Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Ax cardanic

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

SPIDAN driveshaft P R21 1.7 86-94 skrz.JB0/1/3 [l = 745mm]
ProducătorNumăr
METELLI17-0055
METELLI17-0586
LÖBRO301877
IC Krosy4302-09-0583R
DA SILVA481T
OE RENAULT711106259
OE RENAULT7701349786
OE RENAULT7701349979
OE RENAULT7701351267
OE RENAULT7701468549
OE RENAULT7701470183
OE RENAULT7701470298
OE RENAULT7702123601
OE RENAULT7711106259
OE RENAULT8200231949
GENERAL RICAMBIRE3069
QUINTON HAZELLT15
  • Autoturisme
    • RENAULT
      • 21 sedan (L48_)
        • 1.7 (L48M, L48F) 07/1986 - 02/1994 73 CP 54 KW
        • 1.7 (L481) 03/1986 - 12/1987 75 CP 55 KW
        • 1.7 (L48N) 06/1987 - 04/1989 87 CP 64 KW
        • 1.7 (L482) 03/1986 - 03/1993 88 CP 65 KW
        • 1.7 (L48E) 09/1989 - 02/1994 90 CP 66 KW
        • 1.7 (L48E) 03/1986 - 02/1994 94 CP 69 KW
        • 1.9 D (L48H, L48I) 08/1989 - 10/1993 64 CP 47 KW
      • 21 kombi (K48_)
        • 1.7 (K48M) 06/1986 - 12/1989 73 CP 54 KW
        • 1.7 (K48F) CAT 05/1988 - 06/1993 73 CP 54 KW
        • 1.7 (K/S481) 06/1986 - 03/1993 75 CP 55 KW
        • 1.7 (K48N) 06/1987 - 04/1989 87 CP 64 KW
        • 1.7 (K/S482) 10/1986 - 12/1988 88 CP 65 KW
        • 1.7 (K48E) 10/1989 - 12/1993 90 CP 66 KW
        • 1.7 (K48E) 06/1986 - 12/1989 94 CP 69 KW
        • 1.9 D 03/1986 - 08/1994 64 CP 47 KW
      • 21 (B48_)
        • 1.7 (B48F) 09/1989 - 10/1992 73 CP 54 KW
        • 1.7 (B48E) 09/1989 - 06/1994 90 CP 66 KW
        • 1.9 D (B48H, B48I) 09/1989 - 01/1994 64 CP 47 KW
Parametri generali
Piesă la schimbDa
Cod bare3564940220630, 4019064020639
Cod tarifar87089997
Parametri tehnici
Dinti exteriori, spre roata21
Diametru simering [mm]56
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm]81
Lungime [mm]745
Diametru articulatie la roata [mm]86
Partea de montareAxa fata dreapta
Dinti interior, spre diferential23

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Ax cardanic

  • Numar produs: 0.022063
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 399,62 Lei
  • Fără taxe: 335,81 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Acest produs necesită piesă la schimb

Criterii de acceptare a pieselor vechi

Produsele cu Piesa la schimb "DA" trebuie sa respecte criteriile de acceptare a pieselor vechi. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.

Etichete: Ax cardanic, SPIDAN, 0022063, H0117103, 170055, 170586, 301877, 4302090583R, 481T, 711106259, 7701349786, 7701349979, 7701351267, 7701468549, 7701470183, 7701470298, 7702123601, 7711106259, 8200231949, RE3069, T15, 4019064020639, 3564940220630, 87089997