Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

To correction
ProducătorNumăr
IC Krosy312 655
OE RENAULT4408049
OE OPEL4411799
OE OPEL4417169
OE OPEL4417170
OE OPEL4418441
OE OPEL4418442
OE OPEL4433056
OE OPEL4433057
OE OPEL4433059
OE RENAULT5430200Q0B
OE RENAULT7701066474
OE RENAULT7701066475
OE RENAULT7701066476
OE RENAULT7701066477
OE RENAULT8200008784
OE RENAULT8200200043
OE RENAULT8200212633
OE RENAULT8200212833
OE RENAULT8200394948
OE RENAULT8200394951
OE RENAULT8200728278
OE RENAULT8200728279
OE OPEL91165937
OE OPEL91169313
OE RENAULT93198023
OE OPEL93198024
OE OPEL93198025
OE OPEL93198026
OE OPEL93850165
OE OPEL93853457
OE OPEL93853458
OE OPEL93860763
OE OPEL93860764
OE NISSAN94635
JC AUTOA335803
IC KrosyDG 10076
IC KrosyMONV4504
MONROEV4504
Parametri generali
Cod bare3982108523681, 4909500523681, 4909500523698, 5900427572454
Cod tarifar87088035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KYB335803
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 295,10 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB335803, SF9BE56E, 312655, 4408049, 4411799, 4417169, 4417170, 4418441, 4418442, 4433056, 4433057, 4433059, 5430200Q0B, 7701066474, 7701066475, 7701066476, 7701066477, 8200008784, 8200200043, 8200212633, 8200212833, 8200394948, 8200394951, 8200728278, 8200728279, 91165937, 91169313, 93198023, 93198024, 93198025, 93198026, 93850165, 93853457, 93853458, 93860763, 93860764, 94635, A335803, DG10076, MONV4504, V4504, 4909500523698, 5900427572454, 4909500523681, 3982108523681, 87088035