz³¹cze pneumatyczne (klamka, M16x1,5, czerwona z zaworem,ci¹gnik)
ProducătorNumăr
OE MERCEDES-BEN000 429 1630
OE MERCEDES-BEN000 429 3930
OE MERCEDES-BEN000 429 4830
OE MERCEDES-BEN000 429 5830
OE MERCEDES-BEN000 429 6130
OE MERCEDES-BEN000 429 6730
OE MERCEDES-BEN000 429 7530
OE MERCEDES-BEN000 429 8030
OE MERCEDES-BEN000 429 8630
OE MERCEDES-BEN0004295530
OE IVECO0251 5298
OE IVECO0251 5436
OE IVECO0251 6898
OE IVECO0252 1369
MEYLE034 042 0038
OE IVECO0432 3303
OE IVECO0471 5226
KNORR-BREMSE0481063002000
KNORR-BREMSE0481063002090
OE IVECO0484 1035
KNORR-BREMSE0484100001000
KNORR-BREMSE0484100001090
KNORR-BREMSE0484101001000
KNORR-BREMSE0484101001090
KNORR-BREMSE0484102002000
KNORR-BREMSE0484102012000
KNORR-BREMSE0484102016000
KNORR-BREMSE0484102017000
KNORR-BREMSE0484102026000
KNORR-BREMSE0484102026100
KNORR-BREMSE0484102026115
KNORR-BREMSE048410202620S
KNORR-BREMSE0484102027000
OE SCHMITZ051 404
OE DAF0632565
OE DAF0640360
OE VOLVO11023809
OE NEOPLAN1122.331.00
OE DAF1504961
OE VOLVO1567995
OE VOLVO1584598
OE VOLVO1584958
KNORR-BREMSE1X001096514
OE VOLVO20467883
OE IVECO251 5298
OE IVECO251 5436
OE IVECO251 6898
OE IVECO252 1369
OE SCANIA318158
OE IVECO4207 0652
OE IVECO4208 8851
OE IVECO432 3303
OE IVECO471 5226
OE IVECO484 1035
OE IVECO5 0418 6403
OE RVI50 00 438 152
OE RVI50 00 442 713
OE RVI50 00 607 007
OE RVI50 00 877 207
OE RVI50 21 170 412
OE MAN51.51220.6095
OE MAN51.51220.6110
OE RVI54 30 000 849
OE DAF632565
OE DAF640360
OE VOLVO6888509
OE IVECO7100 5207
OE RVI77 00 051 791
OE RVI77 01 363 507
OE VOLVO795042
OE SETRA8.285.280.000
OE MAN81.51220.6010
OE MAN81.51220.6012
OE MAN81.51220.6026
OE MAN81.51220.6031
OE MAN81.51220.6045
OE MAN81.51220.6068
OE MAN81.51220.6078
OE MAN81.51220.6094
OE MAN81.51220.6095
OE MAN81.51220.6097
OE MAN81.51220.6102
OE MAN81.51220.6110
OE MAN81.51220.6111
OE VOLVO8157983
KNORR-BREMSEAC474AA
KNORR-BREMSEAC475AA
OE FRUEHAUFAFA4271018
OE FRUEHAUFCF3519103
KNORR-BREMSEI53576
KNORR-BREMSEI58101
KNORR-BREMSEI581011
KNORR-BREMSEI58101AT
KNORR-BREMSEI68990
KNORR-BREMSEI68990AT
KNORR-BREMSEI71420
KNORR-BREMSEI714201
KNORR-BREMSEI71421
KNORR-BREMSEI73392
KNORR-BREMSEI76743
KNORR-BREMSEI76754
KNORR-BREMSEI86232
KNORR-BREMSEKU4108
KNORR-BREMSEKU4124
KNORR-BREMSEKU4128
KNORR-BREMSESEB00077
KNORR-BREMSESEB00227
KNORR-BREMSESEB00436
KNORR-BREMSESEB00681
KNORR-BREMSESEB01389
Parametri generali
Cod bare000567925, 4047755068851, PU-DC557A
Cod tarifar84813099

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Conector furtune

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 4.60340
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 31,52 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Etichete: Conector furtune, DT, 460340, SFDC557A, 0004291630, 0004293930, 0004294830, 0004295530, 0004295830, 0004296130, 0004296730, 0004297530, 0004298030, 0004298630, 02515298, 02515436, 02516898, 02521369, 0340420038, 04323303, 04715226, 0481063002000, 0481063002090, 0484100001000, 0484100001090, 0484101001000, 0484101001090, 0484102002000, 0484102012000, 0484102016000, 0484102017000, 0484102026000, 0484102026100, 0484102026115, 048410202620S, 0484102027000, 04841035, 051404, 0632565, 0640360, 11023809, 112233100, 1504961, 1567995, 1584598, 1584958, 1X001096514, 20467883, 2515298, 2515436, 2516898, 2521369, 318158, 42070652, 42088851, 4323303, 4715226, 4841035, 5000438152, 5000442713, 5000607007, 5000877207, 5021170412, 504186403, 51512206095, 51512206110, 5430000849, 632565, 640360, 6888509, 71005207, 7700051791, 7701363507, 795042, 81512206010, 81512206012, 81512206026, 81512206031, 81512206045, 81512206068, 81512206078, 81512206094, 81512206095, 81512206097, 81512206102, 81512206110, 81512206111, 8157983, 8285280000, AC474AA, AC475AA, AFA4271018, CF3519103, I53576, I58101, I581011, I58101AT, I68990, I68990AT, I71420, I714201, I71421, I73392, I76743