Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

amortizor KYB șoc stânga P (gaz), BMW Seria 3 (E36) 316i, 318i 90-91
ProducătorNumăr
OE BMW1090455
OE BMW1090456
OE BMW1090457
OE BMW1090458
OE BMW1091063
OE BMW1091064
OE BMW1091091
OE BMW1091092
OE BMW1091623
OE BMW1091624
OE BMW1139101
OE BMW1139103
OE BMW31311139101
OE BMW31311139103
OE BMW32-039-A
IC Krosy5106-08-0628P
JC AUTOA333916
IC KrosyALK3.040IG
MONROEE7032
IC KrosyMONE4461
IC KrosyMONE7032
Parametri generali
Cod bare4909500335888, 4909500353363, 4909500353370, 5900427652170
Cod tarifar87088035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KYB333916
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 497,14 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB333916, X0031676, 1090455, 1090456, 1090457, 1090458, 1091063, 1091064, 1091091, 1091092, 1091623, 1091624, 1139101, 1139103, 31311139101, 31311139103, 32039A, 5106080628P, A333916, ALK3040IG, E7032, MONE4461, MONE7032, 5900427652170, 4909500335888, 4909500353370, 4909500353363, 87088035