• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Filtru combustibil

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Filtru combustibil
    Imagini produs
    Filtru combustibil Filtru combustibil

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Filtru combustibil Filtru combustibil
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    = PX PURFLUX FCS 703 de combustibil Filtru 01.06 Renault 1.5 dCi -
    ProducătorNumăr
    IC Krosy0 450 906 468
    IC Krosy152071760666
    OE SUZUKI1541084A00
    IC Krosy16400-BN700
    IC Krosy16400-BN700 JP
    OE NISSAN1640000Q0K
    OE NISSAN1640000Q1H
    OE NISSAN1640000QAV
    OE NISSAN16400AY61A
    OE NISSAN16400BC40A
    OE NISSAN16400BN700
    OE NISSAN16400JX51B
    OE NISSAN16400JX52B
    OE NISSAN1640100Q0D
    OE NISSAN1640100QAA
    OE NISSAN1640100QAB
    UFI2401300
    UFI2405000
    UFI2405200
    UFI2409800
    CROSLAND5096
    CROSLAND5331
    OE RENAULT7701061576
    OE RENAULT7701062190
    OE RENAULT7701063611
    OE RENAULT8200026237
    OE RENAULT8200151379
    OE RENAULT8200400416
    OE RENAULT8200458337
    OE RENAULT8200458397
    OE RENAULT8671014181
    IC KrosyF 026 402 073
    IC KrosyF 026 402 074
    IC KrosyF 026 402 080
    JAPANPARTSFC108S
    JAPANPARTSFCS108S
    COOPERSFEM4222
    COOPERSFIAAMFP5750
    COOPERSFIAAMFP5879
    COOPERSFSM4285
    OE IVECOJ1331041
    JAPANPARTSJFC108S
    IC KrosyKL631
    CHAMPIONL500/606
    CHAMPIONL589/606
    CLEAN FILTERMGC1682
    CLEAN FILTERMGC1688
    CLEAN FILTERMGC1693
    CLEAN FILTERMGC1694
    CLEAN FILTERMGC1695
    CLEAN FILTERMGC1696
    FRAMP9946
    IC KrosyPS 980/2 PROMO
    FRAMPS10398
    IC KrosyPX FCS703
    TECNOCARRN235
    TECNOCARRN309
    Parametri generali
    Cod bare3286064231797
    Cod tarifar84212300

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Filtru combustibil

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • PURFLUX
    • Numar produs: PX FCS748
    • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 3-4 zile
    • 105,07 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Filtru combustibil, PURFLUX, PXFCS748, SFB0BED8, 0450906468, 152071760666, 1541084A00, 1640000Q0K, 1640000Q1H, 1640000QAV, 16400AY61A, 16400BC40A, 16400BN700, 16400BN700JP, 16400JX51B, 16400JX52B, 1640100Q0D, 1640100QAA, 1640100QAB, 2401300, 2405000, 2405200, 2409800, 5096, 5331, 7701061576, 7701062190, 7701063611, 8200026237, 8200151379, 8200400416, 8200458337, 8200458397, 8671014181, F026402073, F026402074, F026402080, FC108S, FCS108S, FEM4222, FP5750, FP5879, FSM4285, J1331041, JFC108S, KL631, L500606, L589606, MGC1682, MGC1688, MGC1693, MGC1694, MGC1695, MGC1696, P9946, PS10398, PS9802PROMO, PXFCS703, RN235, RN309, 3286064231797, 84212300

    Echivalente / Conexe
    Aditivi motorina Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Aditivi motorina
    LIM2666
    Diesel-Spülung / Centrul de curatare profesionala a sistemului de injecție diesel, de 0,5 L LM..
    62,53 Lei
    Pretul include TVA51,68 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    B31030PR
    combustibil Filtru Nissan Micra K12 1.5DCI 03 -, ALMERA N16 1.5DCI 03 -, 06.01-NOTÃ 1.5DCI, Kubistar..
    64,72 Lei
    Pretul include TVA53,49 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    DEL HDF907
    combustibil Filtru DELPHI 1.5 DCI RENAULT 1.6 -..
    90,35 Lei
    Pretul include TVA74,67 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    PS 980/4
    Filtron combustibil Filtru Renault Clio II / Kangoo 1.5 dCi 12/01-12/04 (OE: 7701061576)..
    104,56 Lei
    Pretul include TVA86,42 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    KL430
    Knecht combustibil Filtru (până la 12 / 2004) RENAULT CLIO 1.5 DCI 06/01- (fără senzor)..
    109,32 Lei
    Pretul include TVA90,35 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    DEL HDF938
    DELPHI combustibil Filtru RENAULT CLIO / THALIA 1.5 dCi 01/05-..
    111,91 Lei
    Pretul include TVA92,49 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    BOSCH Filers
    Filtru combustibil
    BOSCH Filers 0 450 906 468
    Bosch combustibil Filtru Renault 1.5 dCi..
    112,08 Lei
    Pretul include TVA92,63 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    WK 939/8 X
    Filtr paliwa NISSAN ALMERA II, KUBISTAR, MICRA III, NOTE; RENAULT CLIO II, KANGOO, KANGOO EXPRESS, T..
    127,90 Lei
    Pretul include TVA105,71 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    WK 939/7
    Filtr paliwa NISSAN JUKE, NOTE, NV200, NV200 / EVALIA; RENAULT CLIO II, KANGOO, KANGOO EXPRESS, THAL..
    136,53 Lei
    Pretul include TVA112,83 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    KL632D
    Knecht combustibil Filtru RENAULT CLIO III / KANGOO / THALIA 1.5 DCI 06/05- [OE: 7701063611] (in-lin..
    148,30 Lei
    Pretul include TVA122,57 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Filtru combustibil
    KL600D
    Knecht combustibil Filtru Renault Clio II / Kangoo / 1.5 dCi THALIA 06/01-12/04 (in-line senzor de a..
    150,12 Lei
    Pretul include TVA124,07 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Filtru combustibil
    Filtru combustibil
    WK 939/9 X
    Filtr paliwa NISSAN JUKE, NV200, NV200 / EVALIA; RENAULT CLIO II, KANGOO, KANGOO EXPRESS, THALIA I 1..
    156,43 Lei
    Pretul include TVA129,29 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL