• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Far fata

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Far fata
    Imagini produs

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Far fata
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane

    Far dreapta (reglaj electric, cu semnalizare) VOLVO FM, FH12

    ProducătorNumăr
    IC Krosy07.00980
    MONARK098 082 002
    IC Krosy1602.61668
    IC Krosy2.24459
    IC Krosy2.24613SP
    OE VOLVO20360899
    OE VOLVO20713721
    OE VOLVO-TRUCK20713725
    OE VOLVO20762993
    OE VOLVO20762995
    OE VOLVO-TRUCK20861574
    OE VOLVO-TRUCK20861576
    OE VOLVO20861582
    OE VOLVO20861584
    OE VOLVO21001662
    OE VOLVO21001668
    IC Krosy2330 0009
    IC Krosy505615
    IC Krosy773-1125R-LD-E
    IC Krosy773-1125R-LD-EM WYP
    HERTH+BUSS81658157
    OE VOLVO-TRUCKVO21001668
    • Camioane
      • VOLVO
        • FH 12
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 01/1995 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 01/1995 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 01/1995 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
          • FH 12/500 09/2001 - ... 500 CP 368 KW
        • FM 7
          • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
          • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
          • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
          • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
          • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
          • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
          • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
          • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
          • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
          • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
          • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
          • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
        • FH 16
          • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
          • FH 16/520 01/1995 - ... 520 CP 382 KW
          • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
          • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
          • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
          • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
          • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 01/2003 - ... 540 CP 396 KW
          • FH 16/540, FH 16/550 08/2007 - ... 539 CP 396 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/580 09/2006 - ... 580 CP 426 KW
          • FH 16/600 09/2006 - ... 600 CP 441 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 01/2003 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/610 08/2007 - ... 610 CP 449 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 01/2007 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
          • FH 16/660 09/2006 - ... 660 CP 485 KW
        • FM 12
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12H/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12H/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12H/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
          • FM 12/460 08/1998 - 09/2005 460 CP 338 KW
        • FM 10
          • FM 10/320 04/1999 - 12/2001 320 CP 235 KW
          • FM 10/320 04/1999 - 12/2001 320 CP 235 KW
          • FM 10/360 04/1999 - 12/2001 360 CP 265 KW
          • FM 10/360 04/1999 - 12/2001 360 CP 265 KW
        • FM 9
          • FM 9/260 12/2001 - 09/2005 260 CP 191 KW
          • FM 9/260 12/2001 - 09/2005 260 CP 191 KW
          • FM 9/260 12/2001 - 09/2005 260 CP 191 KW
          • FM 9/260 12/2001 - 09/2005 260 CP 191 KW
          • FM 9/300 12/2001 - 09/2005 300 CP 221 KW
          • FM 9/300 12/2001 - 09/2005 300 CP 221 KW
          • FM 9/300 12/2001 - 09/2005 299 CP 220 KW
          • FM 9/300 12/2001 - 09/2005 300 CP 221 KW
          • FM 9/300 12/2001 - 09/2005 300 CP 221 KW
          • FM 9/340 12/2001 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 9/340 12/2001 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 9/340 12/2001 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 9/340 12/2001 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 9/340 12/2001 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 9/340 12/2001 - 09/2005 340 CP 250 KW
          • FM 9/380 12/2001 - 09/2005 380 CP 279 KW
          • FM 9/380 12/2001 - 09/2005 380 CP 279 KW
          • FM 9/380 12/2001 - 09/2005 380 CP 279 KW
          • FM 9/380 12/2001 - 09/2005 380 CP 279 KW
        • FM
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 220 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 221 KW
          • FM 300 09/2005 - ... 300 CP 220 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 330 09/2005 - ... 330 CP 243 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 340 09/2005 - ... 340 CP 250 KW
          • FM 360 11/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 11/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 11/2005 - ... 359 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 359 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 360 09/2005 - ... 360 CP 264 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 370 09/2005 - ... 370 CP 272 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 279 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 380 09/2005 - ... 380 CP 280 KW
          • FM 390 06/2008 - ... 390 CP 287 KW
          • FM 390 06/2008 - ... 390 CP 287 KW
          • FM 390 06/2008 - ... 390 CP 287 KW
          • FM 390 06/2008 - ... 390 CP 287 KW
          • FM 390 06/2008 - ... 390 CP 287 KW
          • FM 390 06/2008 - ... 390 CP 287 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 410 09/2005 - ... 410 CP 302 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 420 09/2005 - ... 420 CP 309 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 450 09/2005 - ... 450 CP 332 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 460 09/2005 - ... 460 CP 338 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • FM 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
        • FH
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 400 09/2005 - ... 400 CP 294 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 440 09/2005 - ... 440 CP 324 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 480 09/2005 - ... 480 CP 353 KW
          • 500 09/2007 - ... 500 CP 368 KW
          • 500 09/2007 - ... 500 CP 368 KW
          • 500 09/2007 - ... 500 CP 368 KW
          • 500 09/2005 - ... 500 CP 368 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 520 09/2005 - ... 520 CP 382 KW
          • 550 09/2005 - ... 550 CP 404 KW
          • 610 09/2005 - ... 610 CP 449 KW
    Parametri generali
    Cod tarifar85122000
    Parametri tehnici
    Partea de montaredreapta
    Articol extins/Info extins 2cu adaptor / fara motor reglaj LWR
    TIp lampaH7/H7/H7

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Far fata

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • WESEM
    • Numar produs: HL-VO006R
    • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 24 ore
    • 460,88 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Far fata, TRUCKLIGHT, HLVO006R, SFBDF859, 0700980, 098082002, 160261668, 20360899, 20713721, 20713725, 20762993, 20762995, 20861574, 20861576, 20861582, 20861584, 21001662, 21001668, 224459, 224613SP, 23300009, 505615, 7731125RLDE, 7731125RLDEMWYP, 81658157, VO21001668, 85122000

    Echivalente / Conexe
    Bec H7
    Bec H7
    OSR64215-
    OSRAM H7 24V 70W bec STANDARD..
    37,34 Lei
    Pretul include TVA30,86 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Bec PY21W
    Bec PY21W
    OSR7510 TSP K10SZT
    ¯arówka (Karton 10szt.) PY21W 24V 21W BAU15S coko³owa Truckstar, pomarañczowa..
    63,21 Lei
    Pretul include TVA52,24 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Bec W5W
    Bec W5W
    OSR2845 K10SZT
    bec (cutie 10buc.) W5W 24V 5W W2,1X9,5D din sticla Standard..
    35,99 Lei
    Pretul include TVA29,75 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Far fata
    GIANT
    Far fata
    GIANT 131-VT12311UR
    Reflektor P (H7*4, PY21W, W5W, manualny, gniazdo okr¹g³e) VOLVO FH 12, FM 12.08-..
    504,00 Lei
    Pretul include TVA416,53 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Far fata
    GIANT
    Far fata
    GIANT 131-VT12311ER
    Reflektor P (H7*4, PY21W, W5W, elektryczny, gniazdo okr¹g³e) VOLVO FH 12, FM 12.08-..
    528,23 Lei
    Pretul include TVA436,55 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Far fata
    Far fata
    773-1125R-LD-EM
    Far dreapta (reglaj electric, cu semnalizare) VOLVO FM, FH12..
    591,64 Lei
    Pretul include TVA488,96 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Far fata
    GIANT
    Far fata
    GIANT 131-VT12312ER
    Reflektor P (D2S/H7*3, PY21W, W5W, elektryczny, gniazdo okr¹g³e) VOLVO FH 12, FM 12.08-..
    977,23 Lei
    Pretul include TVA807,63 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL