Arc suspensie axa spate

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

To correction
ProducătorNumăr
OE FORD1064134
OE FORD1064137
OE FORD1076915
OE FORD1076917
OE FORD1110560
OE FORD1118388
K+F504056
K+F504073
IC Krosy5102-02-0126P
KILEN53341
ROCCS3419
IC KrosyROCCS3419
JC_NRSG108
IC KrosySG108ROC
MONROESP0720
MONROESP2453
  • Autoturisme
    • FORD
      • FOCUS (DAW, DBW)
        • 1.4 16V 10/1998 - 11/2004 75 CP 55 KW
        • 1.6 16V 10/1998 - 11/2004 100 CP 74 KW
        • 1.8 16V 10/1998 - 11/2004 115 CP 85 KW
        • 2.0 16V 10/1998 - 11/2004 131 CP 96 KW
        • 1.8 DI / TDDi 08/1999 - 11/2004 75 CP 55 KW
        • 1.8 Turbo DI / TDDi 10/1998 - 11/2004 90 CP 66 KW
        • 1.8 TDCi 08/2002 - 11/2004 100 CP 74 KW
        • 1.8 TDCi 03/2001 - 11/2004 115 CP 85 KW
      • FOCUS sedan (DFW)
        • 1.4 16V 02/1999 - 11/2004 75 CP 55 KW
        • 1.6 16V 02/1999 - 11/2004 100 CP 74 KW
        • 1.8 16V 02/1999 - 11/2004 115 CP 85 KW
        • 2.0 16V 02/1999 - 11/2004 131 CP 96 KW
        • 1.8 Turbo DI / TDDi 02/1999 - 11/2004 90 CP 66 KW
        • 1.8 TDCi 03/2001 - 11/2004 115 CP 85 KW
Parametri generali
Cod bare5901170612213
Cod tarifar73202020
Parametri tehnici
Partea de montarepuntea spate
Tip consctructiv arcarc elicoidal

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Arc suspensie axa spate

  • Numar produs: SG108MT
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 65,99 Lei
  • Fără taxe: 55,45 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Arc suspensie axa spate, MAGNUM TECHNOLOGY, SG108MT, SFA93090, 1064134, 1064137, 1076915, 1076917, 1110560, 1118388, 504056, 504073, 5102020126P, 53341, CS3419, ROCCS3419, SG108, SG108ROC, SP0720, SP2453, 5901170612213, 73202020