Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

To correction
ProducătorNumăr
MONROE16254
OE TOYOTA48510 19485
OE TOYOTA48510 19545
OE TOYOTA48520 19205
OE TOYOTA48520 19265
OE TOYOTA4852010280
OE TOYOTA4852010300
OE TOYOTA4852010310
OE TOYOTA4852010330
OE TOYOTA4852010350
OE TOYOTA4852010370
OE TOYOTA4852019075
OE TOYOTA4852019076
OE TOYOTA4852019085
OE TOYOTA4852019095
OE TOYOTA4852019115
OE TOYOTA4852019116
OE TOYOTA4852019206
OE TOYOTA4852019215
OE TOYOTA4852019235
OE TOYOTA4852019545
OE TOYOTA4852019565
OE TOYOTA4852046010
OE TOYOTA4852046011
OE TOYOTA4852049095
OE TOYOTA4852049096
Parametri generali
Cod bare5901170821103, ZC-AAC9C8
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montareAxa fata stanga
Sistem amortizorbitubular
Tip constructiv amortizorAnsamblu amortizor-arc
Tip amortizorpresiune gas

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Amortizor ax fata

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: AG2105MT
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 229,84 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Amortizor ax fata, MAGNUM TECHNOLOGY, AG2105MT, SFAAC9C8, 16254, 4851019485, 4851019545, 4852010280, 4852010300, 4852010310, 4852010330, 4852010350, 4852010370, 4852019075, 4852019076, 4852019085, 4852019095, 4852019115, 4852019116, 4852019205, 4852019206, 4852019215, 4852019235, 4852019265, 4852019545, 4852019565, 4852046010, 4852046011, 4852049095, 4852049096, 5901170821103, ZCAAC9C8, 87088035