Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Ambreiaj compresor aer conditionat

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

aer condiționat compresor ambreiaj complet SD7V16 119mm/6pk Fiat Scudo 1,9 D

ProducătorNumăr
VAN WEZEL0900K201
VAN WEZEL0900K242
SIDAT1.1235
SIDAT1.1235A
SIDAT1.1363
CTR1201853
ELSTOCK51-0043
OE CITROËN6453.JN
OE CITROËN6453.JQ
OE CITROËN6453.LQ
OE CITROËN6453.LR
OE CITROËN6453.LX
OE CITROËN6453.TE
OE CITROËN6453.TF
OE CITROËN6453.YT
LIZARTE81.10.46.021
LIZARTE81.10.46.040
LIZARTE81.10.60.005
KAGER92-0007
OE CITROËN96.554.217.80
OE CITROËN96.592.315.80
OE CITROËN96.874.377.80
OE CITROËN96.874.380.80
OE CITROËN9639109580
OE CITROËN9646416780
OE FIAT9674100180
HOLGER CRISTIANAC280
IC KrosyCA527
DENSODCP07003
DELPHI DIESELTSP0155337
DELPHI DIESELTSP0155474
DELPHI DIESELTSP0159337
  • Autoturisme
    • CITROËN
      • BERLINGO nadwozie pe³ne (M_)
        • 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 04/1999 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 07/1998 - ... 69 CP 51 KW
        • 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 12/1999 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 11/2000 - ... 90 CP 66 KW
      • BERLINGO (MF)
        • 1.9 D (MFWJZ) 07/1998 - 10/2005 70 CP 51 KW
        • 1.9 D 4WD (MFWJZ) 07/1998 - ... 69 CP 51 KW
        • 2.0 HDI 90 (MFRHY) 12/1999 - ... 90 CP 66 KW
      • XSARA (N1)
        • 1.9 D 07/1998 - 03/2005 70 CP 51 KW
        • 2.0 HDi 90 02/1999 - 03/2005 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 109 05/2001 - 03/2005 109 CP 80 KW
      • XSARA Break (N2)
        • 1.9 D 07/1998 - 08/2005 70 CP 51 KW
        • 2.0 HDI 90 02/1999 - 08/2005 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 109 05/2001 - 08/2005 109 CP 80 KW
      • XSARA coupe (N0)
        • 1.9 D 02/1999 - 03/2005 70 CP 51 KW
        • 2.0 HDI 90 02/1999 - 03/2005 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 109 05/2001 - 03/2005 109 CP 80 KW
      • XSARA PICASSO (N68)
        • 2.0 HDi 12/1999 - ... 90 CP 66 KW
      • C5 I (DC_)
        • 2.0 HDi (DCRHYB) 03/2001 - 08/2004 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 03/2001 - 08/2004 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) 03/2001 - 08/2004 109 CP 80 KW
        • 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) 03/2001 - 08/2004 133 CP 98 KW
      • C5 I Break (DE_)
        • 2.0 HDi (DERHYB) 06/2001 - 08/2004 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) 06/2001 - 08/2004 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDi 06/2001 - 08/2004 109 CP 80 KW
        • 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) 06/2001 - 08/2004 133 CP 98 KW
      • C8 (EA_, EB_)
        • 2.0 16V 09/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 HDi 07/2002 - ... 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDi 165 03/2006 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 07/2002 - ... 128 CP 94 KW
      • C5 II (RC_)
        • 2.2 HDi (RC4HXE) 09/2004 - ... 133 CP 98 KW
      • C5 II Break (RE_)
        • 2.2 HDi 04/2006 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.2 HDi (RE4HXE) 09/2004 - ... 133 CP 98 KW
    • FIAT
      • ULYSSE (179AX)
        • 2.0 JTD 05/2003 - 08/2006 107 CP 79 KW
        • 2.0 JTD 08/2002 - 08/2006 109 CP 80 KW
        • 2.2 JTD 08/2002 - 08/2006 128 CP 94 KW
        • 2.2 JTD 03/2008 - 06/2011 163 CP 120 KW
        • 2.2 D Multijet 03/2008 - 06/2011 170 CP 125 KW
    • LANCIA
      • PHEDRA (179)
        • 2.0 JTD 07/2003 - 11/2010 107 CP 79 KW
        • 2.0 JTD (179AXB1A) 09/2002 - 11/2010 109 CP 80 KW
        • 2.0 JTD 06/2006 - 11/2010 120 CP 88 KW
        • 2.2 JTD (179AXC1A) 09/2002 - 11/2010 128 CP 94 KW
        • 2.2 JTD 04/2006 - 11/2010 163 CP 120 KW
        • 2.2 D Multijet 03/2008 - 11/2010 170 CP 125 KW
    • PEUGEOT
      • 406 (8B)
        • 2.0 HDI 90 02/1999 - 05/2004 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 110 08/2001 - 05/2004 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDI 110 06/1998 - 08/2001 109 CP 80 KW
        • 2.2 HDi 03/2000 - 05/2004 133 CP 98 KW
      • 406 Break (8E/F)
        • 2.0 HDI 90 02/1999 - 10/2004 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 110 08/2001 - 10/2004 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDI 110 02/1999 - 04/2004 109 CP 80 KW
        • 2.2 HDI 03/2000 - 10/2004 133 CP 98 KW
      • PARTNER nadwozie pe³ne (5)
        • 1.9 D 4x4 04/2004 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.9 D 06/1996 - ... 69 CP 51 KW
        • 2.0 HDi 04/2000 - ... 90 CP 66 KW
      • PARTNER Combispace (5F)
        • 1.9 D 12/1998 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.9 D 4x4 04/2004 - 08/2005 69 CP 51 KW
        • 2.0 HDI 02/2000 - ... 90 CP 66 KW
      • 406 coupe (8C)
        • 2.2 HDI 03/2000 - 12/2004 133 CP 98 KW
      • 607 (9D, 9U)
        • 2.0 HDi 03/2001 - 07/2004 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDI 05/2000 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.2 HDI 02/2000 - ... 133 CP 98 KW
        • 2.2 HDi 05/2006 - ... 170 CP 125 KW
      • 307 (3A/C)
        • 1.4 HDi 10/2001 - ... 68 CP 50 KW
        • 1.6 HDi 04/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 HDi 110 02/2004 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDi 90 08/2000 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDi 110 08/2000 - ... 107 CP 79 KW
      • 307 SW (3H)
        • 1.6 HDI 110 02/2004 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDI 90 03/2002 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDI 110 03/2002 - ... 107 CP 79 KW
      • 807 (E)
        • 2.0 HDi 06/2002 - ... 107 CP 79 KW
        • 2.0 HDi 04/2004 - 05/2006 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDi 02/2006 - ... 120 CP 88 KW
        • 2.0 HDi 06/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.2 HDi 06/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.2 HDi 06/2006 - ... 170 CP 125 KW
      • 307 Break (3E)
        • 1.4 HDi 03/2002 - ... 68 CP 50 KW
        • 1.6 HDi 04/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 HDi 110 02/2004 - ... 109 CP 80 KW
        • 2.0 HDI 90 03/2002 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.0 HDI 110 03/2002 - ... 107 CP 79 KW
Parametri generali
Cod tarifar84159000
Parametri tehnici
Numar nervuri6
Fulie curea -? [mm]119

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Ambreiaj compresor aer conditionat

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: KTT040058
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 208,26 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Ambreiaj compresor aer conditionat, THERMOTEC, KTT040058, SFBEB4E0, 0900K201, 0900K242, 11235, 11235A, 11363, 1201853, 510043, 6453JN, 6453JQ, 6453LQ, 6453LR, 6453LX, 6453TE, 6453TF, 6453YT, 811046021, 811046040, 811060005, 920007, 9639109580, 9646416780, 9655421780, 9659231580, 9674100180, 9687437780, 9687438080, AC280, CA527, DCP07003, TSP0155337, TSP0155474, TSP0159337, 84159000