Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Clema sistem de evacuare gaze

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

= BOS252-248 universal 48mm clemă BOSAL M8 10buc
ProducătorNumăr
OE LANCIA04412762
EBERSPACHER07366910
OE FORD1096822
OE OPEL1608178
OE OPEL1608228
OE PEUGEOT171308
OE PEUGEOT171321
OE PEUGEOT171322
OE PEUGEOT171331
OE CITROËN171339
OE PEUGEOT171573
OE AUDI191253139B
OE AUDI191253139H
OE AUDI191253139Q
OE NISSAN20585D0300
OE NISSAN20680D0300
OE NISSAN20685A0100
OE NISSAN20685D0300
OE LADA21011203031
OE ISUZU22133039
OE HYUNDAI2864019700
OE VOLVO3104851
OE AUDI431253143A
OE FIAT4353429
OE FIAT4373156
OE ALFA ROMEO60504378
OE ALFA ROMEO60523475
OE ALFA ROMEO60807364
OE FIAT7731078
OE CITROËN7903083453
OE AUDI803253143B
OE FIAT82349947
OE AUDI842253143
OE OPEL856294
OE TOYOTA9011708016
IC KrosyABA MEU01090 10SZT
IC KrosyABA UPC 48.0XM8
IC KrosyBOS250-248/1SZT
IC KrosyBOS252-248
IC KrosyEBE12.337.911
OE ROVERGEX9005
OE LDVLBU7458
IC KrosyMEU01090
OE LAND ROVERNAM2917
IC KrosyR80014
IC KrosyTE430191
IC KrosyTE430201
IC KrosyTE430274
HAVAMU92048
Parametri generali
Cod bare.842.052, 3351642502481
Cod tarifar73269098

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 28 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Clema sistem de evacuare gaze

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: BOS250-248
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 32,04 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Clema sistem de evacuare gaze, BOSAL, BOS250248, X0086562, 04412762, 07366910, 1096822, 1608178, 1608228, 171308, 171321, 171322, 171331, 171339, 171573, 191253139B, 191253139H, 191253139Q, 20585D0300, 20680D0300, 20685A0100, 20685D0300, 21011203031, 22133039, 2864019700, 3104851, 431253143A, 4353429, 4373156, 60504378, 60523475, 60807364, 7731078, 7903083453, 803253143B, 82349947, 842253143, 856294, 9011708016, ABAMEU0109010SZT, ABAUPC480XM8, BOS2502481SZT, BOS252248, EBE12337911, GEX9005, LBU7458, MEU01090, NAM2917, R80014, TE430191, TE430201, TE430274, U92048, 3351642502481, 842052, 73269098