• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Curea transmisie V

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Curea transmisie V
    Imagini produs
    Curea transmisie V Curea transmisie V

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Curea transmisie V Curea transmisie V
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    V-curea 10X920 BOSCH VOLVO 240/340-360/740 2.0/2.3
    ProducătorNumăr
    OE MERCEDES-BEN005 997 58 92
    IC Krosy1 987 947 639
    GATES10 X 925
    DAYCO10A0915C
    DAYCO10A0925C
    OE OPEL1340656
    OE OPEL1340673
    OE OPEL1340738
    OE VAUXHALL24445099
    KAGER26-0103
    OE FORD6153229
    GATES6217 MC
    OE FORD83BB 6C301 AA
    OE FORD83BB 6C301 AB
    OE VAUXHALL90412115
    OE MERCEDES-BENA 005 997 58 92
    IC KrosyE010X985BAN
    IC KrosyE010X985JC
    IC KrosyE010X985MTI
    IC KrosyE010X985REV
    IC KrosyE011X915REV
    MOTORCRAFTEJA 92 R
    IC KrosyGY10AV0913
    IC KrosyGY10AV0925
    • Autoturisme
      • BEDFORD
        • BLITZ (CF97)
          • 1.8 08/1969 - 10/1987 67 CP 49 KW
          • 2.0 02/1985 - 10/1987 76 CP 56 KW
      • FORD
        • SIERRA hatchback (GBC)
          • 2.3 D 08/1982 - 12/1986 67 CP 49 KW
        • SIERRA kombi (BNC)
          • 2.3 D 08/1982 - 12/1986 67 CP 49 KW
      • LANCIA
        • PRISMA (831AB0)
          • 1.6 i.e. Super 05/1987 - 12/1989 90 CP 66 KW
          • 1.6 i.e. 05/1986 - 12/1989 108 CP 80 KW
      • MERCEDES-BENZ
        • KLASA S (W126)
          • 380 SE,SEL (126.032) 12/1979 - 08/1985 204 CP 150 KW
          • 380 SE,SEL (126.032) 09/1980 - 08/1986 218 CP 160 KW
        • SL (R107)
          • 380 SL (107.045) 09/1980 - 08/1985 204 CP 150 KW
          • 380 SL (107.045) 09/1980 - 08/1981 218 CP 160 KW
      • OPEL
        • KADETT D (31_-34_, 41_-44_)
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1984 54 CP 40 KW
        • REKORD E kombi (61_, 66_, 67_)
          • 2.2 TD 06/1984 - 08/1986 86 CP 63 KW
        • REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_)
          • 2.2 TD 06/1984 - 08/1986 86 CP 63 KW
        • SENATOR A (29_)
          • 2.2 TD 11/1984 - 08/1987 86 CP 63 KW
        • ASTRA F (56_, 57_)
          • 1.7 TD 11/1994 - 09/1998 68 CP 50 KW
        • ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_)
          • 1.7 TD 11/1994 - 01/1998 68 CP 50 KW
        • ASTRA G hatchback (F48_, F08_)
          • 1.7 TD 02/1998 - 08/2000 68 CP 50 KW
        • ASTRA G kombi (F35_)
          • 1.7 TD 02/1998 - 08/2000 68 CP 50 KW
        • ASTRA F kombi (51_, 52_)
          • 1.7 TD 11/1994 - 01/1998 68 CP 50 KW
        • KADETT D kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1984 54 CP 40 KW
        • ASTRA G sedan (F69_)
          • 1.7 TD 09/1998 - 08/2000 68 CP 50 KW
        • ASTRA F Van (55_)
          • 1.7 TD 08/1994 - 01/1999 68 CP 50 KW
        • ASTRA G nadwozie pe³ne (F70)
          • 1.7 TD 01/1999 - 04/2005 68 CP 50 KW
        • KADETT D (32_,37_,39, _42)
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1984 54 CP 40 KW
      • VOLVO
        • 240 (P242, P244)
          • 2.0 08/1984 - 07/1985 103 CP 76 KW
          • 2.3 08/1984 - 07/1986 110 CP 81 KW
          • 2.3 08/1986 - 07/1987 113 CP 83 KW
          • 2.3 i CAT 08/1986 - 07/1993 115 CP 85 KW
          • 2.3 08/1983 - 07/1985 131 CP 96 KW
          • 2.3 08/1984 - 12/1989 133 CP 98 KW
        • 240 Kombi (P245)
          • 2.0 08/1984 - 07/1985 103 CP 76 KW
          • 2.3 08/1984 - 07/1986 110 CP 81 KW
          • 2.3 08/1986 - 07/1987 113 CP 83 KW
          • 2.3 i CAT 08/1986 - 07/1993 115 CP 85 KW
          • 2.3 08/1984 - 07/1985 131 CP 96 KW
          • 2.3 08/1984 - 12/1988 133 CP 98 KW
          • 2.3 CAT 08/1991 - 07/1992 136 CP 100 KW
        • 340-360 sedan (344)
          • 2.0 08/1984 - 07/1990 102 CP 75 KW
          • 2.0 08/1984 - 07/1987 105 CP 77 KW
          • 2.0 08/1987 - 07/1988 110 CP 81 KW
          • 2.0 08/1986 - 07/1988 112 CP 82 KW
          • 2.0 08/1984 - 07/1986 115 CP 85 KW
          • 2.0 08/1984 - 07/1986 118 CP 87 KW
        • 340-360 (343, 345)
          • 2.0 08/1984 - 07/1987 105 CP 77 KW
          • 2.0 08/1988 - 07/1989 109 CP 80 KW
          • 2.0 08/1987 - 07/1988 110 CP 81 KW
          • 2.0 08/1986 - 07/1988 112 CP 82 KW
          • 2.0 08/1984 - 07/1986 118 CP 87 KW
        • 740 (744)
          • 2.0 09/1988 - 08/1990 103 CP 76 KW
          • 2.0 01/1987 - 08/1988 117 CP 86 KW
          • 2.3 08/1984 - 07/1990 114 CP 84 KW
          • 2.3 08/1986 - 07/1988 117 CP 86 KW
          • 2.3 08/1983 - 07/1984 129 CP 95 KW
          • 2.3 08/1984 - 07/1988 131 CP 96 KW
        • 760 (704, 764)
          • 2.3 Turbo (704) 08/1982 - 07/1984 173 CP 127 KW
        • 740 Kombi (745)
          • 2.0 09/1988 - 08/1990 103 CP 76 KW
          • 2.0 01/1987 - 08/1988 117 CP 86 KW
          • 2.3 08/1985 - 12/1989 113 CP 83 KW
          • 2.3 09/1985 - 07/1990 114 CP 84 KW
          • 2.3 08/1985 - 07/1988 131 CP 96 KW
    Parametri generali
    Cod bare3165141183719
    Cod tarifar40103100
    Parametri tehnici
    Latime [mm]10
    Cureadintat / margini deschise

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Curea transmisie V

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • BOSCH Belts
    • Numar produs: 1 987 947 688
    • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
    • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 2 zile
    • 21,15 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Curea transmisie V, BOSCH Belts, 1987947688, X0034341, 0059975892, 10A0915C, 10A0925C, 10X925, 1340656, 1340673, 1340738, 1987947639, 24445099, 260103, 6153229, 6217MC, 83BB6C301AA, 83BB6C301AB, 90412115, A0059975892, E010X985BAN, E010X985JC, E010X985MTI, E010X985REV, E011X915REV, EJA92R, GY10AV0913, GY10AV0925, 3165141183719, 40103100

    Echivalente / Conexe
    Curea transmisie V
    BOSCH Belts
    Curea transmisie V
    BOSCH Belts 1 987 947 639
    V-curea 10X925 Bosch OPEL, Vauxhall, VOLVO, DB, Peugeot, Skoda..
    22,17 Lei
    Pretul include TVA18,33 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie V
    BOSCH Belts
    Curea transmisie V
    BOSCH Belts 1 987 947 777
    Curea trapezoidala ( 10X925 )..
    25,62 Lei
    Pretul include TVA21,17 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie V Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Curea transmisie V
    DAY11X0910
    STRAP WEDGE..
    30,52 Lei
    Pretul include TVA25,22 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie V
    Curea transmisie V
    10 X 920
    V-curea 10X920 CONTI VOLVO 240/340-360/740 2.0/2.3..
    31,10 Lei
    Pretul include TVA25,71 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL