Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

To correction
ProducătorNumăr
OE OPEL22012270
OE OPEL22012271
OE OPEL22012272
OE ISUZU342001
OE OPEL342003
OE OPEL342005
OE OPEL342006
OE OPEL342007
OE OPEL342075
OE OPEL342076
OE OPEL342077
OE OPEL342080
OE OPEL342086
OE OPEL342089
OE OPEL342097
OE OPEL342611
OE OPEL344189
OE ISUZU8292070760
OE OPEL8854
OE ISUZU8971250103
OE ISUZU8971400822
OE ISUZU8971794420
OE ISUZU8971794430
OE OPEL8977872
OE OPEL8977881
OE OPEL9003101
OE OPEL9003102
OE OPEL9003103
OE OPEL90032228
OE OPEL90032358
OE OPEL90079308
OE OPEL90093722
OE OPEL90094150
OE OPEL90094151
OE OPEL90094152
OE OPEL90094631
OE OPEL90105586
OE OPEL90421625
OE OPEL91018421
OE OPEL91038796
OE OPEL9182
OE OPEL9290473
OE OPEL9293981
OE OPEL9293985
OE VAUXHALL95511389
OE OPEL97120036
OE VAUXHALL97179442
OE VAUXHALL97179443
OE OPEL97366651
JC AUTOA344298
IC KrosyAGX033MT
IC KrosyBE5-2831
MONROED8496
MONROED8497
OE ROVERGDA1049
IC KrosyJGE190
IC KrosyMOND8496
OE OPELSA342089
OE OPELSA342097
Parametri generali
Cod bare.892443, 4909500421062, 4909500421079, 4909500738924
Cod tarifar87088035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KYB344298
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 214,16 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB344298, SF9BE5DF, 22012270, 22012271, 22012272, 342001, 342003, 342005, 342006, 342007, 342075, 342076, 342077, 342080, 342086, 342089, 342097, 342611, 344189, 8292070760, 8854, 8971250103, 8971400822, 8971794420, 8971794430, 8977872, 8977881, 9003101, 9003102, 9003103, 90032228, 90032358, 90079308, 90093722, 90094150, 90094151, 90094152, 90094631, 90105586, 90421625, 91018421, 91038796, 9182, 9290473, 9293981, 9293985, 95511389, 97120036, 97179442, 97179443, 97366651, A344298, AGX033MT, BE52831, D8496, D8497, GDA1049, JGE190, MOND8496, SA342089, SA342097, 4909500421079, 4909500421062, 4909500738924, 892443, 87088035