Bucsa amortizor suspensie

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Bucșă SHOCK SPATE (superior) Fiat Stilo, TOATE Multijet / / JTD / MPI, 182B6-> 937A5 / 7D / 8D / M1-> M62, 1.2-> 2.4, 2001-09-01 ->
ProducătorNumăr
IC Krosy00146389
IC Krosy00517691
OE PEUGEOT0509 C560
OE PEUGEOT1606656580
OE PEUGEOT1606854280
OE CITROËN3656.04
OE FIAT51819728
OE FIAT51821089
OE FIAT51826233
OE FIAT51830534
OE FIAT51858772
OE FIAT51880212
OE PEUGEOT5206.PQ
OE PEUGEOT5206.PR
OE PEUGEOT5206.RG
OE PEUGEOT5206.VP
OE PEUGEOT5206.WX
OE PEUGEOT5206.YK
OE PEUGEOT5206.ZX
OE PEUGEOTAXIOS AM 1079 38
OE PEUGEOTC5360815
OE PEUGEOTGBL1231
IC KrosyLMI25950
  • Autoturisme
    • CITROËN
      • C6 (TD_)
        • 3.0 V6 09/2005 - ... 211 CP 155 KW
        • 2.2 HDi 06/2006 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 06/2006 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.7 HDi 09/2005 - ... 204 CP 150 KW
        • 3.0 HDi 04/2009 - ... 241 CP 177 KW
      • C5 III (RD_)
        • 1.6 VTi 120 07/2010 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 THP 155 04/2009 - ... 156 CP 115 KW
        • 1.8 16V 02/2008 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.0 16V 02/2008 - ... 140 CP 103 KW
        • 3.0 V6 02/2008 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.6 HDi 02/2008 - ... 109 CP 80 KW
        • 1.6 HDi 110 07/2010 - ... 112 CP 82 KW
        • 1.6 HDi 115 01/2012 - ... 114 CP 84 KW
        • 2.0 HDi 02/2008 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 HDi 140 04/2009 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 HDi 165 04/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 02/2008 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.2 HDi 200 07/2010 - ... 204 CP 150 KW
        • 2.7 HDi 02/2008 - ... 204 CP 150 KW
        • 3.0 HDi 240 04/2009 - ... 241 CP 177 KW
      • C5 III Break (TD_)
        • 1.6 VTI 120 07/2010 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 THP 150 04/2009 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.6 THP 155 04/2009 - ... 156 CP 115 KW
        • 1.8 16V 02/2008 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.0 16V 02/2008 - ... 140 CP 103 KW
        • 3.0 V6 02/2008 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.6 HDi 02/2008 - ... 109 CP 80 KW
        • 1.6 HDi 110 07/2010 - ... 112 CP 82 KW
        • 1.6 HDi 115 01/2012 - ... 114 CP 84 KW
        • 2.0 HDi 02/2008 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 HDi 140 04/2009 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 BlueHDi 150 04/2009 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 HDi 165 04/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 165 02/2008 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 02/2008 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.2 HDi 200 07/2010 - ... 204 CP 150 KW
        • 2.7 HDi 02/2008 - ... 204 CP 150 KW
        • 3.0 HDi 240 04/2009 - ... 241 CP 177 KW
      • NEMO nadwozie pe³ne (AA_)
        • 1.4 02/2008 - ... 73 CP 54 KW
        • 1.3 HDi 75 10/2010 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 HDi 02/2008 - ... 68 CP 50 KW
      • NEMO kombi
        • 1.4 04/2009 - ... 73 CP 54 KW
        • 1.3 HDi 75 10/2010 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 HDi 04/2009 - ... 68 CP 50 KW
    • FIAT
      • STILO (192)
        • 1.2 16V (192_XA1B) 02/2002 - 11/2006 80 CP 59 KW
        • 1.4 16V 03/2005 - 11/2006 90 CP 66 KW
        • 1.4 16V 01/2004 - 11/2006 95 CP 70 KW
        • 1.6 16V (192_XB1A) 10/2001 - 11/2006 103 CP 76 KW
        • 1.6 16V 05/2005 - 11/2006 105 CP 77 KW
        • 1.8 16V (192_XC1A) 10/2001 - 11/2006 133 CP 98 KW
        • 2.4 20V (192_XD1A) 10/2001 - 11/2006 170 CP 125 KW
        • 1.9 JTD (192_XF1A) 02/2002 - 11/2006 80 CP 59 KW
        • 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 09/2004 - 11/2006 90 CP 66 KW
        • 1.9 D Multijet 09/2005 - 11/2006 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD (192_XE1A) 10/2001 - 11/2006 115 CP 85 KW
        • 1.9 D Multijet 09/2005 - 11/2006 120 CP 88 KW
        • 1.9 JTD 09/2003 - 11/2006 126 CP 93 KW
        • 1.9 JTD 01/2004 - 11/2006 140 CP 103 KW
        • 1.9 D Multijet 09/2005 - 11/2006 150 CP 110 KW
      • STILO Multi Wagon (192)
        • 1.4 16V 03/2005 - 08/2008 90 CP 66 KW
        • 1.4 16V 01/2004 - 08/2008 95 CP 70 KW
        • 1.6 16V 01/2003 - 08/2008 103 CP 76 KW
        • 1.6 16V 03/2005 - 12/2007 105 CP 77 KW
        • 1.8 16V 01/2003 - 08/2008 133 CP 98 KW
        • 1.9 JTD 01/2003 - 08/2008 80 CP 59 KW
        • 1.9 D 09/2004 - 08/2008 90 CP 66 KW
        • 1.9 D Multijet 09/2005 - 08/2008 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 01/2003 - 08/2008 115 CP 85 KW
        • 1.9 D Multijet 09/2005 - 08/2008 120 CP 88 KW
        • 1.9 JTD 09/2003 - 08/2008 126 CP 93 KW
        • 1.9 JTD 01/2004 - 08/2008 140 CP 103 KW
        • 1.9 D Multijet 09/2005 - 08/2008 150 CP 110 KW
      • FIORINO nadwozie pe³ne / kombi (225)
        • 1.4 11/2007 - ... 73 CP 54 KW
        • 1.4 Natural Power 10/2009 - ... 78 CP 57 KW
        • 1.3 D Multijet 11/2007 - ... 75 CP 55 KW
      • QUBO (225)
        • 1.4 02/2008 - ... 73 CP 54 KW
        • 1.4 Natural Power 10/2009 - ... 78 CP 57 KW
        • 1.3 D Multijet 02/2008 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.3 D Multijet 07/2010 - ... 95 CP 70 KW
    • PEUGEOT
      • 407 (6D_)
        • 1.8 05/2004 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.8 16V 09/2005 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.0 05/2004 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 16V 09/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 Bioflex 09/2007 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.2 05/2004 - ... 158 CP 116 KW
        • 2.2 16V 09/2005 - ... 163 CP 120 KW
        • 3.0 05/2004 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.6 HDi 110 05/2004 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDi 135 05/2004 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 HDi 08/2008 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 HDi 02/2010 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 HDi 07/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 06/2008 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 170 05/2006 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.7 HDi 10/2005 - ... 204 CP 150 KW
      • 407 SW (6E_)
        • 1.8 05/2004 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.8 16V 09/2005 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.0 05/2004 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 16V 09/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.2 05/2004 - ... 158 CP 116 KW
        • 2.2 16V 09/2005 - ... 163 CP 120 KW
        • 3.0 05/2004 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.6 HDi 110 05/2004 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDi 135 05/2004 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 HDi 08/2008 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 HDi 02/2010 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 HDi 07/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 06/2008 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 170 05/2006 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.7 HDi 10/2005 - ... 204 CP 150 KW
      • 407 coupe (6C_)
        • 2.2 16V 10/2005 - ... 163 CP 120 KW
        • 3.0 V6 10/2005 - ... 211 CP 155 KW
        • 2.0 HDi 10/2005 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 HDi 02/2010 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 HDi 06/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.7 HDi 10/2005 - ... 204 CP 150 KW
        • 3.0 HDi 06/2009 - ... 241 CP 177 KW
      • BIPPER (AA_)
        • 1.4 02/2008 - ... 73 CP 54 KW
        • 1.3 HDi 75 10/2010 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 HDi 02/2008 - ... 68 CP 50 KW
      • BIPPER Tepee
        • 1.4 04/2008 - ... 73 CP 54 KW
        • 1.3 HDi 75 10/2010 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 HDi 04/2008 - ... 68 CP 50 KW
      • 508
        • 1.6 VTi 11/2010 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 THP 11/2010 - ... 156 CP 115 KW
        • 1.6 HDi 11/2010 - ... 112 CP 82 KW
        • 1.6 HDi 02/2012 - ... 115 CP 84 KW
        • 2.0 HDi 11/2010 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 HDi 11/2010 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 HDi Hybrid4 AWC 11/2010 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 HDi Hybrid4 AWC 11/2010 - ... 163 CP 147 KW
        • 2.2 HDi 11/2010 - ... 204 CP 150 KW
      • 508 SW
        • 1.6 VTi 11/2010 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.6 THP 11/2010 - ... 156 CP 115 KW
        • 1.6 HDi 11/2010 - ... 112 CP 82 KW
        • 1.6 HDi 02/2012 - ... 115 CP 84 KW
        • 2.0 HDi 11/2010 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 HDi 11/2010 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 HDi RXH Hybrid4 12/2011 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.2 HDi 11/2010 - ... 204 CP 150 KW
Parametri generali
Cod bare5908229948637
Cod tarifar40169952
Parametri tehnici
Partea de montareaxa spate sus
Numar bucati pe osie2

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Bucsa amortizor suspensie

  • Numar produs: 00210251
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 31,55 Lei
  • Fără taxe: 26,52 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Bucsa amortizor suspensie, TEDGUM, 00210251, SFB447B9, 00146389, 00517691, 0509C560, 1606656580, 1606854280, 365604, 51819728, 51821089, 51826233, 51830534, 51858772, 51880212, 5206PQ, 5206PR, 5206RG, 5206VP, 5206WX, 5206YK, 5206ZX, AXIOSAM107938, C5360815, GBL1231, LMI25950, 5908229948637, 40169952