Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Alternator

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

ALTERNATOR FIAT REGATA 1.9 TD 05.86-07.89, LANCIA
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 035 700
LAUBER0 986 037 120
4MAX0608-04-0601R
MAGNETI MARELLI063 32 119 901 0
LAUBER0633 20013
LAUBER0633 20020
LAUBER0633 21017
IC Krosy063321191010
MAGNETI MARELLI063321199
LETRIKA11 201 334
LETRIKA11 201 696
ISKRA11201334
ISKRA11201696
PRESTOLITE ELEC20100751
DELCO REMY218.116.702
SPIDAN2619
ELSTOCK28-1616
ELSTOCK28-1657
HERTH+BUSS32 321 077
VALEO436239
VALEO436241
OE FIAT46231762
OE FIAT46445103
LAUBER6332 0126
LAUBER6332 1123
LAUBER6332 1199
MAGNETI MARELLI63320013
MAGNETI MARELLI63320020
MAGNETI MARELLI63320126
MAGNETI MARELLI63321017
MAGNETI MARELLI63321123
MAGNETI MARELLI63321199
HELLA725 883-001
OE FIAT7552382
OE FIAT7629272
OE FIAT7701840
IC Krosy8EL 012 427-631
FRIESEN90-37.120
FRIESEN90-37.140
LAUBER9433 21017
LAUBER9433 21072
LAUBER9433 21123
IC Krosy944390357000
LETRIKAAAK 4160
LETRIKAAAK 4557
ISKRAAAK4160
ISKRAAAK4557
WOOD-UKALT12043
HOLGER CRISTIANCA601IR
DELCO REMYDRA 3284
LETRIKAIA0696
LUCASLRA 751
LAUBERLRA751
IC KrosyMG 361
IC KrosyMG 423
IC KrosyMG 515
IC KrosyMG 595
QXQA0374
OE LOMBARDINISA476
  • Autoturisme
    • FIAT
      • REGATA (138)
        • 80 Turbo Diesel 1.9 05/1986 - 07/1989 80 CP 59 KW
      • REGATA Weekend
        • 80 Turbo Diesel 1.9 05/1986 - 07/1989 80 CP 59 KW
      • TEMPRA (159)
        • 1.9 TD (159.AQ) 07/1992 - 08/1996 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 05/1990 - 08/1996 90 CP 66 KW
      • TEMPRA S.W. (159)
        • 1.9 TD (159.AQ) 03/1992 - 06/1993 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 07/1991 - 02/1995 90 CP 66 KW
      • TIPO (160)
        • 1.9 TD (160.AW) 03/1992 - 06/1993 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 09/1990 - 04/1995 90 CP 66 KW
      • RITMO II (138A)
        • 80 Turbo Diesel 1.9 12/1985 - 12/1987 80 CP 59 KW
    • LANCIA
Parametri generali
Piesă la schimbDa
Cod bare5901321138913, 5901321693306, 5901321758548
Cod tarifar85115000
Parametri tehnici
Tensiune [V]12
Curent de incarcare generator [A]65
GarantieGarantie 2 ani

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Alternator

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: LAU 11.0601
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 522,66 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Acest produs necesită piesă la schimb

Criterii de acceptare a pieselor vechi

Produsele cu Piesa la schimb "DA" trebuie sa respecte criteriile de acceptare a pieselor vechi. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.

Etichete: Alternator, LAUBER, LAU110601, SFA92529, 0608040601R, 063320013, 063320020, 063321017, 063321191010, 063321199, 063321199010, 0986035700, 0986037120, 11201334, 11201696, 20100751, 218116702, 2619, 281616, 281657, 32321077, 436239, 436241, 46231762, 46445103, 63320013, 63320020, 63320126, 63321017, 63321123, 63321199, 725883001, 7552382, 7629272, 7701840, 8EL012427631, 9037120, 9037140, 943321017, 943321072, 943321123, 944390357000, AAK4160, AAK4557, ALT12043, CA601IR, DRA3284, IA0696, LRA751, MG361, MG423, MG515, MG595, QA0374, SA476, 5901321138913, 5901321758548, 5901321693306, 85115000

Piese componente disponibile
CodNumeProducatorPretNr. buc.CantitateActiuni
CQ1010006 CQ - CAR EQUIPMENT
41,88 Lei
1
CQ1080385 CQ - CAR EQUIPMENT
63,19 Lei
1