Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

amortizor KYB șoc stânga P (gaze) TOYOTA COROLLA (20mm stem - a se vedea diferitele categorii de)
ProducătorNumăr
MONROE16176
IC Krosy230 216
OE TOYOTA4851009300
OE TOYOTA4851009301
OE TOYOTA485101A231
OE TOYOTA4852009270
OE TOYOTA4852009271
OE TOYOTA4852012860
OE TOYOTA4852012890
OE TOYOTA4852019145
OE TOYOTA4852019395
OE TOYOTA4852019595
OE TOYOTA4852019605
OE TOYOTA4852019615
OE TOYOTA4852019625
OE TOYOTA4852019635
OE TOYOTA485201A070
OE TOYOTA485201A100
OE TOYOTA4852080055
OE TOYOTA4852087700
OE TOYOTA4853112150
IC Krosy5106-08-0977P
JC AUTOA333237
IC KrosyAG2019MT
IC KrosyAG2019T
MONROEE4276
Parametri generali
Cod bare4909500321973, 4909500321980, 4909500321997
Cod tarifar87088035

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KYB333237
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 297,31 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB333237, X0031579, 16176, 230216, 4851009300, 4851009301, 485101A231, 4852009270, 4852009271, 4852012860, 4852012890, 4852019145, 4852019395, 4852019595, 4852019605, 4852019615, 4852019625, 4852019635, 485201A070, 485201A100, 4852080055, 4852087700, 4853112150, 5106080977P, A333237, AG2019MT, AG2019T, E4276, 4909500321980, 4909500321997, 4909500321973, 87088035