Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

To correction
ProducătorNumăr
MONROE11377
IC Krosy290 784
OE CHEVROLET96316746
OE CHEVROLET96318057
OE CHEVROLET96336487
OE CHEVROLET96336489
OE CHEVROLET96610019
OE CHEVROLET96610020
OE CHEVROLET96610021
OE CHEVROLET96610022
IC KrosyA332100
JC AUTOA632116
MONROEE4743
IC KrosyGABG35300
IC KrosyK225 3958
IC KrosyKOR96316746
IC KrosyMON11278
IC KrosyMON11377
Parametri generali
Cod bare4909500406663
Cod tarifar87088035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KYB632116
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 153,35 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB632116, SF9BE662, 11377, 290784, 96316746, 96318057, 96336487, 96336489, 96610019, 96610020, 96610021, 96610022, A332100, A632116, E4743, GABG35300, K2253958, KOR96316746, MON11278, MON11377, 4909500406663, 87088035