Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

KYB Shock P (ulei) FIAT / SEAT 132, poloneză Fiat 132, Polonez
ProducătorNumăr
IC Krosy101 472
OE SEAT15620200
MONROE23264
OE SEAT4165399
OE SEAT4180863
OE SEAT4184562
OE SEAT4210604
OE SEAT4275556
OE FIAT4285686
OE SEAT4322242
OE ALFA ROMEO4325450
OE SEAT4325451
OE FIAT4332243
OE SEAT4333602
OE FIAT4333603
OE ALFA ROMEO4396595
OE SEAT4396596
OE SEAT4407233
OE FIAT4408223
OE FIAT4408234
OE SEAT4408237
OE SEAT4425923
OE FIAT4425924
OE SEAT4425927
OE SEAT4434928
OE ALFA ROMEO4434939
OE FIAT4434940
OE FIAT4435024
OE SEAT4440009
OE FIAT4440010
IC Krosy5106-08-0362P
OE FIAT5920275
OE SEAT5954016
OE FIAT5954017
OE SEAT5980866
OE SEAT5980867
OE FIAT5987254
OE FIAT5989060
OE FIAT8083010613
OE ALFA ROMEO8083010705
OE ALFA ROMEO9082710330
OE FIAT9082710340
JC AUTOA443013
IC KrosyAHF059MT
IC KrosyD01404
IC KrosyD225 2294
OE ROVERGDA1064
IC KrosyKYB343018
IC KrosyKYB553006
Parametri generali
Cod bare4909500012604, 4909500012611, 4909500494660, 4909500494677
Cod tarifar87088035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KYB443013
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 63,81 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB443013, X0032606, 101472, 15620200, 23264, 4165399, 4180863, 4184562, 4210604, 4275556, 4285686, 4322242, 4325450, 4325451, 4332243, 4333602, 4333603, 4396595, 4396596, 4407233, 4408223, 4408234, 4408237, 4425923, 4425924, 4425927, 4434928, 4434939, 4434940, 4435024, 4440009, 4440010, 5106080362P, 5920275, 5954016, 5954017, 5980866, 5980867, 5987254, 5989060, 8083010613, 8083010705, 9082710330, 9082710340, A443013, AHF059MT, D01404, D2252294, GDA1064, KYB343018, KYB553006, 4909500494677, 4909500494660, 4909500012604, 4909500012611, 87088035